Accademia del Lusso

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Accademia del Lusso

בית הספר לאמנות

בית הספר Accademia del Lusso

השיטה החינוכית של בית הספר לאופנה

שיטת ההוראה הייחודית של Accademia del Lusso היא גם תוצאה של המומחיות והניסיון של צוות ההוראה, כולם אנשי מקצוע מבוססים בתחומים שונים של אופנה ועיצוב. זה מאפשר לבית הספר של אופנה

בנוסף, קורסי האופנה בבית הספר של בית הספר למילניום אופנה של אופנה בשיתוף פעולה עם עסקים חשובים בענף מאפשר לסטודנטים לעבוד על פרויקטים או פרויקטים מתמשכים שכבר יושמו כדי להשלים את החינוך שלהם עם חוויה מאלפת מאוד שיכול להיות רק מובטחת באמצעות מגע ישיר עם העולם המקצועי.

סוגי קורסים

קורסי מאסטר: מיועדים לסטודנטים בעלי תואר ראשון ומעלה, המעוניינים בהכנות מיוחדות, המאפשרים להם למלא תפקידים בתחום האופנה והיוקרה בעסקים יוקרתיים ברחבי העולם.

קורסים לשלוש שנים: למי שסיים את לימודיו בתיכון ורוצים ללמוד קורס ברמה אוניברסיטאית המעניק להם הכשרה תיאורטית ומעשית מוצקה הדרושה לתפעול בתחום האופנה והעיצוב.

קורסים נמרצים לשנה אחת: למי שסיימו את לימודיהם בתיכון או באוניברסיטה ורוצים לקחת קורס אינטנסיבי לשיפור והשלמת הידע הקיים שלהם, כדי להפוך למקצוען מוכשר ולפתח קריירה בתחום האופנה והעיצוב .

קורסים לטווח קצר: אידיאלי עבור מי כרגע ללמוד או לעבוד ואין להם זמן להקדיש לטווח ארוך הקורס. הם יכולים להיראות כמבוא אופנה ואידאלי לכל פרופילים כאשר מבוסס על מושגים כללי, או כמו קורסים שיפור מתאים לאנשי מקצוע, כאשר התמקד בתחומים ספציפיים בתחום.

קורסי הכנה: אלה מתקיימים לפני תחילת כל שנה אקדמית, והם נגישים לאלה שכבר נרשמו לקורס אופנה או עיצוב Accademia del Lusso . הקורסים מכינים תלמידים במונחים של שיפור השפה, מספקים להם מושגים חיוניים של אופנה ועיצוב, וכן משמשים לסייע לתלמידים להשתלב בסביבה החדשה שלהם במילאנו.


סיבות עיקריות להצטרף מכון זה

  • 100% בית הספר האיטלקי אופנה
  • גודל הכיתה המרבי של 12 תלמידים לאינטראקציה פעילה ודינמית עם המורים ולהפיק את המרב מהקורס
  • צוות ההוראה מורכב אך ורק מאנשי מקצוע מוסמכים העובדים כיום בתחום האופנה והעיצוב להעברה מתמדת של ניסיון עבודה עדכני לסטודנטים
  • שיטת הוראה משולבת המשלבת שיעורי תיאוריה עם חוויות מעשיות בשטח (סדנאות: ביקורים חיצוניים, ימי עיון על ידי אנשי מקצוע ידועים בתחום האופנה והעיצוב, השתתפות באירועים בלעדיים, עבודת פרויקטים המבוססת על צווי החברות, ניסיון בחיזוי מגמות בבירות אירופה)
  • קורסים הנלמדים ישירות באנגלית על ידי מורים, ללא כיתות מתורגמות
  • הזדמנויות התמחות מצוינת הודות קשרים מוצקים עם אופנה ועיצוב עסקים בתחום היוקרה המנוהל על ידי משרד הקריירה ADL
  • מיקום יוקרה על Via Montenapoleone No.5, אחד הרחובות האופנתיים ביותר בעולם
  • משרד התמיכה לסטודנטים כדי לספק סיוע בויזה והגירה נהלים במציאת לינה מתאים במילאנו, כמו גם טיפול פסטורלי
  • המטרה העיקרית של הקורסים של ADL היא להכין ולהעפיל תלמידים כניסה מיידית ומוצלחת לשוק העבודה התחרותי של היום
  • ADL החטיבה העסקית לשים קורסים מחוייט לשירות של עסקים ואנשי מקצוע עובדים


תשתיות / מתקני הוראה

Accademia del Lusso מספק לסטודנטים סדנאות מקצועיות ומעבדות מחשבים המצוידות ב- iMac ובחומרה ובתוכנה העדכניות ביותר. בית הספר כולל גם חנות אמיתית עם חלון, דפוס עושה, ומעבדות תפירה כמו גם חללים גדולים לצילום תמונות וסגנונות אופנה.


הפקולטה המוצעת

המורים של Accademia del Lusso הם אנשי מקצוע מוכשרים כיום עובדים בתחום האופנה והעיצוב, ורובם מלמדים באופן בלעדי לתלמידי ADL. זה מבטיח העברה מתמדת של ניסיון עבודה עדכני לסטודנטים, כמו גם קשר ישיר עם חברות המורים.


מיקומים

משרד הקריירה של Accademia del Lusso עובד כדי לחבר תלמידים עם עסקים על מנת ליצור הזדמנויות מצוינות עבור התמחות כי לעתים קרובות להיות פתחים עבור מיקום. זה המשרד יעיל מסייע לתלמידים ביצירת cv ו תיק במטרה לחנך אותם בקבלת דרישות עבודה ומציעים הפרופילים שלהם בצורה הטובה ביותר האפשרית.


למעלה גיוס חברות

ולנטינו, פראדה, רנדי לורן, סלווטורה פרגאמו, בוטגה ונטה, LVMH, הוגו בוס, ויויאן ווסטווד, ארמנגילדו זגנה, ג'ון ריצ'מונד, קריזיה, ל'אספרסו, לוריאל, לוקסוטיקה, מרינה רינלדי, סטפנל, באצ'י

מיקומים

מילאנו

כתובת
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 מילאנו, לומברדיה, איטליה