קרא את התיאור הרשמי

קמפוס דובאי

קמפוס דובאי קובע אווירה שמניעה את תלמיד ללמוד ולחקור, ולהפיק תועלת מאינטראקציות עם קהילת סטודנטים רב-לאומית של דובאי הבינלאומי האקדמי סיטי (DIAC).

DIAC הוא קמפוס מטרה בנויה באופן בלעדי למכללות ואוניברסיטאות. הוא מספק מקום אחד לחינוך תיכוני באמירות וקירוב 30 מוסדות מ -13 מדינות שונות, המאפשר לתלמידים וסגל מגיעים מהמוסדות שונים להתחבר וללמוד אחד מהשני.

SP Jain תופס בניין עצמאי שלם מכסה כ -60,000 מ"ר, משתרע על פני שלוש קומות.

הקמפוס נבנה באופנה עכשווית, עם מרכזי ההיי-טק למידה, חדרי מסחר מדומים, ספריית מטלות עדכני את, מתקן ועידות וידאו, מסוף רויטרס ועוד. קפיטריה בקמפוס יחד עם בית משפט המזון של אקדמי העיר מציעה מטבח בינלאומי לסטודנטים.

תלמידים גם להשתתף בפסטיבלים ואירועים שונים נושא ארחו SP Jain ובתי ספר אחרים של העיר האקדמית.

כל הסביבה נותנת לתלמידים חוויה לימודית מקיפה, כמו גם הזדמנות להבין מה זה אומר להיות אזרח גלובלי.

דירוג וזיהוי

הכלכלן מדרג SP Jain במשרה המלא התואר במנהל עסקי Top 100 בעולם (2015) פורבס (ארה"ב) דרגות SP Jain # 10 בעולם, התואר במנהל העסקים הבינלאומיים הטובים ביותר של שנה אחת 2,015-2,016.

פורבס (ארה"ב) SP Jain # 1 דרגות בדובאי, # 19 בעולם, 2,013-2,014 פעמים פיננסיות פורבס הבינלאומי הטוב ביותר בית הספר לעסקי הדירוג (בריטניה) מדורגות SP Jain בבתי הספר לעסקי 1% למעלה בעולם בשינה 2011 ו2,012

האמנה

איכות תיכונית חינוך וסוכנות לתקנים, אוסטרליה

SP Jain הוא מוכר על ידי משרד החינוך ואיכות תקני הסוכנות תיכונית (TEQSA), אוסטרליה. בסוף התכנית, סטודנטים התייעצו עם תואר אוסטרלי. זה משפר באופן משמעותי את הקבלה הבינלאומית של התואר, ובכך נותן תנופה לחינוך וקריירה גבוהים יותר, באופן גלובלי.

ידע והתפתחות אדם הרשות (KHDA), ממשלת דובאי, איחוד האמירויות הערביות

SP Jain ברישיון על ידי הידע ואדם הרשות לפיתוח (KHDA), ממשלת דובאי, איחוד האמירויות הערביות הכישורים האקדמיים שהוענקו על ידי SP Jain ומאושרים על ידי KHDA מוכרים באמירות של דובאי על ידי כל הגופים הציבוריים ופרטיים לכל הדבר והעניין.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

SP Jain School of Global Management Dubai

ריבונו של Global Business (מג"ב) הוא * 16 חודשים, כמובן במשרה מלאה נועד לספק בוגרי ידע מעמיקים צולבות תפקודיות של עסק והבנה עמוקה של איך עסק פועל בסביבה גלובלית. עושה כמו ... [+]

ריבונו של Global Business (מג"ב) הוא * 16 חודשים, כמובן במשרה מלאה נועד לספק בוגרי ידע מעמיקים צולבות תפקודיות של עסק והבנה עמוקה של איך עסק פועל בסביבה גלובלית. כמובן עושה שימוש במודל למידה מעורבב, הכולל סימולציות, עבודה קבוצתית, מחקרים במקרה בעולם אמיתי, המאפשרים לתלמידים להיבטים תיאורטיים בנושא של עסקים לאתגרים המעשיים מול מנהלי העסקים הגלובליים של היום.

כמובן 16 החודשים כולל 12 חודשים של מחקר אקדמי ואחרי התמחות של 4 חודשי חובה. ... [-]
איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
16 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Arun Jaitley speech on