ISTUD Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מעל ארבעים שנות ניסיון לצד ארגונים

נוסדה בשנת 1970 ביוזמה של Assolombarda וקבוצה של חברות איטלקיות רב לאומיות גדולות (כולל פירלי, אוליבטי ו- IBM), ISTUD תמיד ליווה את האבולוציה של הניהול האיטלקי , תורם משמעותית להתפשטות המודרנית "תרבות הניהול" במדינה שלנו. הפקולטה הראשונה של בית הספר למינהל עסקים הייתה מורכבת מפרופסורים של בית הספר לעסקים של אוניברסיטת הרווארד , הנתמכים על ידי אנשי מקצוע בתחום הייעוץ האיטלקי.

קרן ISTUD הינה כיום בית הספר העסקי האיטלקי היחיד ברמה הגבוהה ביותר. ב -40 שנות פעילותה, יותר מ -51,000 בכירים ומנהלים אמצעיים, כמו גם 2,300 בוגרים חדשים, השתתפו בתכניות ההכשרה והאדונים ואנשי מקצוע רבים, הפועלים בעולם ההדרכה והמחקר , הוכשרו ב- ISTUD מאז שנות השבעים היום.Chronology

המשימה שלנו

תמיכה בצמיחה של חברות ומנהלים שרוצים להתחרות באמצעות יצירת מודל כלכלי בר קיימא חדש, מתמקדת ביצירת ערך עבור כל השחקנים בתהליך. זוהי המשימה של קרן ISTUD , בית הספר העסקי הראשון העצמאי באיטליה, הפועל משנת 1970 בתחום ההכשרה המקצועית וההנהלה המקצועית, ומציע תיק משולב של תוכניות מחקר והכשרה ניהוליות, המיושמות ישירות במציאות ובאתגרים ארגונים פונים.

הערכים שלנו

קיימות: הגישה המערכתית, האתית והבקרה.

הגישה שלנו

הקרן ISTUD מיועד להיות קול שונה בתחום פיתוח הדרכה וניהול, ועל בלב כל פעילותה הייחודית ופוטנציאל של יחידים וארגונים בו הם פועלים.
בבסיס היוזמות המוצעות השונות קיימת פעילות מחקרית וחדשנית מתמדת, תוך פיתוח ידע מעודכן לבעיות ובעיות שבאמת באות לידיעת חברות, ארגונים ומנהלים כיום.

בחירת ISTUD פירושה "יצירת קשר" עם חברה מובילה בנוף ניהול החינוך האיטלקי, עם כמעט 40 שנות ניסיון בתחום ההכשרה הניהולית והמחקר על ארגונים .
היכולת המודגשת לתרום לאבולוציה של החשיבה הניהולית, הרשת הבינלאומית, הנוכחות המוסמכת בחברות ומוסדות, הרמה הגבוהה של תהליך ההצעה ותהליך ההוראה יחד עם איכות הפקולטה, תהילתו ויוקרתו של המותג, הן כמה מן המרכיבים העיקריים המביאים בחשבון ISTUD כבחירה ייחודית של מצוינות בסצנה האיטלקית.Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : חוויות לעומת

השתתפות בסמינר או נתיב של ISTUD פירושו לחוות חוויית אימון מעניינת מאוד, שבה המשתתף הוא הגיבור של תהליך הלמידה , בסביבה מגרה , עם נוכחות מתמדת של אנשי ISTUD ללוות את הקורס כולו.
הניתוח של מצבים קונקרטיים, החיפוש אחר פתרונות יעילים, הנחת אחריות, תקשורת בינאישית, משא ומתן ועבודה קבוצתית מוערכים תמיד בכיתות הלימוד. פרופסורים לסגל, ביחס לרגעים השונים של התכנית והתכנים המטופלים, עושים שימוש בתמהיל רחב וגמיש של כלים דידקטיים, כגון שיעורים, תרגילים, דיונים במקרה .

ההתבססות על הגישה שלנו היא בגודל ההשוואה . השוואה הנובעת מהדיאלוג עם משתתפים ממגזרים שונים ומשפחות מקצועיות ומהוויכוח המתמיד והחלפה עם פרופסורים לסגל, כל המומחים בתחום ההתמחות, עם ידע אפקטיבי בבעיות עסקיות הנובעות מניסיון משמעותי בניהול, ייעוץ או מחקר.
כל המשתתפים מקבלים תמיד מגוון רחב של תיעוד תיאורטי על הנושאים המכוסים, וכן ביבליוגרפיה שלמה ומעודכנת (בנוסף לשימוש בחומרי ISTUD בלעדיים שהוכנו ומותאמים אישית בהתאם לצרכי הלקוח).

מיקומים

סטרסה

כתובת
Corso Umberto I, 71

28838 סטרסה, פיימונטה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך