The American University of Rome

Introduction

Read the Official Description

האוניברסיטה האמריקאית של רומא (AUR) היא אחת האוניברסיטאות האמריקאיות המעניקות תואר ראשון באיטליה. סטודנטים מקבלים תואר ראשון מוכר בארצות הברית עם סיום הלימודים האקדמיים (בדרך כלל 4 שנים). התואר הראשון בארה"ב מוכר כסטנדרט הצלחה של השכלה גבוהה.


AUR משתמשת רומא כמו בכיתה שלה ואיטליה ואירופה כמו משאבים שלא יסולא בפז. האוניברסיטה האמריקנית של רומא מכינה את התלמידים לחיות ולעבוד בין תרבויות, באמצעות המגמות המעשיות הבינתחומיות המעשיות שלה, הזדמנויות ללמידה באמצעות נסיעות והתמחות, ופקולטה רב-תרבותית ואנשי צוות רב-תרבותיים. הסטודנטים בוחרים מתוך שמונה תכניות לתואר ראשון:

ההוראה באנגלית . סטודנטים אשר כישורי השפה האנגלית שלהם זקוקים לפיתוח עשויים לחול על הקורס אינטנסיבי קורס אנגלית אנגלית כדי להפיק תועלת תוכנית הלימודים האקדמית המלאה באוניברסיטה האמריקאית של רומא . באמצעות תוכנית זו התלמידים יפתחו דיבור, הקשבה, קריאה וכתיבה מיומנויות באנגלית תוך השתתפות קורסים נבחרים מבוסס אשראי אשראי כללי ב AUR.

הכניסה היא תחרותית. AUR מושך סטודנטים מ -40 מדינות ומציע לתלמידיו ללמוד יעדים בחו"ל כגון: סין, אקוודור, אנגליה, יוון, ספרד והאוניברסיטאות הטובות ביותר בארצות הברית. בקשות מתקבלות על בסיס מתגלגל וסטודנטים נבחרים ללא קשר לגיל, גזע, מין, אמונה, מוצא לאומי או אתני או נכות.

מעמד מתקדם עשוי להינתן עבור זיכויים אקדמיים שהורווחו במוסדות מחוץ למערכת האוניברסיטה של ​​ארצות הברית. מועמדים בעלי אישורים כגון Maturità איטלקית, הבינלאומי Baccalaureate, הבריטי GCSE A רמות ותוכניות מקבילות אחרות יוערכו ו זיכויים מתקדמים שניתנו על בסיס הערכה.

ברוב המקרים, השנה הראשונה של המכללה (שווה ערך ל 30 סמסטר זיכויים) עשוי להיות נתון. אם משרד הקבלה AUR קובע כי סטודנט אחרת הוא אקדמי במלואו מוסמך אבל כישורי השפה האנגלית עלול לעכב עם תחילתו של ניסיון אקדמי מוצלח, סמסטר אקדמי אישית או שנה ב AUR עשוי להיות נדרש.

האוניברסיטה האמריקאית של רומא מחויבת לסייע לצרכים הפיננסיים של התלמידים על ידי מתן מלגות שונות אקדמיות ועמדות סטודנט לעבודה סיוע לסטודנטים מתאימים.

לאחר השלמת תואר רוב בוגרי AUR או להמשיך לקדם את החינוך שלהם או לבחור להיכנס מיד למקום העבודה. 86% מהמועמדים בחרו להיכנס למקום העבודה לאחר סיום הלימודים, 86% מצאו עבודה בתוך פחות משנה (נכון לנתוני ספטמבר 2010 כפי שדווח רשמית וציבורית למועצת ההסמכה למוסדות ובתי ספר עצמאיים) ACICS (.

AUR מוכר ו / או מוכר על ידי: ועדת ארצות הברית להשכלה גבוהה (ארה"ב), מחלקת החינוך של ארצות הברית, מחלקת החינוך של מדינת דלאוור, בית הדין ברומא ומשרד החינוך האיטלקי.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:


תואר שני באמנויות בלימודי שלום: דתות בזמנים של סכסוך

בקמפוס תכנית מלאה 15 חודשים September 2019 איטליה Rome

תוכנית זו מציעה מחקר בינתחומי ומבחינה מתודולוגית מגוונת של תרבות ודת בממדים הפוליטיים והחברתיים שלהם. המחקר והלימוד של מסורות דתיות בפרט, ההקשר החברתי והפוליטי שבו הם התפתחו, ואת הרעיונות הפוליטיים הם השפיעו, לתרום לקידום השלום, גיוון דתי ותרבותי, דיאלוג בין-תרבותי, הבנה ושיתוף פעולה. [+]

תוכנית זו מציעה מחקר בינתחומי ומבחינה מתודולוגית מגוונת של תרבות ודת בממדים הפוליטיים והחברתיים שלהם. המחקר והלימוד של מסורות דתיות בפרט, ההקשר החברתי והפוליטי שבו הם התפתחו, ואת הרעיונות הפוליטיים הם השפיעו, לתרום לקידום השלום, גיוון דתי ותרבותי, דיאלוג בין-תרבותי, הבנה ושיתוף פעולה.

לתואר שני בלימודי שלום מנצל את מיקומו הייחודי של האוניברסיטה האמריקאית של רומא לספק לסטודנטים הזדמנות ללמוד על התפתחות של מוסדות דת, תורתו ואת שיטות העבודה שלהם, בקשר עם ההקשר החברתי המשתנה.... [-]


מורה לאמנויות בלימודי מזון

בקמפוס תכנית מלאה 15 חודשים September 2019 איטליה Rome

התואר השני בלימודי מזון הוא תכנית בין-תחומית שמטרתה לספק ידע ומיומנויות על המצב הנוכחי והתפתחויות המקיפות ייצור מזון בר קיימא וצריכה, באופן כללי יותר על איך אנחנו משפיעים על המשאבים של כדור הארץ עם בחירות המזון שלנו. זה יתמקד בממדים הבינלאומיים, אלא גם על איך המדיניות קשורה ומסגרות הרגולטוריות ממוסגרות ומיושמים ברמות אזוריות, לאומיות ותת-לאומיות על ידי מגזרי רווח שאינו ציבורי וכן בתעשיית המזון. [+]

התואר השני בלימודי מזון הוא תכנית בין-תחומית שמטרתה לספק ידע ומיומנויות על המצב הנוכחי והתפתחויות המקיפות ייצור מזון בר קיימא וצריכה, באופן כללי יותר על איך אנחנו משפיעים על המשאבים של כדור הארץ עם בחירות המזון שלנו. זה יתמקד בממדים הבינלאומיים, אלא גם על איך המדיניות קשורה ומסגרות הרגולטוריות ממוסגרות ומיושמים ברמות אזוריות, לאומיות ותת-לאומיות על ידי מגזרי רווח שאינו ציבורי וכן בתעשיית המזון.... [-]


תואר שני באמנות במורשת תרבותית בת-קיימא

בקמפוס תכנית מלאה 15 חודשים September 2019 איטליה Rome

השימור וההגנה על, ועל זכות הציבור / תייר, המורשת התרבותית של העולם הפך לאחד הנושאים הכי המאתגר דחוף עבור מדינות רבות ברחבי העולם. אתה יכול לעזור לעצב ולפתח את המקצועיות החדשה בתחום זה היא להגן המורשת שלנו לעורר מדיניות ופרקטיקה חדשניות בתחום? [+]

התוכנית לתואר שני המורשת התרבותית קיימא מכשירה בוגרים כדי להתמודד עם האתגר החשוב ביותר בתעשיית המורשת היום: הכדאיות לטווח ארוך שלה.

רומא היא במרכזו של ויכוח על מורשת העולמית. עם ארגונים בינלאומיים מרכזיים בעיר, כמו גם את הריכוז הגדול ביותר של מונומנטים מורשת ויצירות, בשום מקום בעולם מספק בסיס טוב יותר להכין את תלמיד קריירה בתחום זה.

כיום, על מנת להפוך את המורשת תרבותית הן בר קיימא ומועיל לחברה יש צורך להכיר את הצורך בגישה רב תחומית לקשת המורשת. מי שרוצה לעבוד עם מורשת יצטרך להתחייב אחריות שונה רבה על פני אזורים רבים של מומחיות.... [-]


Contact

The American University of Rome

כתובת The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome
Rome, Lazio, איטליה
Website http://www.aur.edu/
טלפון +39 06 5833 0919, 888-791-8327