קרא את התיאור הרשמי

באוניברסיטה האמריקאית הראשונה שהוקמה בעיר הבירה של איחוד האמירויות הערביות, NYIT-אבו דאבי הוא חבר תוססת קמפוסי הקהילה הגלובליים של NYIT. אנו מציעים צופה פני עתיד, לתואר ראשון ושני מוכווני הקריירה שנערך בשפה האנגלית על ידי חברי סגל בינלאומי שהם מומחים בתחומם.

מעלות המוצעות כוללות:

במנהל עסקים - ניהול, BS
מידע, רשת, ואת אבטחת מחשבים, MS
הוראת טכנולוגיה, אנשי חינוך, MS
עיצוב פנים, BFA
ניהול, MBA
הנדסת מכונות, BS

במסגרת מחקרנו בחו"ל ו Gateway לתוכניות ניו יורק, תלמידים באבו דאבי יש את ההזדמנות ואת הגמישות להרחיב את אופקיהם באמצעות לימוד בינלאומי ללא הפרעת ההתקדמות האקדמית שלהם או ברמה הגבוהה של השכלתם.

הקמפוס מוקם המרכז למצוינות עבור יישומי מחקר וההכשרה (CERT) גן טכנולוגי, סומך המכללות הגבוהות של מכללת הגברים אבו דאבי של הטכנולוגיה.

שכר לימוד ודמי

יישום עמלות: AED 370

תואר ראשון לכל אשראי: AED 1,950

תואר שני לכל אשראי: AED 2,680

מלגות זמינות!

האמנה

כל תכניות אקדמיות המוצעים דאבי NYIT-אבו קיבלו הסמכה הראשונית על ידי הנציבות עבור הסמכה אקדמית (CAA), איחוד האמירויות הערביות משרד החינוך הגבוהה והמחקר המדעי (MOHESR).

בנוסף, התוכניות של NYIT בעיצוב פנים (BFA) ומנהל עסקים (BS ו- MBA) יש אחר-כך נתנו הסמכת CAA מלאה. התוכניות במנהל עסקים מוכרות גם על ידי בינלאומי AACSB, האגודה לבתי ספר קולגייט מראש של עסקים.

בארצות הברית, NYIT הוא מוכר על ידי הוועדה להשכלה גבוהה של איגוד מדינות המזרח של מכללות ובתי ספר.

שירותי קריירה מהיום הראשון

מקצוע-מוכן החינוך של NYIT הוא השלים הזדמנויות רבות המוצעות על ידי משרד שירותי-הזדמנויות קריירה שתמיד יהיה זמין לך כמו בוגרי NYIT.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

NYIT- Abu Dhabi

עם הסיום מוצלח של התכנית הארצית מוכר ו NYSED שאושר NYIT, תהיה זכאי הסמכת מדינת ניו יורק כמומחה לטכנולוגיה חינוכית ועבור הסמכה קבועה או מקצועית בתחום ההסמכה הראשוני שלך. א ... [+]

הוראת טכנולוגיה, אנשי חינוך, MS

כמו פיתוח הטכנולוגיה מתקדמת במהירויות מהירות מסוכנת, אתה צריך להיות מיומן בחירה, באמצעות, וביישום הטכנולוגיה בתכניות הלימודים בבית ספר יסודי ותיכון שלך. התכנית שלנו נותנת לך את הידע ואת ידות על ניסיון להיות מורה הורים, בית ספר או טכנולוגיה מובילה הדרכת מחוז, מאמן, מפתח מקצועי, או מעצב הוראה.

תלמד לאמץ וליישם את הטכנולוגיה כדי לשפר את ההוראה של תכנית הלימודים P-12 עבור לומדים שונים. כמו כן, תוכלו לקבל פרספקטיבות ידע ומנהיגות תיאורטית לספק מנהיגות להנחות אסטרטגיות לטווח ארוך עבור עיצוב אימוץ הטכנולוגיה והיישום.... [-]

איחוד האמירויות הערביות אבו דאבי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
NYIT- Abu Dhabi

בשנתי ה מגיסטר למדעי מידע, רשת, ואת אבטחת מחשבים, אתה ביקורתי תעריך פתרונות אדריכליים טכניים / שונים להגביל את הסיכון, למתן את ההשפעות של פעולת איבה, ולשחזר מפני התקפות; ... [+]

מידע, רשת, ואבטחת מחשב, MS

בשנות ה מגיסטר למדעים מידע, רשת, ואת אבטחת מחשבים, תרצו:

הערכה ביקורתית פתרונות אדריכליים טכניים / שונים להגביל את הסיכון, למתן את ההשפעות של פעולת איבה, ולשחזר מפני התקפות עיצוב, ליישם, ולקיים כלי תוכנה לתמיכת אבטחת רשת על פני מערכות הפעלה מרובות לפקח על מחזור חי מידע של ארגון, כולל תכנון, רכישה, ויישום תשתיות מאובטחות ללמוד מושגי אלגוריתם, זיהוי פלילי מחשב, ניהול סיכונים וסוגיות משפטיות, וכן גילוי פריצה ומנצלת האקר ... [-]
איחוד האמירויות הערביות אבו דאבי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית