Haute Future Fashion Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אקדמיה

אקדמיה גבוהה יותר של אופנה ועיצוב (HFFA) - מוסד חינוכי חדשני המכשיר את המומחים ברמה הגבוהה ביותר בתחום האופנה Suite, הוט קוטור ועיצוב קונספט.

האקדמיה נוסדה במילאנו - בירת עולם מוכרת של אופנה ועיצוב. המטרה של האקדמיה - הכשרת דור חדש של מנהלים יצירתיים (מנהל אמנותי) ומנהלים בכירים בניהול אסטרטגי בסוויטה.

שיטת אוונגרד של הוראה באקדמיה לשינויים להתקרב לפיתוח העתידי של חינוך בין-תחומי ומיועדת להמשך המסורת של איכות המעולה «תוצרת איטליה».

שיטת HFFA

בשל הדרישות משתנות כל הזמן בתהליך של יצירת אופנה, איכות מעולה וביטוי אמנותי שוב היום בגובה. שיטת HFFA נותנת לסטודנטים בסיס culturological הנכון וכישורי עיצוב בר קיימא של התהליך היצירתי שבוודאי ייכנס למערכת של אופנה ולהשיג הצלחה.

יחסים משולבים תכנית לימודים אקדמיות חדשניות, והקימו עם ארגונים ומותגים של תעשיית האופנה מובילים לאפשר HFFA להפוך למרכז של מצוינות לתלמידים ונקודת התייחסות לחברות המבקשות להשקיע במודרניזציה של מגזר אסטרטגי זה.

קמפוס

HFFA קמפוס ממוקם במרכז ההיסטורי של מילאנו, במרחק צעדים ספורים מן הדואומו וVia Montenapoleone ("כיכר האופנה" המפורסמת), כובש עמדה אסטרטגית בין המשרדים של בתי אופנה ובוטיקים. האקדמיה ממוקמת בקירות של המכון המפורסם סיאם (אגודת התרבות ואמנות) - אחד מהמרכזים החינוכיים הוותיקים של איטלקי, אשר נוסד בשנת 1838, לפני האיחוד הלאומי של איטליה. SIAM תמיד עודד רעיונות והמצאות חדשים, ותרם תרומה עצומה לפיתוח של שני מילאנו והמדינה כולה.

בנוסף לקירות הרומיים העתיקים, הבניין בשטח של מעל 5,000 מ"ר הם ערכים היסטוריים ותרבותיים חשובים אחרים, לרבות מדהים העצרת הול, אשר מארח הרצאות HFFA, והספרייה המפורסמת בשם קרלו Cattaneo, שבה יש יותר מ -6,500 ספרים וכתבי יד, מאז המאה שמונה עשרה. זה נווה תרבותי אמיתי בלב הליבה של העיר עם שתי חצר גדולה ונוחה הוריקה ומרפסת עם נוף פנורמי. כאן, הוא חשב את כל מה שלנוחות מקסימלית של תלמידים.

האקדמיה היא פתוחה משעת 08:00 עד 22.00 ומציעה הזדמנויות אדירות לסוציאליזציה, גישה בלתי מוגבלת לכיתה, מחשבי מק עם התוכנה הדרושה ואינטרנט במהירות גבוהה לאינטרנט אלחוטי.

כיתות לימוד ומעבדות

בכיתות, מצויד במחשבי מקינטוש ואינטרנט אלחוטי חינם, הודות לשילוב המוצלח של עיצוב וטכנולוגיה כדי ליצור אווירת עבודה נעימה.

בנוסף להרצאות חדרים, ומספק שיעורי מעבדה מיוחדים - Atelier, מעבדה בושם ועיצוב סאונד האולפן. שיעורים מעשיים שנערכו על ידי מומחים מוכשרים שיעזרו להכיר את הטכנולוגיה והציוד.

אופנה ועיצוב ספריה

בנוסף לספרייה של המכון לחברה של אומנויות ומלאכות (סיאם) הישנה, ​​יש האקדמיה הספרייה העשירה שלה של אופנה ועיצוב. יותר משישה מיליון ספרים ופרסומים מכתבי יד עתיקות לפרסומים האחרונים זמינים תמיד למחקר או מידע חדש לתלמידים והן לאנשי מקצוע.

שירותים ניידים לסטודנטים

HFFA היא האקדמיה הראשונה להשכלה גבוהה, שבו יש מערכת ניהול מידע ניידת חדשנית. ואכן, באמצעות השימוש ביישומים לטלפונים חכמים וטאבלטים, תמיד יש התלמידים ביד את החדשות האחרונות על קורסים, שיעורי לוח זמנים וכיתות הלימוד. בכל עת, גם לאחר סיום לימודים, תוכל לקבל גישה מרחוק לחומרים של הספרייה וירטואלית שלנו: ספרים, טקסט, ספרי לימוד, כתבי עת ומידע נוסף ..

מיקומים

מילאנו

כתובת
Via Santa Marta, 18
20123 מילאנו, לומברדיה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך