קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

UPO ( www.uniupo.it ) היא אוניברסיטה ציבורית שיש לה 15,000 סטודנטים, 400 פרופסורים / חוקרים ו- 300 אנשי מינהל ותמיכה. הוא מציע 19 קורסים לתואר ראשון (BA / BSc), 12 קורסים לתואר שני לתואר שני (MA / MSc), 5 תארי מחזור יחיד (MA / MSc), 3 Ph.D. תוכניות כמו גם שפע של קורסי חינוך שלישוני. כיום קיימים 9 הסכמים לתוכניות משותפות עם אוניברסיטאות אירופאיות, כולל מאסטרים אירופאיים בסמים ואלכוהול (EMDAS) הממומנים על ידי הנציבות האירופית. האוניברסיטה כבר מזמן מדורג 5 th מתוך 31 אוניברסיטות ובינוניות 2017 על ידי הסוכנות הלאומית להערכת איכות המחקר שלה. UPO מעורב כיום ב 21 פרויקטים FP7 (1 מענק ERC) ו 9 H2020 פרויקטים (2 כמתאם).

המחלקה למדעי התרופות, DSF ( www.dsf.uniupo.it ) מורכבת מ -35 אנשי צוות וממקדת את מטרת המחקר וההדרכה שלה בתחום התרופות, הקוסמטיקה והנוטרה, מהספסל ועד המיטה. היא מציעה תואר ב בית מרקחת, תואר בכימיה וטכנולוגיות פרמצבטיות וכן תוכנית אב במדעי רגולציה גישה לשוק. חוקריו בשלוש השנים האחרונות הבטיחו שני מענקים מהאיחוד האירופי: TriforC (פרופ 'אפנדינו, בתחום המוצרים הטבעיים) ו- Foodintegrity (בתחום הנוטרה). יש מעל 100 הסכמים עם תעשיות התרופות והקוסמטיקה עבור משניות. כיום, יש 5 spin-offs שנוצר על ידי המחלקה.

UMH ( www.umh.es/ ) היא אוניברסיטה ציבורית המוקדשת להכשרת סטודנטים לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר שני. במהדורה החמישית של U- דירוג של אוניברסיטאות ספרדית המיוצר על ידי קרן BBVA ומכון ולנסיאן למחקר כלכלי (IVIE), UMH תופסת את המיקום ה -5 בדירוג של האוניברסיטאות הספרדיות הטובות ביותר.

מכון הביולוגיה המולקולרית והסלולרית, IBMC ( ibmc.umh.es ), מניע תוכנית מצוינות רב-תחומית רב- תכליתית ברמה המולקולרית והסלולרית שמטרתה לזהות, לאמת ולפתח מולקולות ביו-אקטיביות ביישום בתחומי הביוטכנולוגיה והבריאות. להשגת מטרתה, IBMC יש את כל התמיכה בפעילות יזמית באמצעות קרן המלוכה בפארק המדע. יתר על כן, המכון יש להרכיב מספר פלטפורמות טכנולוגיות: i) ביולוגי גבוהה תפוקה פלטפורמה פלטפורמה; ii) פלטפורמת דוגמנות מולקולרית; iii) יוזמת מחקר ציבורי (SRP), יוזמה ציבורית-פרטית, שמטרתה לבצע מחקר מולקולרי וסלולר בכל הנוגע לעור ולפתח מוצרים ושירותים מתקדמים טכנולוגית בתחום הקוסמטיקה והדרמטולוגיה.

קבוצות המחקר IBMC הן תחרותיות בינלאומית, עם פרודוקטיביות מעולה גם במונחים של בקשות פטנט ויצירת חברות Spin-off. בחמש השנים האחרונות קיבלה IBMC משאבים בהיקף של 1.5 מיליון אירו בממוצע, בעיקר מהתוכנית הארצית

אונמאר (www.unamur.be) מציעה למעלה מ -40 תכניות שונות ברמת הבוגרים, המאסטר ודוקטורט, ומברכת על 7000 סטודנטים בשש פקולטות: אמנות, משפטים, כלכלה, מדעי החברה ומנהל עסקים, מדעי המחשב, רפואה ומדעים. המחקר פותח ב -11 מכוני מחקר רב-תחומיים, העוסקים באמנויות, במשפטים, במדעים חברתיים ומדעים מדויקים, במדעי המחשב ובמדעי המחשב. מצטיין בעיקר במגזרים כגון מדעי הבריאות (הזיה, פקקת, אקו-טוקסיקולוגיה, סרטן), מדעים וטכנולוגיות ( ננוטכנולוגיה, טיפולי שטח, חומרים חדשים ואנרגיות מתחדשות, ביופוטוניקה, מערכות מורכבות, ניידות, הנדסת תוכנה) ומדעי האדם (כלכלת פיתוח, בלשנות של שפת סימנים, מידע, משפט וחברה). פעילויות המחקר נשענות על ציוד מדעי מתקדם המתבסס על 8 פלטפורמות טכנולוגיות וחוקרים מפתחים פרויקטים בין-תחומיים ורב-תחומיים המראים מחקר בסיסי ויישומי. אונמור מעורב בפרויקטים מחקריים רבים הממומנים על ידי האיחוד האירופי, המדינה הפדרלית, אזורים והפדרציה של בריסל.

החוג למדעי הביו-רפואה (www.unamur.be/en/med/mbi) מורכב מ -34 אנשי צוות. קבוצות המחקר שלה הן חלק NARILIS, Namur מכון המחקר של מדעי החיים, ולהתמקד מחקר קליני ו translational בביולוגיה מולקולרית הסלולר. החוג למדעי הביו-רפואה מספק את התכניות הבאות: תואר ראשון משנת 1997 (מס '577), מאסטר 60 אחד מאז שנת 2014 (מס' 578), מאסטר 120 אחד מאז שנת 2012 (מס '579), ותעודה אוניברסיטאית בענייני רגולציה של מוצרי בריאות מאז 2016 (מס '1834). תוכניות המאסטר נלמדות במלואן באנגלית מאז 2014.

המחלקה למדעי הביו-רפואה הגישה ל- ARES את הבקשה לספק בשנת 2019 תכניות רב-תחומיות בתחומי המחקר הלא קליני והקליני וניהול הנתונים. תוכניות אלה מאסטר יהיה גם מלמד במלואו באנגלית. עד לאישור ה- ARES, נספק בשנת 2019 את התוכניות החדשות הבאות: מאסטר 120 במחקר פרה-קליני, במחקר קליני ובניהול נתונים.

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) היא אוניברסיטה ציבורית עם 32,553 סטודנטים (למעט Charité) ו 189 קורסי תואר, 424 פרופסורים, 2,012 מרצים / עוזרי. בשנת 2015, הניו יורק טיימס השכלה גבוהה מוניטין העולמי הניח Humboldt-Universität בין 50 האוניברסיטאות המובילות בעולם (עמדה 41). בחזית התחרותית בגרמניה, המחקר הבין-תחומי והבין-לאומי הבין-לאומי שלה אישר את האוניברסיטה העברית כמעמד מוביל ביוזמת ה- Excellency של הממשלות הלאומיות והאזוריות הגרמניות.

ההיסטוריה של Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) חוזר 1710 עם הקמת מתקני הסגר לקורבנות המגפה מחוץ לתחומי העיר של ברלין. בשנת 1997/1998 היא התמזגה עם הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת הומבולדט ושל אוניברסיטת ווירצ'או-קליניקום של אוניברסיטת פריי (Freie Universität) כדי להקים את "האוניברסיטה האוניברסיטאית", "Medizinische Fakultät der Humboldt-Berlin zu Berlin", ובכך הפכה לאחת המרפאות הגדולות באירופה . Charité ממוקם 4 קמפוסים ויש לו יותר מ -100 מרפאות. נכון להיום, יותר מ -7,000 סטודנטים (1,300 מחו"ל) נרשמים ל- Charité. Charité מציעה 7 קורסים הורים: רפואה מוחית, רפואה מולקולרית, בריאות הציבור הצרכן, toxicology, בריאות בינלאומית, מקצועות הבריאות החינוך, מדעי המוח.

במחלקה לדרמטולוגיה, רפואת מין ו Allergology ( international-health-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) יותר מ 80 רופאים לכסות את המשמעת כולו. זהו אחד המתקנים המובילים בעולם בתחום העור, והוא מעורב רבות במחקר האנושי ובניסויים קליניים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

EMOTION

EMOTION הוא שנתיים 120 ECTS, אנגלית לימד מאסטר הענקת תואר כפול התמקדות התרופות והקוסמטיקה R ... [+]

EMOTION הוא תואר שני משותף של ארסמוס מונדוס בשיתוף עם תוכנית ארסמוס של האיחוד האירופי.

EMOTION הוא שני תואר שני 120 ECTS , בעל תואר שני בהוראת אנגלית, ומעניק תואר כפול המתמקד בתחום התרופות והקוסמטיקה.

זה מוצע על ידי אוניברסיטת פיימונטה אוריינטייל (UPO; איטליה), האוניברסיטה מיגל הרננדז (UMH; ספרד), אוניברסיטת נאמור (UNAMUR; בלגיה), ואוניברסיטת הומבולדט (HU; גרמניה) באמצעות שיתוף פעולה עם Charité Universitätsmedizin ברלין . כל אחת מארבע האוניברסיטאות תורמת לתחום המצוינות שלה עם מומחיות משלימה המכסה את ההיבטים העיקריים של תחום בינתחומי זה.... [-]

איטליה Novara גרמניה Berlin ספרד Elche בלגיה Namur  + 4 יותר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piedmont, איטליה
כתובת
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, גרמניה
כתובת
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencian Community, ספרד
כתובת
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Walloon Region, בלגיה