Fondazione Giangiacomo Feltrinelli

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הנושאים העיקריים בהם הוא עוסק הם נושאים של אירופה , של דמוקרטיה , של עבודה , של העיר , של משאבים , שניתחו החל משורשיהם ההיסטוריים ומחקר של פרקטיקות טובות ומקרים רלוונטיים .

121316_salalettura_low_phcpajewski-4068.jpg

המטרה העיקרית של תחום המחקר היא להכניס דיאלוג לאקדמיה ולעולם החברות והעמותות. חשוב מכך, רצונה של הקרן להחזיר לציבור תוצאות מחקריות באמצעות יוזמות, תוצרי מערכת וחינוך, תערוכות ורגעים ביצועיים המשתמשים במספר רב של שפות ושיטות, המיועדות למען מעורבות ישירה של האזרחים.

מאז 1949, אוסף Fondazione Giangiacomo Feltrinelli - יליד כספרייה ובהמשך הפך למכון - אוסף את המקורות הדרושים לחקר תולדות הרעיונות והתנועות החברתיות ומנגיש אותם לחוקרים, מוסדות ואוניברסיטאות ברשת המונה 350 מוסדות מכלל העולם. הקרן נבנתה סביב מורשת הכוללת 1.5 מיליון כרטיסי ארכיון , 250,000 כרכים , 17,500 כותרות כתבי-עת ו -15,000 כרזות , כרזות ומנפיקים , והקימה את עצמה מיד בזירה הבינלאומית כמרכז לשימור ומחקר על ההיסטוריה. פוליטית, חברתית, כלכלית ותרבותית, תוך תשומת לב מיוחדת לחקר ופענוח העכשווי .

המטה החדש של קרן פלטרינלי בתוך הבניין בוילה פאסוביו, הבניין הציבורי הראשון באיטליה שתוכנן על ידי הסטודיו השוויצרי הרצוג121317_CreditsObbligatoriFilippoRomano-FondazioneFeltrinelliVialePasubio.jpg פיליפו רומנו - קרן פלטרינלי ויאלה פאסוביו

Fondazione Giangiacomo Feltrinelli מציע לוח פעילויות המכוון לקהלים שונים : בנוסף להפצה הקשורה לוויכוח העכשווי , עם פעילויות שמתקיימות בעיקר בחדר הרב תכליתי , מתארגנים ישיבות סביב הספר והקריאה , שיש להם משלהם המטרה היא לשפר את המורשת הארכיונית ולקדם ידע חופשי ועצמאי, תוך התייחסות לנושאים שנעים בין ספרי נייר לחידושים טכנולוגיים, החל משירותי יצירה וכלה בניהול מקורות דיגיטליים.

בנוסף, הקרן מקדמת הוראה חדשנית לתלמידים, מורים, ילדים ומבוגרים, בנוכחות ובמרחק מרחוק, הניסויים עם טכניקות למידה לא שגרתיות , שלעיתים קרובות מבוססות על למידה על ידי עשייה , על מנת להציע חוויה פונקציונאלית לאמיתי הכללה בעולם העבודה . האזור החינוכי של הקרן הוא נקודת הגעתה של שרשרת אספקה שמטרתה לשפר את המורשת ואת תוצאות המחקר לאור הפצת התוכן. במטרה לענות על צרכי ההדרכה הנוכחיים שנקבעים על ידי השינוי המתמשך של שוק העבודה, תוכניות החינוך של הקרן מכוונות לציבור מגוון: אנשי מקצוע, תארים מתקדמים וחוקרים, בתי ספר תיכוניים, ילדים.

www.fondazionefeltrinelli.it

הצעה להוראה לאחר התואר

תואר שני בהיסטוריה ציבורית

כדי להגיב על עולם עבודה המתפתח ללא הרף, Fondazione Giangiacomo Feltrinelli ואוניברסיטת מילאנו מקדמים את התואר השני בהיסטוריה ציבורית "סיפור ההיסטוריה, מקצועות התרבות". קורס לימודי השכלה גבוהה המתכוון להיסטוריה כתפקיד לעתיד בתרחיש העבודה 4.0 .

עם שיעורים מניהול פרויקטים לתקשורת בתחום התרבות, החל מהיסטוריוגרפיה יישומית למדיה חדשה ועד הפקה אורקולית להכשרה חוצה תחומי, הכשרה מקצועית והתמקדות במיומנויות רוחביות.

ההצעה החינוכית, הכוללת מפגשים תיאורטיים ומתודולוגיים, מועשרת במעבדות, סטאז ', סדנאות וחוויות שטח בשיתוף עם מוסדות תרבות, חברות וחברות פרטיות הפועלות בתחום הפרסום והמדיה, בתחום המוזיאונים ונכסי הארכיון. ביבליוגרפית והיסטורית. למעלה מ 25 שותפי תואר שני הכוללים ארגונים, מוסדות, חברות הקשורות לקריינות היסטורית, תקשורת ושיפור מורשת תרבותית.

href = "http://fondazionefeltrinelli.it/publichistory

תואר שני בעבודות פיתוח בר קיימא

גלובליזציה , המהפכה הדיגיטלית , המשבר האקולוגי , אי- הקיימות של מערכות כלכליות עכשוויות הן רק חלק מהתופעות הגדולות העיצוביות מחדש של אתגרי הפיתוח העיקריים המוצגים על ידי יעדים לפיתוח בר-קיימא ( SDGs ) של סדר היום של האו"ם. בתרחיש המשתנה והמורכב הזה, הקורא לפעולה של מוסדות, מוסדות מחקר וארגונים בינלאומיים, Fondazione Giangiacomo Feltrinelli ואוניברסיטת מילאנו-ביקוצ'ה את התואר הראשון במשרות פיתוח בר קיימא "משרות הקיימות", בשיתוף עם אוניברסיטת מילאנו, הפוליטכני של מילאנו, אוניברסיטת פאביה והברית האיטלקית לפיתוח בר-קיימא (ASviS). מסלול מקצועי מאוד, רב תחומי, המכוון חזק לעולם העבודה, המקשר בין פרקטיקות תיאוריה וקיימות בקשר הדוק. קורס ההכשרה מורכב מפעילויות חינוכיות אשר, בנוסף למסגרות התיאורטיות של הנושאים הנדונים, מספקות כלים לניתוח, תכנון, ניהול ומעקב חיוניים להבנה ולניהול משולב של ההיבטים החברתיים, הסביבתיים, הכלכליים והתרבותיים המניעים התפתחות. קיימא.

href = "http://fondazionefeltrinelli.it/mastersdj/

מיקומים

מילאנו

כתובת
Viale Pasubio 5
Milano

20154 מילאנו, לומברדיה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך