Milano Fashion Institute

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מילאנו אופנה מכון להקים קונסורציום היא לספק השכלה גבוהה במגזר האופנה על ידי שלוש אוניברסיטאות מילאנו: בוקוני אוניברסיטת קתוליקה אוניברסיטת פוליטקניקו של מילאנו. שלוש אוניברסיטאות אלו מייצגות מרכז בינלאומי של מצוינות, ציור על ניסיון מאוחד בפעילות המחקר והדרכה לעסקים במגזר האופנה בתחומי ניהול, תקשורת ועיצוב. כך, מילאנו אופנה מכון היא יוזמה ייחודית באירופה לגישה הרב-תחומית להחיל מיומנויות שנתרמו על ידי השותפים האקדמיים. תוכנית ההכשרה כוללת אנשי אקדמיה וחוקרים בכלכלה דיסציפלינות ניהול מאוניברסיטת בוקוני, במדעי החברה ותקשורת מהאוניברסיטה קתוליקה, וב טכנולוגיה ולעיצוב פוליטקניקו של מילאנו. בדרך כלל, תוכניות בתעשיית האופנה כרוכות רק אחד או שניים של דיסציפלינות אלה, ולכן יש להם קושי מציג תלמידים למגוון העצום של נושאים שהועלו על ידי התהליכים מעורבים בעסקי אופנה יצירתיים, הייצור ותקשורת.


תכנית מילאנו האופנה המכון, לעומת זאת, יוצאת להקנות לתלמידי המיומנויות בין-תחומי המומחה שהם צריכים לנהל ביעילות את תהליך desgin, ייצור ותקשורת השלם של מוצרי אופנה.

השתתפות הורים של MFI מספקת הזדמנות תרבותית, אישית ומקצועית ייחודית לבלות תקופה מאוד אינטנסיבית במילאנו, אחת מבירות האופנה הגדולות בעולם.

הקשרים חזקים בין מילאן ואופנה, שהוקמו מאז המחצית השנייה של המאה שעברה, אינם מיוצגים באופן בלעדי על ידי הבוטיקים וחנויות שאופייניים לערים הקוסמופוליטיות ביותר ברחבי העולם. למעשה, במילאנו יש יותר מ -600 אולמות תצוגה ו3,000 חברות אופנה. מילאנו הוא גם ביתם של כמה יחסים הפעילים והחשובים ביותר לציבור ומשרדי פרסום בינלאומי. וזה לא הכל. במילאנו והמחוז שמסביב יש את כל העסק המרכיבים את צינור האופנה: אולפנים "צלמים, סוכנויות צופיות, חברות הפקה, מערכת ההוצאה לאור וחלק הידוע ביותר, פורמטי הפצה המתקדמים והחדשניים ביותר בקנה המידה העולמית. מילאנו הוא גם העיר שבה הוקמו עמותות התעשייה החשובות ביותר, כגון הלשכה הלאומית לאופנה איטלקית (CNMI) ומערכת האיטלקית האופנה (SMI).

יותר מאשר מערכת מקצועית ייצור ו, מילאנו הוא שלב אופנה עולמי: האירועים המובילים במערכת האופנה, כולל מילאנו Collezioni, MIPEL (עור בינלאומי מוצרי שוק), MIDO (יריד Eyewear הבינלאומי), MiCAM ShoeEvent (יריד נעליים בינלאומי), ומילנו Unica (טקסטיל יריד איטלקי), לפעול כזרז, ציור מפעילי מגזר אופנה מרחבי העולם לאורך כל השנה.

מבחינה תרבותית-, מילאנו היא העיר שבה ההיסטוריה האיטלקית היא חזק בהווה וב, יתר על כן, שבאמנות היא מקושרת חזקה לתופעות התרבותיות המאפיינות את מודרניות, כגון אופנה ועיצוב themselves.The סקאלה תיאטרון, הדואומו, הארמון המלכותי, טירת Sforzesco, תיאטרון ארקימבולדי, מוזיאון עיצוב טריאנלה, Pinacoteca בררה, פולדי Pezzoli המוזיאון, מוזיאון המאה העשרים והאופנה מוזיאון Morando הארמון הם סימנים העיקריים של מערכת נרחבת של אתרים תרבותיים שמארח אירועים ותערוכות לאורך כל השנה.

ברמה האישית, מילאנו מציע הזדמנויות רבות ושונות פנאי מדי: מסעדות ומקומות בבררה ולאורך תעלות Navigli, בוטיקים באופנה "זהב מרובע '(המחוז הקמעונאי יוקרה במרכז מילאנו) ומגה-החנויות ב Corso Vittorio Emanuele, אולמות התצוגה של מותגי עיצוב עכשוויים העליונים, אירועים רבים, כמו אירועי ריהוט היריד הבינלאומי (Salone del Mobile) וFuorisalone, יחד עם AA רשת נרחבת של בוטיק קטן שלהנפיש את החיים של שכונות רבות מחוץ לבאר ידועה מרכז העיר. מילאנו יש גם מסורת ספורט מושרשת בעבר הרחוק, עם צוותי שזכו ביותר תארים ברמה אירופאית ועולמית, בשני ספורט גדול וקטנים. לבסוף, כמו גם להיות במיקום מרכזי באירופה, מילאנו הוא הרכזת של צפון איטליה החשובה ביותר רכבת, עם יותר מ -80 קילומטר של רשתות מטרופולין (ושני קווים נוספים בבנייה) ו- 280 קילומטר של קווים חשמלית.

מיקומים

מילאנו

כתובת
Milano Fashion Institute
Registered Office
Via Sarfatti 25,

20136 מילאנו, לומברדיה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך