קרא את התיאור הרשמי

ערכים

איכות, אותנטיות, כבוד, אירוח ובטיחות מזון

כוח מניע תרבותי משדרת ערכים

מטרת ICIF, לשכת האוכל והיין של מחוזות איטליה, היא לסווג, להגן ולקדם את התמונה של מטבח איטלקי, את המצוינות של תוצרת מקומית ותרבות אוכל ויין האזורית לפי שחוקק ידע בקרב אנשי מקצוע ברחבי העולם הדגשת הערך של מטבח איטלקי אמיתי ואת מוצרי מזון המעולים המייחדים אותה היא אחת המטרות העיקריות של ICIF על מנת לקדם "יוצר באיטליה".

סגנון חיים, אירוח ואותנטיות

ICIF מאז ומתמיד, את הערכים של אוכל ויין איטלקי, אירוח איטלקי lifesyle ברחבי העולם על ידי השתתפות באירועים inititatives, הן באיטליה והן מחוצה לה. קידום המטבח איטלקי מוצרי מזון איטלקים איכותיים מתרחש דרך האימון של שפים צעירים במטה האיטלקי לטירת Costigliole d'Asti, במכון הסיני בשנחאי, במוסדות של סאו פאולו פלורס דה קונה בברזיל , ובאמצעות שיתוף פעולה עם בתי ספר ואוניברסיטאות לגסטרונומיה במדינות שונות ברחבי העולם.

פעילויות עיקריות

ספר ללימודים קולינריים, קידום "תוצרת איטליה", אירועים מרכזיים ואת המאבק נגד זיופים

פרקטיקום

הדרכה עבור האיטלקים צעירים טבחים זרים לרכוש התמחות מקצועית מטבח איטלקי אזורים; גם הסילבוס כולל הדרכה על בטיחות המזון ומדיניות קיימא בניהול שרשרת המזון.

קידום "תוצרת איטליה"

קידום של מטבח איטלקי ומוצרים איטלקים איכותיים בחו"ל, באמצעות ארגון השתלמויות ואת דיפוזיה של מידע לגבי "תוצרת איטליה" ויישומה על ידי שפים ומסעדנים מקצועיים מסביב לעולם.

קידום מוצרי יין ואוכל איטלקי בחו"ל בירידים ואירועים בינלאומיים. ארגון סיורי אוכל ויין כדי לגלות את המהות האיטלקית האזורית Cuisine והתרבות, המוצרים באיכות המעולים ואת התרבות העשירה של האזורים האיטלקים.

אירועים מרכזיים

ICIF הוא בחוד החנית של אירועים בינלאומיים שבו קול סמכותי בעסקי המסעדות נדרש, מתן מומחיות ליוזמות שמקדמים אוכל איטלקי ותרבות.

להילחם נגד זיופים

הם קוראים לזה "נשמע איטלקי", חיקוי או זיוף של מוצרי מזון איטלקי בחו"ל. מוצר מזון מזויפים יש תערובת של שמות איטלקיים, לוגו, תמונות וסיסמאות המיוחס בבירור לארצנו.

בנוסף היעדים החינוכיים שלה, ICIF נוסדה במטרה לסווג, להגן ולקדם את התמונה של מטבח איטלקי ומוצרים של מצוינות בחו"ל, הגנת הפקות אומן, בהגנה על צרכנים מפני מהילה וזיוף ועל ידי הפצת ידע וטכניקות בקרב שפים מקצועיים מסעדנים ברחבי העולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • אִיטַלְקִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

הקורס הראשי במסעדה ובמטבח האיטלקי, שנמשך 180 יום, יוצא לשני חלקים: הראשון, עם אורך של 55 יום, של שיעורים תיאורטיים-מעשיים במטה ICIF , בתוספת טיולים חינוכיים; השני מורכב מ ... [+]

קורס מאסטר במטבח איטלקי ובאונולוגיה

תשעה שבועות של שיעורים תיאורטיים ומעשיים והזדמנות של תקופת אימון מעשית במסעדות האיטלקיות הטובות ביותר

הקורס הראשי במסעדה ובמטבח האיטלקי, שנמשך 180 יום, יוצא לשני חלקים: הראשון, עם אורך של 55 יום, של שיעורים תיאורטיים-מעשיים במטה ICIF , בתוספת טיולים חינוכיים; השני מורכב מתמחות מקצועית של 120 יום (אופציונלי, לא כלול במחיר מנוי), במסעדות שנבחרו על ידי בית הספר.... [-]

איטליה Turin
אוקטובר 2019
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

ICIF Presentation EN

כתובת מיקום
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d'Asti

Turin, Piedmont, 14055 IT
מדיה חברתית
כתובת מיקום
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d’Asti (AT)

Italy Online, 14055 IT