LUISS School of Government

Introduction

Read the Official Description

בית הספר לממשל הוא חלק ליברה אוניברסיטה Internazionale degli Studi Sociali (LUISS) גידו Carli, אונ' רבה-תחומים המציעה מעלות בכל הרמות האקדמיות. הדגש הוא על לימודי מנהל עסקים, כלכלה, פוליטיקה ומשפט. הקמפוס ממוקם במרכז רומא ומציג סביבת מחקר מודרנית עבור 7000 תלמידים. את המקום החדש, הממוקם בתוך שטח למחצה פרק גדול על ויאלה רומניה, הם מתחם אונ' מודרני המצויד את החידושים האחרונים בטכנולוגיה מתקדמת. הארכיטקטורה כוללת פתוח, דינמי, חללים שקופים לגמרי לבטא את תחושת הקהילתיות ואת עוצמת החיים באוניברסיטה.

LUISS גידו Carli היא האוניברסיטה התחייבה מצוינות מבחינת מאמץ ניכר של הכשרה ומחקר. הודות זיקה בינה לבין Confindustria, האיטלקי התעשיינים הקונפדרציה, האוניברסיטה יש קשרים הדוקים עם חששות התעשייתי של המדינה, שרובם פועלות ברמה הבינלאומית. מצוינות במחקר ובהוראה של LUISS אושרה לאחרונה באמצעות הערכה עצמאית על ידי Il Sole 24 Ore, אחד היומונים המובילים באירופה, ואת Nationplacing המוסד בקרב העליון באיטליה. LUISS מאז היווסדה גידו Carli מילאה תפקיד מרכזי בפיתוח כלכלי ותרבותי של איטליה. לא רק שיש לה הכשרה ברמה עולמית מנהיגים רגישים לערכי תרבות שוק והכללים דמוקרטיה מודרנית, אבל זה גם תרם תרומות אקדמיות בתחום כלכלה ופיננסים, החוק ומדעי מדינה.

תוכל לשמוע על ספר LUISS לממשל ישירות המנהל שלה פרופ 'סרג'יו Fabbrini

בית הספר לממשל מ אנדריאה Giannone על Vimeo.

למה LUISS גידו Carli

LUISS גידו Carli הוא אונ' רבה תחומית המציעה מעלות בכל הרמות האקדמיות. הדגש הוא על לימודי מנהל עסקים, כלכלה, פוליטיקה ומשפט. הקמפוס ממוקם במרכז רומא ומציג סביבת מחקר מודרנית עבור 7000 תלמידים. את המקום החדש, הממוקם בתוך שטח למחצה פרק גדול על ויאלה רומניה, הם מתחם אונ' מודרני המצויד את החידושים האחרונים בטכנולוגיה מתקדמת.

הארכיטקטורה כוללת פתוח, דינמי, חללים שקופים לגמרי לבטא את תחושת הקהילתיות ואת עוצמת החיים באוניברסיטה. LUISS גידו Carli היא האוניברסיטה התחייבה למצוינות שמושך את הכישרונות הטובים ביותר (הן מבחינת הסטודנטים והמרצים) באמצעות השקעה ניכרת בחינוך ומחקר. הודות זיקה בינה לבין Confindustria, האיטלקי התעשיינים הקונפדרציה, האוניברסיטה יש קשרים הדוקים עם חששות התעשייתי של המדינה, שרובם פועלות ברמה הבינלאומית. במשך יותר מארבעים שנה מאז היווסדה בשנת 1966, LUISS גידו Carli מילאה תפקיד מרכזי בפיתוח כלכלי ותרבותי של איטליה. לא רק שיש לה הכשרה ברמה עולמית מנהיגים רגישים לערכי תרבות שוק והכללים דמוקרטיה מודרנית, אבל זה גם תרם תרומות אקדמיות בתחום כלכלה ופיננסים, החוק ומדעי מדינה.

מיקום ושירותים

לומד בבית הספר לממשל פירושו להיות חלק מהקהילה הדינמית והבינלאומית של LUISS שחולקת במאמצים אקדמיים, התלהבות וניסיון. סטודנטים להחזיק חלק פעיל בחינוך שלהם יכולים לסמוך על מערכת יחסים קרובים עם חברי סגל. יש LUISS הזדמנויות רבות לסטודנטים להסתבך במרקם של האוניברסיטה ומעבר, כוללים רדיו משלה WebTV, החשוב ביותר בקהילת הסטודנט האיטלקית.

אֲכִילָה

לתלמידים יש גישה אל הקפיטריה ויאלה רומניה קמפוס שיש לו את שעות הפתיחה הבאות:

 • ארוחת צהריים: מיום שני עד שישי, 12.00-14.30
 • ארוחת ערב: בימים שני עד שישי, 19.00-20.45
 • יום שבת: 12.00-13.30

הקפיטריה מציעה שירות טייק-אווי הינה פתוחה לארוחת ערב ובשבתות. יש צורך להזמין את השירות על ידי 13.30. שינויי שעות פתיחת קפיטריה יפורסמו על לוח המודעות ובאתר LUISS. בחודש אוגוסט, הקפיטריות ייסגר. מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

הודעות דוא"ל ו- IT

יחידת שירותי ה- IT של האוניברסיטה מבטיחה את תפעול ועדכון של שירותי IT ב LUISS, מתן סטודנטים, סגל ואנשי צוות עם יישומי תוכנה משופרת. הוא גם מבטיח יכולת פעולה הדדית של מערכות ופלטפורמות להחיל בחינוך, מחקר ושירותים אדמיניסטרטיביים. הפעילויות העיקריות 'שירותי IT הן:

 • שירותי רשת ואבטחה
 • סיוע למשתמשים
 • רכישה של חומרה ותוכנה
 • יישום של טכנולוגיות חדשות
 • תחזוקה ופיתוח של יישומים

כסטודנט של בית הספר לממשל, אתה תהיה מסופק עם חשבון דואר אלקטרוני וגישה מספר שירותים webbased. קמפוסים LUISS לספק גם גישה אלחוטית.

סִפְרִיָה

ספר של תלמידי ממשלה יכול לגשת לספריית LUISS בחופשיות המספק קבוצה גדולה של מחובר ומקורות, ספרים וכתבי עת מחקר באינטרנט. מידע נוסף על הספרייה זמין כאן.

ספורט

LUISS ספורט פעילות שמטרתה ביצוע התלמידים להשתתף ולהרגיש חלק מקהילה דרך הודעה יקר של ספורט. במסגרת בית הספר לממשל, אתה יכול להתאמן כל סוג של ספורט הנעים כולל כדורסל, כדורגל, כדורעף, רוגבי, אתלטיקה. כל פעילויות ספורט יתקיים במרכז הספורט באוניברסיטת PALALUISS, בשדה Acqua Acetosa שנמצאת בתוך 30 דקות הליכה מקמפוס ויאלה רומניה עם תחבורה ציבורית. לפרטים נוספים, ראה כאן.

פעילויות תרבותיות

הסטודנטים שלנו גם יכולים להשתתף בפעילויות התרבותיות השונות המאורגנות על ידי סטודנטי LUISS כגון, תחרויות צילום וכתיבה, מעבדות תיאטרון. האוניברסיטה יש גם הסכמים עם מספר התיאטראות ברומא, מציע לסטודנטים לחתוך כרטיסים במחיר או כרטיסי עונת הנחה. מידע נוסף יסופק כאשר אתם מגיעים באוניברסיטה.

בקמפוס בריאות

תלמידים יכולים לגשת לשירות בריאות ללא עלות הניתן על ידי LUISS ומנוהל על ידי in-house הרופא שאת שעות עבודה הן:

 • שני, רביעי, שישי: 15.30-16.30
 • השלישית והחמישית: 10.00-12.00

בחודש אוגוסט, השירות לטיפול על-שהקמפוס סגור. הרופא יכול גם להיות קשר בדוא"ל ובטלפון.

שירות חירום רפואי

יש שירות רפואי דחוף לכל תלמידי LUISS, אשר זמין הוא על-קמפוס בבית התלמיד. השירות מוצע על ידי טיפול רפואי ואתה יכול ליצור קשר עם אותם על ידי קורא את המספר לחיוג חינם 800 94 94 89.

סוכנות נסיעות

LUISS גידו Carli חתמה על הסכם עם סוכנות הנסיעות CTS (Centro Turistico Studentesco דואר Giovanile) שבו התלמידים יכולים ליהנות ממספר שירותים. תלמידי בית הספר לממשל יכול לרכוש כרטיס חבר CTS עבור 18 €, במקום 30 €. חברי CTS לקבל את כרטיס חבר CTS ואת התעודת זהות הסטודנטים הבינלאומית, אשר נותנת גישה לניכיון להוריד מחירים על חברת תעופה, רכבת, מעבורת, כרטיסי קולנוע ותיאטרון באיטליה ומחוץ לה. ניתן גם לרכוש חבילות נופש לכל מקום של מידע destination.Details אודות שירותים אלה יש להפנות צוות הקבלה של בית הספר לממשל בכתובת הבאה: הספר LUISS לממשל Via di Villa Emiliani 14 00197 Roma איטליה טלפון: 0039 06 85225052 / 5065 פקס: 0039 06 85,225,056 דוא"ל: מידע sog@luiss.it.More על שירותי LUISS זמין חוברת הבינלאומית LUISS

האמנה

בית הספר לממשל הוא חלק בלתי נפרד LUISS גידו Carli. האוניברסיטה היא מוסד מחקר אקדמי מוכר במלואו על ידי משרד של איטליה החינוך, האוניברסיטאות והמחקר.

This school offers programs in:
 • אנגלית

צפה MA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

LLM במשפטים וממשל של האיחוד האירופי

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה October 2019 איטליה Rome

מקודם במשותף על ידי בית הספר LUISS של Governmentand ו LUISS בית הספר למשפטים, מאסטר מתקדמים הרמה השנייה זה מתמקד האיחוד האירופי (EU) משפטית, מוסדיים ומדיניות בעיות. תהליך אירופיזציה מעמידה בסימן שאלה את ההפרדה בין משטרים משפטיים ומדיניות מקומיים האירופי. מאסטר שנייה ברמה מתקדמת זו מספקת את האימונים הדרושים לאפשר לבוגרי בענייני משפט ומדיניות לפעול בהקשר החדש הזה בתוך מוסדות האיחוד האירופי; משרדי עורכי דין וחברות פרטיות; ארגונים ציבוריים ופרטיים; עמותות ואגודות ללא כוונת רווח; מוסדות אזוריים וארציים; רשויות רגולטוריות וייעוץ; בנקים ומוסדות פיננסיים. [+]

מקודם במשותף על ידי בית הספר LUISS של Governmentand ו LUISS בית הספר למשפטים, מאסטר מתקדמים הרמה השנייה זה מתמקד האיחוד האירופי (EU) משפטית, מוסדיים ומדיניות בעיות. תהליך אירופיזציה מעמידה בסימן שאלה את ההפרדה בין משטרים משפטיים ומדיניות מקומיים האירופי. מאסטר שנייה ברמה מתקדמת זו מספקת את האימונים הדרושים לאפשר לבוגרי בענייני משפט ומדיניות לפעול בהקשר החדש הזה בתוך מוסדות האיחוד האירופי; משרדי עורכי דין וחברות פרטיות; ארגונים ציבוריים ופרטיים; עמותות ואגודות ללא כוונת רווח; מוסדות אזוריים וארציים; רשויות רגולטוריות וייעוץ; בנקים ומוסדות פיננסיים. ... [-]


שני עניינים אירופיים והעולמיים

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים October 2019 איטליה Rome

שנתי תכנית זו מיועדת לתלמידים מי לשמור על אינטרס חזק בפוליטיקה בינלאומית ופרספקטיוות הגלובליות תוך התמקדות מוסדות ומדיניות איחוד האירופיים בסביבה גלובלית. [+]

שנתי תכנית זו מיועדת לתלמידים מי לשמור על אינטרס חזק בפוליטיקה בינלאומית ופרספקטיוות הגלובליות תוך התמקדות מוסדות ומדיניות איחוד האירופיים בסביבה גלובלית.

תוכנית זו היא תוצאה של שותפות משותפת בין בית הספר לממשל של LUISS גידו Carli ברומא, איטליה המחלקה לפוליטיקה באוניברסיטת שפילד.

היעדים האסטרטגיים הם:

השתלמות על האיחוד האירופי ומוסדות בינלאומיים מבט גלובלי על מדיניות ציבורית איחוד האירופי עם דגש על מזרח אסיה וענייני תיכון הוראה בסמינר בסגנון מתקדמת גוף סטודנטים בינלאומי חוויות תרבותיות באיטליה והממלכה המאוחדת כשירות אקדמי ללא תחרות עם סגל בינלאומי מטעם שני האוניברסיטות חזקה מקצועי ברשת המשלב את הכוח של שני הספר לממשל LUISS ברומא דואר אוניברסיטת שפילד אימון מעשי על הליכי בחירת EPSO ואת מחזור ניהול הפרויקטים של האיחוד האירופי גישה לשירותי תלמיד של שניהם ללא קשר למוסדות של תקופת הלימודים. ... [-]

שני ענייני קהל עולמיים

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה October 2019 איטליה Rome

זהו קורס רב-תחומים של שנה אחת המשקף את הצורך של מנהיגים בינלאומיים שיכול להגיע על פני שדות מומחה כדי למצוא פתרונות חדשניים יותר לאתגרי מדיניות ציבורית מורכבים וקשים. זה מעשי, להגיב ישירות ביקוש מומחים בינלאומיים עם מיומנויות מתקדמות במשא ומתן, ניהול וניתוח מדיניות ציבורי כדי לספק תוצאות מוצלחות. במהלך המאסטר הזה לתלמידים ללמוד כיצד מדיניות ציבורית בינלאומי מבוצעת, מיושמת ומוערך על ידי ממשלות לאומיות, מוסדות בינלאומיים, חברות רבות לאומיות וחברה האזרחית בכללותה. [+]

זהו קורס רב-תחומים של שנה אחת המשקף את הצורך של מנהיגים בינלאומיים שיכול להגיע על פני שדות מומחה כדי למצוא פתרונות חדשניים יותר לאתגרי מדיניות ציבורית מורכבים וקשים. זה מעשי, להגיב ישירות ביקוש מומחים בינלאומיים עם מיומנויות מתקדמות במשא ומתן, ניהול וניתוח מדיניות ציבורי כדי לספק תוצאות מוצלחות. במהלך המאסטר הזה לתלמידים ללמוד כיצד מדיניות ציבורית בינלאומי מבוצעת, מיושמת ומוערך על ידי ממשלות לאומיות, מוסדות בינלאומיים, חברות רבות לאומיות וחברה האזרחית בכללותה.... [-]


תואר שני בלימודים אירופה

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה October 2019 איטליה Rome

לתואר השני ללימודי אירופה (MES) הוא תכנית בינתחומית שנה אחת שמטרתה להכשיר מומחים עתידיים בעניינו איחוד האירופי ומוסדות. האדון מספק לסטודנטים המחזיקים לפחות תואר ראשון (או Triennale Laurea של איטליה) עם מיומנויות רחבות עדיין ספציפיים במוסדות ומדיניות האיחוד האירופי. [+]

לתואר השני ללימודי אירופה (MES) הוא תכנית בינתחומית שנה אחת שמטרתה להכשיר מומחים עתידיים בעניינו איחוד האירופי ומוסדות. האדון מספק לסטודנטים המחזיקים לפחות תואר ראשון (או Triennale Laurea של איטליה) עם מיומנויות רחבות עדיין ספציפיים במוסדות ומדיניות האיחוד האירופי.

התכנית, בפרט, מספקת: השתלמות על מוסדות האיחוד האירופי ומדיניות האירופי פרספקטיבה רב לאומי מדיניות ציבורית האיחוד האירופי לענייני התיכון האיחוד האירופי הוראת סמינר בסגנון גוף סטודנטים בינלאומי בכל מוסדות אקדמיים מעמד עליון כשירות אקדמי ללא תחרות עם סגל בינלאומי חזקה מקצועית ויצירת קשרים עם מפגש קבוע עם מומחי practicioners מקצועיים איחוד האירופיים אימון מעשי על הליכי בחירת EPSO ואת מחזור ניהול הפרויקטים של האיחוד האירופי גישה למוסדות לאומיים ובינלאומיים המבוססים ברומא ... [-]

Videos

#DreamersOnTheRun - LUISS School of Government

Contact

LUISS School of Government

כתובת Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Rome, Lazio, איטליה
Website http://sog.luiss.it/
טלפון +39 06 85225053