Accademia del Lusso

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מול מצבי החירום הקיימים כיום, Accademia del Lusso הוכיחה את מחויבותה הבלתי נסבלת כלפי סטודנטים וסטודנטים פוטנציאליים בכך שהיא ממשיכה לספק קורסים ברשת באמצעות סטרימינג בשידור חי. מורי בית הספר, כולם אנשי מקצוע מומחים בתחום האופנה, העיצוב והמותרות, מלמדים בשידור חי בשיטות חדשניות ויעילות המבטיחות רצף לתלמידים ושומרים על האינטראקציה האותנטית בין מורים לתלמידים המאפיינת את כל הקורסים של Accademia del Lusso .

לפרטים נוספים בקרו באתר href = "accademiadellusso.com/en

---

הזדמנות מלגה

Accademia del Lusso Milan מציעה מלגות לסטודנטים בינלאומיים ואיחוד האירופי המבקשים קורס אופנה החל באוקטובר 2020 או פברואר 2021. המועד האחרון להגיש מועמדות למלגה הוא ה -10 באוגוסט 2020. לפרטים נוספים אנא צרו קשר עם בית הספר.

Accademia del Lusso

בית ספר לאופנה ועיצוב

בית הספר לאופנה ועיצוב Accademia del Lusso נפתח בשנת 2005 במטרה הספציפית לספק חינוך איכותי לצעירים המעוניינים לפתח קריירה בענף האופנה והעיצוב, כמו גם לאנשי מקצוע שכבר עובדים בתחום המעוניינים לשפר או לעדכן. הכישורים והידע שלהם.

השיטה החינוכית של בית הספר לאופנה ועיצוב מבוססת על גישה חדשנית, עם שני מסלולי למידה הקשורים זה לזה: הנתיב הטכני היצירתי המכוון לייצור והדרך המינהלית המוקדשת לניהול.

שיטת ההוראה הייחודית של Accademia del Lusso היא גם תוצאה של מומחיותם וניסיונם של צוות ההוראה, כולם אנשי מקצוע מבוססים בתחומי אופנה ועיצוב שונים. זה מאפשר חינוך רב תחומי שמתעדכן באופן רציף ומקושר היטב לשוק העבודה.

בנוסף, שיתוף הפעולה של בית הספר לאופנה עם עסקים חשובים בענף מאפשר לסטודנטים לעבוד על פרויקטים או פרויקטים שוטפים שכבר יושמו ולהשלים את השכלתם עם חוויה מאלפת ביותר שניתן להבטיח רק באמצעות קשר ישיר עם העולם המקצועי. .

קורסים המוצעים

קורסי תואר שני: מיועדים לסטודנטים בעלי תואר ראשון ומעלה ורוצים להשיג הכנה מומחית המאפשרת להם למלא תפקידים בתחום ניהול אופנה ויוקרה בעסקים יוקרתיים ברחבי העולם.

קורסים לשלוש שנים: למי שסיים את לימודיו בתיכון ורוצים ללמוד קורס ברמה אוניברסיטאית המעניק להם הכשרה תיאורטית ומעשית מוצקה הדרושה לתפעול בתחום האופנה והעיצוב.

קורסים נמרצים לשנה אחת: למי שסיימו את לימודיהם בתיכון או באוניברסיטה ורוצים לקחת קורס אינטנסיבי לשיפור והשלמת הידע הקיים שלהם, כדי להפוך למקצוען מוכשר ולפתח קריירה בתחום האופנה והעיצוב .

קורסים לטווח קצר: אידיאלי עבור מי כרגע ללמוד או לעבוד ואין להם זמן להקדיש לטווח ארוך הקורס. הם יכולים להיראות כמבוא אופנה ואידאלי לכל פרופילים כאשר מבוסס על מושגים כללי, או כמו קורסים שיפור מתאים לאנשי מקצוע, כאשר התמקד בתחומים ספציפיים בתחום.

קורסי הכנה: אלה מתקיימים לפני תחילת כל שנה אקדמית, והם נגישים לאלה שכבר נרשמו לקורס אופנה או עיצוב Accademia del Lusso . הקורסים מכינים תלמידים במונחים של שיפור השפה, מספקים להם מושגים חיוניים של אופנה ועיצוב, וכן משמשים לסייע לתלמידים להשתלב בסביבה החדשה שלהם במילאנו.


הסיבות העיקריות ללמוד Accademia del Lusso

  • 100% בית ספר איטלקי לאופנה ועיצוב
  • גודל הכיתה המרבי של 12 תלמידים לאינטראקציה פעילה ודינמית עם המורים ולהפיק את המרב מהקורס
  • צוות ההוראה מורכב אך ורק מאנשי מקצוע מוסמכים העובדים כיום בתחום האופנה והעיצוב לצורך העברה מתמדת של חווית עבודה עדכנית לתלמידים.
  • שיטת הוראה משולבת המשלבת שיעורי תיאוריה עם חוויות מעשיות בשטח (סדנאות: ביקורים חיצוניים, ימי עיון על ידי אנשי מקצוע ידועים בתחום האופנה והעיצוב, השתתפות באירועים בלעדיים, עבודת פרויקטים המבוססת על צווי החברות, ניסיון בחיזוי מגמות בבירות אירופה)
  • קורסים הנלמדים ישירות באנגלית על ידי מורים, ללא כיתות מתורגמות
  • הזדמנויות התמחות מצוינת הודות קשרים מוצקים עם אופנה ועיצוב עסקים בתחום היוקרה המנוהל על ידי משרד הקריירה ADL
  • מיקום יוקרה מס '5 ברחוב מונטנאפולונה, אחד הרחובות החשובים בעולם
  • משרד התמיכה לסטודנטים מעניק סיוע בהליכי ויזה והגירה ובמציאת מגורים מתאימים במילאנו וכן טיפול בסטודנטים בינלאומיים בכל תחומי חייהם במילאנו.
  • המטרה העיקרית של הקורסים של ADL היא להכין ולהעפיל תלמידים כניסה מיידית ומוצלחת לשוק העבודה התחרותי של היום


תשתיות / מתקני הוראה

Accademia del Lusso מספקת לסטודנטים סדנאות מקצועיות ומעבדות מחשבים המצוידות ב- iMac והחומרה והתוכנה העדכניות ביותר. בית הספר כולל גם חנות אמיתית עם חלונות, עבודות דפוס והתאמת מעבדות, כמו גם חללים גדולים לצילומי תמונות ועיצוב סטיילינג אופנה.


הפקולטה המוצעת

המורים של Accademia del Lusso הם אנשי מקצוע מוכשרים כיום עובדים בתחום האופנה והעיצוב, ורובם מלמדים באופן בלעדי לתלמידי ADL. זה מבטיח העברה מתמדת של ניסיון עבודה עדכני לסטודנטים, כמו גם קשר ישיר עם חברות המורים.


מיקומים

משרד הקריירה של Accademia del Lusso עובד כדי לחבר תלמידים עם עסקים על מנת ליצור הזדמנויות מצוינות עבור התמחות כי לעתים קרובות להיות פתחים עבור מיקום. זה המשרד יעיל מסייע לתלמידים ביצירת cv ו תיק במטרה לחנך אותם בקבלת דרישות עבודה ומציעים הפרופילים שלהם בצורה הטובה ביותר האפשרית.


למעלה גיוס חברות

ולנטינו, פראדה, פנדי, ראלף לורן, סלווטורה פרגאמו, בוטגה ונטה, LVMH, הוגו בוס, ויויאן ווסטווד, ארמניגילו זגנה, ג'ון ריצ'מונד, קריציה, ל'אספרסו, לוריאל, לוקסוטיקה, מרינה רינאלדי, סטפנל, באצ'י ואברקסי, OVS, +39 מניפקטורה, UPIM, קומה 1, AB & COM, Aeffe, Agent Lux Venture, Alviero Martini, Antonio Marras, Barbara Giannelli, Be-Ma, Betty Blue, Brooks Brothers, Cashmira, Celine, Publishing Class, Colangelo, Columbus, Conde Nast, Corps et Ame, Datura, PEM Publishing, Emilù, Eres, Fabrizio Melzi, Fashionist, Franca Soncini, Francesco Scognamiglio, Fun and Fashion, Future Concept Lab, GF Service, Gianfranco Femzia, Gruppo Zannier, Guitar, Ileana Turrini, Draft Info , Ingenio, Insight תקשורת, JM Fashion & פרסומת, Jonofui, Krizia, L'Autre Chose, Le Van Kim, Les Copains, Fashion of Marly, Martin Margiela, Matteo Sorbellini, Monica Leoni, Muse Magazine, Nardelli, Page Adv, Philippe Plein, פופאי, פריים דונה, רפו, הנהלת SP, סאצ'י וסאצ'י, סבט ini, Salima Arfoudi, Schema, Scudrera, So jeans, Società Italia, Staff International, Studio Re, Studio Uno, Tosi תקשורת, Ulisse Barbi, Studio Uragano, Urrà, Videolook, Vigevano 41, VW Consultin White Gallery, XT.

מיקומים

מילאנו

כתובת
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 מילאנו, לומברדיה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך