LUISS School of Government

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לממשל הוא חלק ליברה אוניברסיטה Internazionale degli Studi Sociali (LUISS) גידו Carli, אונ' רבה-תחומים המציעה מעלות בכל הרמות האקדמיות. הדגש הוא על לימודי מנהל עסקים, כלכלה, פוליטיקה ומשפט. הקמפוס ממוקם במרכז רומא ומציג סביבת מחקר מודרנית עבור 7000 תלמידים. את המקום החדש, הממוקם בתוך שטח למחצה פרק גדול על ויאלה רומניה, הם מתחם אונ' מודרני המצויד את החידושים האחרונים בטכנולוגיה מתקדמת. הארכיטקטורה כוללת פתוח, דינמי, חללים שקופים לגמרי לבטא את תחושת הקהילתיות ואת עוצמת החיים באוניברסיטה.

LUISS גידו Carli היא האוניברסיטה התחייבה מצוינות מבחינת מאמץ ניכר של הכשרה ומחקר. הודות זיקה בינה לבין Confindustria, האיטלקי התעשיינים הקונפדרציה, האוניברסיטה יש קשרים הדוקים עם חששות התעשייתי של המדינה, שרובם פועלות ברמה הבינלאומית. מצוינות במחקר ובהוראה של LUISS אושרה לאחרונה באמצעות הערכה עצמאית על ידי Il Sole 24 Ore, אחד היומונים המובילים באירופה, ואת Nationplacing המוסד בקרב העליון באיטליה. LUISS מאז היווסדה גידו Carli מילאה תפקיד מרכזי בפיתוח כלכלי ותרבותי של איטליה. לא רק שיש לה הכשרה ברמה עולמית מנהיגים רגישים לערכי תרבות שוק והכללים דמוקרטיה מודרנית, אבל זה גם תרם תרומות אקדמיות בתחום כלכלה ופיננסים, החוק ומדעי מדינה.

תוכל לשמוע על ספר LUISS לממשל ישירות המנהל שלה פרופ 'סרג'יו Fabbrini

בית הספר לממשל מ אנדריאה Giannone על Vimeo.

למה LUISS גידו Carli

LUISS גידו Carli הוא אונ' רבה תחומית המציעה מעלות בכל הרמות האקדמיות. הדגש הוא על לימודי מנהל עסקים, כלכלה, פוליטיקה ומשפט. הקמפוס ממוקם במרכז רומא ומציג סביבת מחקר מודרנית עבור 7000 תלמידים. את המקום החדש, הממוקם בתוך שטח למחצה פרק גדול על ויאלה רומניה, הם מתחם אונ' מודרני המצויד את החידושים האחרונים בטכנולוגיה מתקדמת.

הארכיטקטורה כוללת פתוח, דינמי, חללים שקופים לגמרי לבטא את תחושת הקהילתיות ואת עוצמת החיים באוניברסיטה. LUISS גידו Carli היא האוניברסיטה התחייבה למצוינות שמושך את הכישרונות הטובים ביותר (הן מבחינת הסטודנטים והמרצים) באמצעות השקעה ניכרת בחינוך ומחקר. הודות זיקה בינה לבין Confindustria, האיטלקי התעשיינים הקונפדרציה, האוניברסיטה יש קשרים הדוקים עם חששות התעשייתי של המדינה, שרובם פועלות ברמה הבינלאומית. במשך יותר מארבעים שנה מאז היווסדה בשנת 1966, LUISS גידו Carli מילאה תפקיד מרכזי בפיתוח כלכלי ותרבותי של איטליה. לא רק שיש לה הכשרה ברמה עולמית מנהיגים רגישים לערכי תרבות שוק והכללים דמוקרטיה מודרנית, אבל זה גם תרם תרומות אקדמיות בתחום כלכלה ופיננסים, החוק ומדעי מדינה.

מיקום ושירותים

לומד בבית הספר לממשל פירושו להיות חלק מהקהילה הדינמית והבינלאומית של LUISS שחולקת במאמצים אקדמיים, התלהבות וניסיון. סטודנטים להחזיק חלק פעיל בחינוך שלהם יכולים לסמוך על מערכת יחסים קרובים עם חברי סגל. יש LUISS הזדמנויות רבות לסטודנטים להסתבך במרקם של האוניברסיטה ומעבר, כוללים רדיו משלה WebTV, החשוב ביותר בקהילת הסטודנט האיטלקית.

אֲכִילָה

לתלמידים יש גישה אל הקפיטריה ויאלה רומניה קמפוס שיש לו את שעות הפתיחה הבאות:

  • ארוחת צהריים: מיום שני עד שישי, 12.00-14.30
  • ארוחת ערב: בימים שני עד שישי, 19.00-20.45
  • יום שבת: 12.00-13.30

הקפיטריה מציעה שירות טייק-אווי הינה פתוחה לארוחת ערב ובשבתות. יש צורך להזמין את השירות על ידי 13.30. שינויי שעות פתיחת קפיטריה יפורסמו על לוח המודעות ובאתר LUISS. בחודש אוגוסט, הקפיטריות ייסגר. מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

הודעות דוא"ל ו- IT

יחידת שירותי ה- IT של האוניברסיטה מבטיחה את תפעול ועדכון של שירותי IT ב LUISS, מתן סטודנטים, סגל ואנשי צוות עם יישומי תוכנה משופרת. הוא גם מבטיח יכולת פעולה הדדית של מערכות ופלטפורמות להחיל בחינוך, מחקר ושירותים אדמיניסטרטיביים. הפעילויות העיקריות 'שירותי IT הן:

  • שירותי רשת ואבטחה
  • סיוע למשתמשים
  • רכישה של חומרה ותוכנה
  • יישום של טכנולוגיות חדשות
  • תחזוקה ופיתוח של יישומים

כסטודנט של בית הספר לממשל, אתה תהיה מסופק עם חשבון דואר אלקטרוני וגישה מספר שירותים webbased. קמפוסים LUISS לספק גם גישה אלחוטית.

סִפְרִיָה

ספר של תלמידי ממשלה יכול לגשת לספריית LUISS בחופשיות המספק קבוצה גדולה של מחובר ומקורות, ספרים וכתבי עת מחקר באינטרנט. מידע נוסף על הספרייה זמין כאן.

ספורט

LUISS ספורט פעילות שמטרתה ביצוע התלמידים להשתתף ולהרגיש חלק מקהילה דרך הודעה יקר של ספורט. במסגרת בית הספר לממשל, אתה יכול להתאמן כל סוג של ספורט הנעים כולל כדורסל, כדורגל, כדורעף, רוגבי, אתלטיקה. כל פעילויות ספורט יתקיים במרכז הספורט באוניברסיטת PALALUISS, בשדה Acqua Acetosa שנמצאת בתוך 30 דקות הליכה מקמפוס ויאלה רומניה עם תחבורה ציבורית. לפרטים נוספים, ראה כאן.

פעילויות תרבותיות

הסטודנטים שלנו גם יכולים להשתתף בפעילויות התרבותיות השונות המאורגנות על ידי סטודנטי LUISS כגון, תחרויות צילום וכתיבה, מעבדות תיאטרון. האוניברסיטה יש גם הסכמים עם מספר התיאטראות ברומא, מציע לסטודנטים לחתוך כרטיסים במחיר או כרטיסי עונת הנחה. מידע נוסף יסופק כאשר אתם מגיעים באוניברסיטה.

בקמפוס בריאות

תלמידים יכולים לגשת לשירות בריאות ללא עלות הניתן על ידי LUISS ומנוהל על ידי in-house הרופא שאת שעות עבודה הן:

  • שני, רביעי, שישי: 15.30-16.30
  • השלישית והחמישית: 10.00-12.00

בחודש אוגוסט, השירות לטיפול על-שהקמפוס סגור. הרופא יכול גם להיות קשר בדוא"ל ובטלפון.

שירות חירום רפואי

יש שירות רפואי דחוף לכל תלמידי LUISS, אשר זמין הוא על-קמפוס בבית התלמיד. השירות מוצע על ידי טיפול רפואי ואתה יכול ליצור קשר עם אותם על ידי קורא את המספר לחיוג חינם 800 94 94 89.

סוכנות נסיעות

LUISS גידו Carli חתמה על הסכם עם סוכנות הנסיעות CTS (Centro Turistico Studentesco דואר Giovanile) שבו התלמידים יכולים ליהנות ממספר שירותים. תלמידי בית הספר לממשל יכול לרכוש כרטיס חבר CTS עבור 18 €, במקום 30 €. חברי CTS לקבל את כרטיס חבר CTS ואת התעודת זהות הסטודנטים הבינלאומית, אשר נותנת גישה לניכיון להוריד מחירים על חברת תעופה, רכבת, מעבורת, כרטיסי קולנוע ותיאטרון באיטליה ומחוץ לה. ניתן גם לרכוש חבילות נופש לכל מקום של מידע destination.Details אודות שירותים אלה יש להפנות צוות הקבלה של בית הספר לממשל בכתובת הבאה: הספר LUISS לממשל Via di Villa Emiliani 14 00197 Roma איטליה טלפון: 0039 06 85225052 / 5065 פקס: 0039 06 85,225,056 דוא"ל: מידע sog@luiss.it.More על שירותי LUISS זמין חוברת הבינלאומית LUISS

האמנה

בית הספר לממשל הוא חלק בלתי נפרד LUISS גידו Carli. האוניברסיטה היא מוסד מחקר אקדמי מוכר במלואו על ידי משרד של איטליה החינוך, האוניברסיטאות והמחקר.

מיקומים

רומא

LUISS School of Government

כתובת
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 רומא, לאציו, איטליה
אתר אינטרנט
טלפון
+39 06 85225053

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך