Rome University of Fine Arts (RUFA)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

RUFA, חלומות אמיתיים ופרויקטים קונקרטיים

RUFA, אוניברסיטת רומא לאמנויות יפות, הוא מרכז חינוך בינלאומי רב תחומי, המוכר כחוק על ידי משרד החינוך, האוניברסיטה והמחקר (MIUR) - המציע קורסים סמכותיים, חדשניים בתחום האמנות, העיצוב והתקשורת. RUFA עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע ידועים ומפעלים יוקרתיים, ומבטיחה את ההכנה התיאורטית של הסטודנטים שלה למצויינות, בנוסף להנחיות מתודולוגיות-תפעוליות מעודכנות תוך שמירה על העין על מקום העבודה ועל מגמות השוק הנוכחיות. RUFA, שהוקמה בשנת 1998 במטרה להגשים, בתוך אקדמיה יחידה, את שאיפותיהם של סטודנטים איטלקיים וחו"ל ואלה של מייסדה, מאסטרו אלפיו מונגלי, מציעה תכניות לתואר ראשון ושני לתואר שני המגיבות במלואן להקשרים אמנותיים ותרבותיים עכשוויים. הענקת הכשרה אמנותית ברמה הגבוהה ביותר וסיכויים עתידיים תעסוקתיים וקונקרטיים חזקים.

מעודכן והצעות אימונים מעוררות

RUFA מציעה קבוצה גדולה של הצעות הכשרה הכוללות כמה מן האזורים המרגשים ביותר וביקוש גבוה של המחקר. מודרך ומפורסם על ידי ראשי המחלקה לאמנות חזותית המחלקה לעיצוב ואמנויות שימושיות / טכנולוגיות חדשות לאמנויות, סטודנטים RUFA יכול לבחור את הקריירה המקצועית העתידית שלהם מתוך שמונה תוכניות שונות לתואר ראשון באמנויות:

ציור / פיסול / עיצוב סט / עיצוב גרפי / קומיקס ואיור / עיצוב / קולנוע / צילום.

ומתוך שמונה תוכניות לתואר שני באמנויות:

מולטימדיה אמנויות ועיצוב / חזותית וחדשנות עיצוב / מחשב אנימציה ואפקטים חזותיים / אומנויות / עיצוב הגדר / פיסול / ציור / אומנויות גרפיות.

עבור קשישים וכל התלמידים הדורשים הכשרה נוספת נוספת, RUFA מציעה גם כמה קורסים קצרים, מאסטרס קורסי הכשרה מתקדמים.

מזה שנים רבות, RUFA עבדה באינטנסיביות בשיתוף עם המכללה היוקרתית KDU במלזיה, תוך הקמת משותף לתואר שני בתוכניות עיצוב חזותי וחדשנות. בין שתי האוניברסיטאות התפתח מחלף דינאמי, תרבותי מאוד ושיתוף רעיונות ועיצובים, שמטרתם העשרה חינוכית של סטודנטים הרשומים לשני המוסדות. ההסתבכות בין מסורת עתיקה ועכשווית היא רק חליפה תרבותית אחת שהאוניברסיטה הרומית חולקת עם המקבילה המלזית שלה. בשנים האחרונות טיפחו היחסים בין שני המכונים בזכות פרסי המלגה. מכללת RUFA ואוניברסיטת KDU מסכימות באופן מלא עם הזדמנויות הצמיחה העצומות שהסינרגיה הזו מעניקה, אכן הון וויי מין, סגן נשיא האוניברסיטה המלזית, הצהיר כי "אנו מאמינים באומץ כי הסטודנטים שלנו עשויים ללמוד הרבה מאד ערך RUFA אשר לאחר מכן ניתן להעביר חזרה הביתה. לשתי מדינותינו מורשת תרבותית עתיקה מאין כמוה, בשילוב עם רוח חזקה לא פחות לביטוי אמנותי, והמפגש וההתמזגות של השניים יכולים רק להצמיח רעיונות רבים וחיוביים חדשים. אנו מאמינים בכם ואתם מאמינים בנו ”.

המטרה הבסיסית היא תמיד של הפיכת עצמנו פתוחים לזיהום בין שפות שונות, חוצות, מחקר, וניסויים.

שיטה מותאמת אישית

גישת ההדרכה של RUFA מבוססת על שיטת הוראה מכובדת ומיוחדת, שמטרתה להצטרף לתוכנית הלימודים באוניברסיטה והכשרה מקצועית.

במהלך שנות המחקר של RUFA, התלמידים יכולים להשתתף במעבדות, סדנאות, שיעורים חווייתיים, תערוכות, מצגות ודיונים. כל אלה הם כלים יעילים ויעילים המקרב את התלמידים למציאות של כוח העבודה המקצועי. כדי להפיק את המרב מהלימודים שלהם, RUFA מעודדת תלמידים לנצל את ההזדמנויות הזמינות, לבנות בסיס תיאורטי ומעשי מוצק. לאחר מכן הם יכולים ליצור אמנות בהשראת המשלבת זיהום בינתחומי, העשרה רוחבית, וניסוי חדשני.

כי RUFA הוא עכשווי, הוא נועד ללמד ולהכשיר עם הלב שלה מוגדר על המסורת ואת דעתו מוקרן אל העתיד.

לומד ברומא

מציצה לאחור בזמן, לקראת העתיד

לימוד אמנות יצירתית באווירה המזוהמת עם גירויים ותמריצים בעלי הרלוונטיות הגבוהה ביותר מציע יתרונות שאין להם שיעור. רומא היתה ערש הרנסנס, ועדיין, כיום, המורשת ההיסטורית והאמנותית של העיר היא סמל בעל שם עולמי. עם זאת, רומא היא גם עיר משתנה כל הזמן, שבו שפות דינמיות ומלהיבות הופכות אותה לבמה למגמות עכשוויות חדשות ומלהיבות. המגוון הגדול המוצע במוזיאונים ובגלריות של העיר הוא הצו המובהק ביותר לכך. ואכן, רומא מתפארת לא רק בהצגה קלאסית מפוארת, אלא גם בלוח הזמנים הממריץ של אירועים ויוזמות שמתחת לדגל של מגמות חדשות, החל מאמנות למוסיקה ואפילו לעבודת קריקטורות.

אל תעלו על הסיכוי ללמוד בתוך מנוע הטורבינה של גירויים אמנותיים אשר רומא. ללמוד כאן פירושו להיכנס לתוך ההיסטוריה של העתיד!

מיקומים

רומא

כתובת
Sede Centrale
Via Benaco, 2

רומא, לאציו, איטליה

רומא

כתובת
Via Taro, 14
רומא, לאציו, איטליה

רומא

כתובת
Via Degli Ausoni, 7
רומא, לאציו, איטליה

רומא

כתובת
Via Benaco, 12
רומא, לאציו, איטליה

רומא

כתובת
Via Benaco, 1b
רומא, לאציו, איטליה

רומא

כתובת
Via Lariana, 14
רומא, לאציו, איטליה

רומא

כתובת
Via Lariana, 8
רומא, לאציו, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך