Ca' Foscari University of Venice

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות FOSCARI של CA

אוניברסיטת Ca 'Foscari שבוונציה הוקמה במקור כבית הספר למנהל עסקים הראשון באיטליה בשנת 1868, והיא כיום מוסד רב תחומי המציע מגוון רחב של תכניות לימוד בכלכלה וניהול, שפות מודרניות, מדעי הרוח והמדעים.

Ca 'Foscari מדורגת במקום השלישי באיטליה בזכות מצוינות מחקריה , והיא הרוויחה כל כך הרבה מלגות המחקר הנציבות האירופיות מארי קירי, שהיא אחת מעשר האוניברסיטאות המצליחות באירופה בנושא זה. בעולם, דירוג האוניברסיטאות העולמי של QS ממקם את Ca 'Foscari בין 100 האוניברסיטאות המובילות לשפות מודרניות, את 150 המובילות להיסטוריה, את 200 הטובות ביותר לבלשנות וגיאוגרפיה, ואת 250 הראשונות לכלכלה וכלכלה, חשבונאות ומימון.

Ca' Foscari main building - grand Canalהבניין הראשי של Ca 'Foscari - Grand Canal

Ca 'Foscari ממוקם בעיר ונציה מעוררת היראה. עם תעלות וסירות במקום רחובות ומכוניות , המרכז ההיסטורי היחיד של העיר הזה היה מקום תוסס של חילופי תרבות וכלכלה במשך יותר מאלף שנים, והיופי של האמנות והארכיטקטורה שלה הפך אותה לאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הודות למורשת התרבותית המגרה של ההקשר הקוסמופוליטי הדינמי שלה, Ca 'Foscari מאופיין בצומת הסינרגטי של מסורת וחדשנות אינטלקטואלית , ומציע לתלמידיו ולפרופסורים את האפשרות המתגמלת באופן ייחודי ללמוד ולעבוד באחת הערים המדהימות בעולם.

138857_48705456207_608cf69535_h.jpgסטודנטים בינלאומיים של Ca 'Foscari

Ca 'Foscari מונה כ 23,000 סטודנטים ומארח מעל 1,300 סטודנטים בינלאומיים מדי שנה . מתוך אמונה נחרצת כי השכלה גבוהה ומחקר חדשני חייבים להיות חדשניים ובינלאומיים כאחד, ייצרה האוניברסיטה רשת אקדמית ענפה של אוניברסיטאות שותפות ברחבי העולם , מה שמאפשר לה להציע מגוון של תארים ראשונים ותואר ראשון ושני. 700 הסכמי חליפין פעילים עם מוסדות בכל רחבי העולם. Ca 'Foscari מכין גם את הסטודנטים שלו למקום העבודה העולמי התחרותי ומטפח קהילה אקדמית בינלאומית, כולל, על ידי הצעת תכניות לימוד הנלמדות באנגלית ברמת התואר הראשון וגם בתואר השני.

138870_22296930645_980618ab36_h.jpgהכירו מרצים מכל רחבי העולם - Aula Baratto, הבניין הראשי של Ca 'Foscari

מקום

אוניברסיטת Ca 'Foscari ממוקמת בעיר ונציה המפורסמת בעולם, מרכז עירוני ייחודי הממוקם בלגונה בחוף הצפון-מזרחי של איטליה המחובר ישירות לים האדריאטי.

ונציה היא עיר בצפון מזרח איטליה ובירת חבל ונטו. הוא בנוי על ארכיפלג שנמצא בלגונה רדודה הכוללת למעלה ממאה איים המחוברים בגשרים רגליים. מכיוון שתעלות מוצבות את מקום הדרכים, אנשים מסתובבים בעיר ברגל ובסירה. למעשה, ונציה היא העיר הגדולה ביותר באירופה ללא מכוניות.

העיר מאופיינת בשפע של אדריכלות היסטורית מדהימה ואמנות מכיוון שהרפובליקה ההיסטורית של ונציה הייתה נמל מסחר משגשג וכוח ימי גדול במהלך ימי הביניים והרנסנס, ולכן חלק מאתרי העיר נכללים ברשימת אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו. .

בנוסף לעבר צבעוני, לעומת זאת, לוונציה יש הווה תוסס לא פחות, שכן היא ממשיכה להיות מוקד של אמנות ותרבות עכשווית .

לחיות במרכז ההיסטורי של ונציה פירושו לחיות אורח חיים מודע לסביבה. בשל הצורך ללכת ברוב המקומות, המרחבים הציבוריים בעיר הופכים למוקדים חברתיים. למעשה, אחד הרגעים המיוחלים ביותר בימי סטודנט ונציאני הוא מה שמכונה אפריטיבו בקמפו או אפריטיף בחוץ: מאחר הצהריים ועד שעות הערב המאוחרות, אזורים כמו קאמפו סנטה מרגריטה והארבאריאה בריאלטו הופכים למקומות בהם אנשים מתאספים כדי לשוחח ולהאזין למוזיקה בזמן שהם שותים שפריץ ואוכלים צ'יקצ'טי - האפריטיף המקומי המסורתי והחטיפים שוונציה מפורסמת בהם.

138871_47432363912_d26055526d_o.jpg

ניסיון בלימודים

הצעת הלימודים של אוניברסיטת קה-פוסקרי בוונציה מחולקת ל -8 מחלקות האחראיות על פעילויות מחקר והוראה של תואר ראשון ושני , 3 בתי ספר, והקולג'יו אינטרנציונאלה היוקרתי (הקולג 'הבינלאומי). שלושה מבנים אחרים קיימים לצד אלה:

 • בית הספר לתארים מתקדמים Ca 'Foscari, המתאם דוקטורט במחקר.
 • בית הספר לאתגר Ca 'Foscari, המארגן תכניות מאסטר מקצועיות (דרגה א' ו -2) והזדמנויות אחרות להשכלה מנהלת.
 • בית הספר Ca 'Foscari לחינוך בינלאומי, המקדם קורסים אינטנסיביים בקיץ ובסתיו, תכניות אוריינטציה, תכניות שנת יסוד ופעילויות אחרות מחוץ ללימודים לסטודנטים איטלקים ובינלאומיים.

Ca 'Foscari הקדיש רשת אקדמית ענפה של אוניברסיטאות שותפות המשתרעות על פני כל העולם, וכתוצאה מכך הוא מציע מגוון של תארים ראשונים ותואר שני ושני. ויש לו למעלה מ- 700 הסכמי חליפין בינלאומיים פעילים . כתוצאה ממסירותה של האוניברסיטה לטיפוח קהילה אקדמית בינלאומית, Ca 'Foscari מציע גם מספר לא מבוטל של תכניות לימוד הנלמדות באנגלית.

ניידות יוצאת

הודות ליותר מ -700 הסכמי שיתוף פעולה בין אוניברסיטאות בינלאומיות לבין Ca 'Foscari, תוכלו לבלות זמן מה בלימודים בחו"ל ביותר מ -70 מדינות ברחבי העולם . המשרד הבינלאומי מקדם את הניידות היוצאת של סטודנטים בקו-פוסקארי על ידי השתתפות בתכניות הניידות הבינלאומיות המובילות, פיתוח מערכות יחסים עם אוניברסיטאות וחברות מארחות זרות ומתן תמריצים להשתתפות כל חברי קהילת האוניברסיטאות.

למידע נוסף אנא בקרו בדף האינטרנט .

138866_30277532680_7a333ff723_k.jpg

חיי תלמיד

מעטות האוניברסיטאות האחרות שמציעות אפשרות ללמוד ולבצע מחקר באחת הערים היפות בעולם, עיר ייחודית מאוד, בה תוכלו לשוטט שעות ואפילו ליהנות לאיבוד, לקבל שפריץ באחת הכיכרות היפות של ונציה, בקרו ב מוזיאונים ותערוכות מפורסמים בעולם, נוסעים בסירה בין האיים הקטנים יותר של הלגונה, נהנים מחופי לידו וטועמים אוכל טעים.

ב- Ca 'Foscari מסורת תרבותית וחדשנות אינטלקטואלית מסוגלים להתאחד: החיים בוונציה הם אמנות חיה, אדריכלות, פיתוח, מחקר, תשומת לב לסביבה וגילוי מסורות עתיקות ותרבויות שונות.

יתר על כן, Ca 'Foscari מבטיח לסטודנטים חוויית לימודים מעוגלת באמצעות מתן מגוון גדול של פעילויות ספורט ואגודות סטודנטים :

 • רשת הסטודנטים Erasmus (ESN) - עם למעלה מ 12,000 חברים מ 36 מדינות, רשת הסטודנטים Erasmus תומכת ומקדמת רשתות בינלאומיות על ידי מתן אפשרות לסטודנטים הזדמנות להבנה תרבותית ופיתוח עצמי על פי העיקרון של סטודנטים המסייעים לסטודנטים.
 • מרכז ספורט אוניברסיטאי (CUS) - CUS מציע לסטודנטים אפשרות להשתתף במגוון רחב של ענפי ספורט בזכות מתקניו במרכז ההיסטורי של ונציה.
 • תחנת הרדיו המקוונת של האוניברסיטה היא אמצעי תקשורת פופולרי להפליא - נוצר על ידי סטודנטים של Ca 'Foscari. סטודנטים מעניינים יכולים לקחת חלק בהפעלתו על בסיס כישוריהם וניסיונם האישיים.
 • מקהלה ותזמורת אוניברסיטאית - במשך למעלה מעשרים וחמש שנים המקהלה והתזמורת של קא פוסקארי מציעים לסטודנטים את האפשרות לחקור ולעודד את אהבתם למוזיקה. רפרטואר הקבוצות משתנה משנה לשנה ונע בין קטעים מימי הביניים ועד ימינו.
 • מרכז התיאטרון של אוניברסיטת שיילוק (CUT) - שיילוק הוא עמותה תרבותית שמטרתה לקדם חדשנות טכנית-אמנותית בתחום הצגות תיאטרון. הוא מארגן סדנאות הדרכה וניסיונות, מארח הפקות ומופעים אורחים ומבצע פרויקטים של מחקר והפקה.

בנוסף, אם תבחרו להתגורר במרכז ההיסטורי של ונציה, בוודאי תיהנו לחיות במקום ובקיימות הודות לעובדה שמרחקים ניתנים לניהול ואין מכוניות ותנועה שתוכלו להתחרות בהם.

141168_Immagine1.jpg

מתקני סטודנטים ושירותים

הקמפוס הראשי של Ca Foscari ממוקם בלב המרכז ההיסטורי של ונציה, אך יש בו גם קמפוסים נוספים ביבשת .

הוא מציע לסטודנטים את השימוש ב:

 • 6 ספריות,
 • בית הספר לחינוך בינלאומי,
 • בית הספר לאתגר לאחר בוגר,
 • מרכז לימודי שפה: המרכז מקיים קורסים בשפות זרות באנגלית, צרפתית, רוסית, ספרדית וגרמנית ברמות שונות.
 • חללי תצוגה,
 • תיאטרון,
 • מרכז ספורט,
 • קנטינות: באוניברסיטה יש קנטינות במקומות רבים, הן במרכז ההיסטורי של ונציה והן בקמפוסים היבשתיים במסטרה, מרגרה וטרוויזו,
 • אגודות סטודנטים
 • משרדי סטודנטים: למשל. יחידת קבלת הפנים הבינלאומית מציעה מגוון רחב של שירותים למוטבים בינלאומיים, כגון הכוונה וסיוע בהליכי הרשמה, הכרה בכישורים אקדמיים, הליך בקשת הויזה, היתר שהייה, שירותי סטודנטים, סוגיות בריאות והסעות. למידע נוסף אנא בקרו בדף האינטרנט .

138868_48725319338_9bc415f3b1_h.jpg

Ca 'Foscari מסייע לסטודנטים במהלך כל הקריירה שלהם באוניברסיטה על ידי מתן מגוון הלוואות, מענקים ומלגות באמצעות משרד הסיוע הפיננסי שלה. תמיכה בהתאמה אישית זמינה לסטודנטים בינלאומיים, לסטודנטים העובדים ולסטודנטים עם מוגבלות.

מלגות

על מנת לחזק את נוכחותם של סטודנטים בינלאומיים ולהעשיר את הקהילה הגלובלית שלה, Ca 'Foscari מציע לסטודנטים בינלאומיים מוכשרים סיוע כספי בשתי צורות:

 • פטור משכר לימוד - פטור מלא מתשלום שכר לימוד ואוניברסיטאות
 • מלגות חד פעמיות של 5,000 אירו / כל אחת

לקבלת מידע נוסף, בקר בדף האינטרנט

138867_24540954405_f9914d3d19_h.jpg

אחת מספריות התלמידים

דִיוּר

משרד השיכון של Ca 'Foscari הוא שירות לסטודנטים איטלקיים ובינלאומיים, חוקרים, פרופסורים וצוותים אדמיניסטרטיביים המגיעים ללמוד או לעבוד בקה' Foscari. הוא מציע מידע שימושי ואנשי קשר למציאת פתרונות אירוח מתאימים ונוחים בוונציה ובאזור הסמוך.

לקבלת מידע נוסף, בקר בדף האינטרנט .

תמיכה בקריירה ויום קריירה

משרד הקריירה מארגן סטאז'ים ומקורות עבודה הן באיטליה והן בחו"ל. הוא מקיים גם ירידי קריירה, כונני גיוס וסדנאות שיעזרו לסטודנטים בהווה ולבוגרים האחרונים לרכוש את הכישורים המקצועיים הדרושים להם כדי להיות תחרותיים בשוק העבודה.

למידע נוסף אנא בקרו בדף האינטרנט .

יום קריירה הוא אירוע של יום שלם המוקדש לגיוס במהלכו יכולים בוגרי תואר ראשון ובוגרים טריים לפגוש את מנהלי החברות המשתתפות ולהכיר את עולם העבודה. סטודנטים יכולים לבקר בדוכני חברות, להפיץ את קורות החיים שלהם, לקחת חלק בראיונות ולרכוש מידע על ההזדמנויות המקצועיות ואפשרויות הקריירה העומדות בפניהם. יום הקריירה כולל גם מגוון סדנאות, סמינרים ומצגות חברה.

138869_47563963651_3ed3fde129_h.jpg

מיקומים

ונציה

כתובת
Linguistic Campus
Dorsoduro, 3246

30123 ונציה, ונטו, איטליה

ונציה

כתובת
Linguistic Campus
Ca' Cappello San Polo 2035, Calle del Magazen

30125 ונציה, ונטו, איטליה

ונציה

כתובת
Economic Campus
San Giobbe, Cannaregio 873

30121 ונציה, ונטו, איטליה

ונציה

כתובת
Humanistic Campus
Malcanton Marcorà, Dorsoduro 3484/D

30123 ונציה, ונטו, איטליה

ונציה

כתובת
Scientific Campus
Via Torino 155

30170 ונציה, ונטו, איטליה

טרוויסו

כתובת
Treviso Campus
Palazzo San Paolo, Riviera Santa Margherita 76

31100 טרוויסו, ונטו, איטליה

רונקדה

כתובת
H-Campus
Via Sile 6

31056 רונקדה, ונטו, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: