Rome Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הכשרה ניהולית ומחקר על מצוינות

בית Rome Business School הוא מכון המצוינות ברומא, איטליה, המוקדש להכשרה ניהולית ומחקר, הפועל בינלאומית, כאשר בוגרים מגיעים ממעל ל -140 מדינות ברחבי העולם. מטרתו לתרום לסגירת הפער הקיים בין עולמות האקדמי לעולמות העבודה על ידי הפעלת קורסים הכשרה ניהולית שנועדה להעביר את הידע הדרוש כדי לפתח התחלה או לגדול קריירה מקצועית או פעילויות עסקיות. המשימה של Rome Business School היא לעזור ליזמים, מנהלים ואנשי מקצוע להגיע למלוא יכולת יכולתם ולשפר את גישתם האתית הן לעסקים והן לעבודה, ולאפשר להם לתרום להתפתחות האנושות הכלכלית ולחברה עשירה והוגנת יותר. , שתפקידו המרכזי שמילא הפרט מכיר ומוערך. ניתן להשתתף בהרצאות Rome Business School בגמישות או בקמפוס ברומא, או מהמיקום שבחרת באמצעות כלי למידה מרחוק מהדור האחרון.

פיתוח תרבותי ומקצועי

Rome Business School , Rome Business School ברומא אך פעיל בכל איטליה ובינלאומית, מעניק לבוגרים, אנשי מקצוע ויזמים את ההזדמנות לפתח את כישוריהם בתחומי הניהול המבוססים על הסטנדרטים הבינלאומיים הטובים ביותר, ובכך עוזר להם להפוך לתחרותיים בתפקיד, שווקים מקצועיים ויזמיים.

איכות מוסמכת

כל בית Rome Business School השיג את הסמכת ISO 9001: 2008, המכירה בתקני האיכות המובילים של פעילויות ההדרכה שלנו. ההסמכה ISO 9001: 2008 מכירה בכך שהארגון שלנו מיישם את מערכות האיכות המספקות בסיס לשביעות רצון לקוחות מעולה, מוטיבציה של הצוות ושיפור מתמיד. הקורסים מציעים את הרמות הגבוהות ביותר של איכות הוראה וטיפול מקפיד על צורכי המשתתפים. הסיוע המותאם אישית של מורים מומחים, שפע חומרי הלמידה ובדיקה קפדנית של התקדמות הלמידה מבטיחים את האפקטיביות המרבית של קורסי ההכשרה.

הַאֲמָנָה

Rome Business School הוכר על ידי ה- MIUR (משרד החינוך האוניברסיטאי והמחקר האיטלקי) כמרכז מחקר, והוא רשום במרשם המחקר הלאומי עם הקוד 61598 והוא מוכר כחוק ומאושר על ידי הרפובליקה האיטלקית והלשכה מסחר. בית Rome Business School רשום כארגון משתתף במנהל הכללי לחינוך ותרבות והסוכנות המבצעת לחינוך, אורקוליות ותרבות של הנציבות האירופית, עם קוד זיהוי המשתתפים (PIC) n. 937625960.

משימה

המשימה של Rome Business School היא להכשיר יזמים, מנהלים ואנשי מקצוע לרמה של מצוינות בכישוריהם וגישתם האתית לעסקים ועבודה, המסוגלים למלא תפקיד בהתפתחות האנושות הכלכלית ושל החברה המשגשגת, ההוגנת יותר. וכבוד לתפקיד המרכזי של האדם.

פרספקטיבה בינלאומית

Rome Business School הוא מוסד בינלאומי שאירח כבר סטודנטים ממעל ל -140 מדינות. יתר על כן, Rome Business School גאה להיעזר בפקולטה בינלאומית ברמה הראשונית, ביטוי ונושא את הידע המודרני ביותר בנושא ניהול ויזמות. Rome Business School מעסיק מרצים באוניברסיטה, מאמני חברות, יועצים, מנהלים ויזמים שנבחרו בגלל הניסיון והכישורים המוכחים שלהם. לפקולטה נטייה רב-תרבותית חזקה, עם נציגים מרקעים ולאומים שונים. זה יותיר אותך באופן סינרגטי עם אבטת ידע להתפתחות האישית שלך. הסטודנטים הנבחרים המחודשים והמיומנים ביותר שלנו מוערכים ומדורגים תמיד על ידי הסטודנטים, בזכות מערכת הבטחת האיכות שלנו. Rome Business School מפתח רשת דידקטית ותאגידית בינלאומית, הודות למספר שותפויות עם בתי ספר לעסקים, אוניברסיטאות וחברות.

למה אנחנו

הצעת אימונים מצוינת, שפותחה באמצעות ניתוח זהיר של מיטב החוויות הבינלאומיות, כדי להבטיח לכם יתרון תחרותי בשוק.

הצעת הדרכה מודרנית: אנו מספקים קורסים על מגמות וטכניקות ניהוליות מתקדמות ביותר, כגון ניהול בין תרבותי ושימוש במדיה חברתית מכוונת עסקית.

מורים בעלי הכשרה גבוהה: כל מורי Rome Business School הם מרצים, מאמנים ומנהלים באוניברסיטה שנבחרו בקפידה על סמך המקצועיות והניסיון המוכח שלהם, המסוגלים להעביר לתלמידים גם מסגרת רעיונית מוגדרת היטב וגם התייחסות חשובה לפרקטיקות מקצועיות קונקרטיות.

שירות קריירה: מערך שירותים מותאמים אישית שנועדו לעזור לסטודנטים שלנו לגשת או להתפתח בשוק העבודה (הזדמנויות סטאז ', סקירת קורות חיים, הכללה במאגר המידע שלנו, תמיכה בניהול ראיונות עבודה, רשת עם חברות, מנהלים ואנשי מקצוע).

רשת בוגרים וקהילה: משתתפי הקורסים מתקבלים על ידי הזכות לרשת בוגרים של Rome Business School , רשת המאפשרת להם לשמור על קשר עם כל הבוגרים והמורים, להחליף חוויות ולשתף בפרויקטים והזדמנויות לפיתוח מקצועי.

כרטיס נאמנות המאפשר לצבור נקודות ולקבל הנחות בקורסי ההכשרה שלנו.

תוכן לימודי וחומרי לימוד ייחודיים: כל קורסי ההדרכה של Rome Business School כוללים תכני לימוד מתקדמים, בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים הטובים ביותר, ומתעדכנים כל העת בהתבסס על המגמות התרבותיות האחרונות. עם כל קורס, המשתתפים מקבלים שפע של תיעוד והצעות למחקרים מעמיקים נוספים.

מגוון רחב של שיטות לימוד גמישות, כדי לעמוד בכל הדרישות ולאפשר למשתתפים לאזן את התחייבויות הלמידה שלהם עם ההתקשרות האישית והמקצועית שלהם. קורסי תואר שני, קורסי התמחות וקטלוג עשיר של קורסים קצרים המיועדים לענות על כל צרכי הלמידה שלך. ניתן לקחת קורסים בקמפוס, מרחוק ובבית.

שיטת הוראה מיושמת: כל הקורסים כוללים תרגילים ומחקרי מקרה בחיים האמיתיים, שממלאים את ההוראה והופכים אותה ליעילה באמת לשוק העבודה.

אפשרויות למידה

הקורסים של Rome Business School מועברים באנגלית וניתן להשתתף בהם, על סמך העדפה, או בקמפוס או באינטרנט, עם האפשרויות הבאות:

שפת הוראה

אִיטַלְקִית

זמן מלא

ההרצאות מתקיימות בימים שני עד חמישי.

מְנַהֵל

ההרצאות מתקיימות ביום שבת ביום שלם.

מקצועי

ההרצאות מתקיימות ביום שלישי או חמישי בין השעות 7 עד 20:30

למידה מרחוק

עבור אפשרות זו, Rome Business School מעסיק פלטפורמה מקוונת מתקדמת, דרכה תוכלו לעקוב אחר הרצאות עם וידיאו ושמע מלא, לקיים אינטראקציה בזמן אמת באודיו ווידיאו עם המורה ושאר המשתתפים ולשתף פעולה ו שתף תיעוד

בתוך הבית, הקורסים ניתנים לביצוע גם בבית - ישירות בחברה, סוכנות, ארגון או מטה מקצועי.

מיקומים

איטליה אונליין

כתובת
איטליה אונליין, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך