Middlesex University Dubai

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

העבר שלנו

מידלסקס הוקמה כאוניברסיטה בשנת 1992. כיום היא נחשבת לספקית בינלאומית מצוינת להשכלה גבוהה עם תעודות אקדמיות מצטיינות ובוגרי מועסקים ומצליחים ביותר.

ההיסטוריה של אוניברסיטת מידלסקס החלה בסוף שנות השמונים של המאה העשרים כששני מוסדות חינוך פתחו את דלתותיהם בצפון לונדון - מכללת סנט קת'רין ובית הספר לאמנות ומלאכה הורנסי. שניהם יהפכו לחלק מ- Middlesex Polytechnic, שהוקם בשנת 1973. Middlesex זכתה בתואר 'אוניברסיטה' - על ידי Royal Assent - בשנת 1992.

תאריכי מפתח בהיסטוריה של מידלסקס:

 • 1878 - המכללה של סנט קתרין נפתחת בטוטנהאם ופועלת כבר יותר ממאה שנה
 • 1882 - בית הספר לאומנות ומלאכה למלאכה ויצירה של הורנסי
 • 1901 - המכון הטכני של Ponders End (עדיין הבית של התוכניות למדעי החברה באוניברסיטה) מתחיל
 • 1939 - המכון הטכני של הנדון נפתח בבורוז בהנדון. הקמפוס הפופולרי ביותר של האוניברסיטה - מחודש בהרבה - ממשיך לפעול כאן
 • 1947 - מכללת חינוך טרנט פארק נפתחת להכשרת מורים נחוצים בתקופה שלאחר המלחמה. המורים עדיין מאומנים בקמפוס טרנט פארק
 • 1962 - המכללה החדשה לדיבור ודרמה נפתחת
 • 2005 - אוניברסיטת מידלסקס פותחת את הקמפוס הראשון שלה מעבר לים בדובאי, איחוד האמירויות
 • 2010 - דוקטור האוניברסיטה - מר מישו רביץ '
  • אוניברסיטת מידלסקס לונדון מעניקה תואר דוקטור לשם כבוד על מייסד Middlesex University Dubai ויו"ר משותף של מועצת המנהלים Middlesex University Dubai , מר מישו רביק. דוקטור האוניברסיטה הוא הכבוד הגבוה ביותר של האוניברסיטה.

ההווה שלנו

אוניברסיטת מידלסקס היא אוניברסיטה דינאמית בעלת מוניטין של חדשנות ומצוינות בהוראה ובמחקר.

Middlesex University Dubai היא הקמפוס הראשון מעבר לים של אוניברסיטת מידלסקס בעלת שם בינלאומי בלונדון. הקמפוס, שנפתח בינואר 2005, מונה מעל 3,000 סטודנטים ממעל 100 לאומים ומציע תכניות לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים במגוון רחב של תחומי מקצוע.

אנו אוניברסיטה עולמית באמת המחויבת לענות על הצרכים והשאיפות של מגוון סטודנטים תרבותי ובינלאומי, על ידי מתן תכניות אקדמיות מאתגרות אשר מבוצעות על ידי מחקר חדשני, מלגה ופרקטיקה מקצועית. אנו מכינים את תלמידינו להיות אנשים מקצועיים ומיומנים המותאמים לעולם המודרני, המחויבים ללמידה לאורך כל החיים ומסוגלים לתרום לקהילות בהן הם חיים ועובדים.

בנוסף לכל היתרונות הכרוכים בהיותם אוניברסיטה בריטית, סטודנטים בקמפוס בדובאי יכולים ליהנות מכל ההזדמנויות שמציעה עיר מודרנית מתפתחת במהירות בלב המזרח התיכון, תוך התנסות בלאומים ותרבויות מגוונות המרכיבות את האוכלוסייה. של דובאי. הקמפוס ממוקם בפארק הידע של דובאי, תופס כיתות לימוד מרווחות ואזורי לימוד בתוך ארבעה בניינים. פארק הידע של דובאי עצמו הוקם בשנת 2003 למוסדות בינלאומיים המקדמים למידה. לפיכך, לסטודנטים Middlesex University Dubai יש הזדמנות להשתתף בקהילה סטודנטים רחבה בהרבה.

העתיד שלנו

מידלסקס שואפת להיות אוניברסיטה עולמית ולבנות על המוניטין הבולט שלה כספק בינלאומי להשכלה גבוהה ואיכותית. מידלסקס היא המגייסת העיקרית של סטודנטים בינלאומיים בקמפוס שלנו בדובאי ובקמפוס לונדון. יותר מעשרים משרדי עובדים קבועים בכל רחבי העולם עוזרים לסטודנטים פוטנציאליים בכל תחומי התכנון והיישום שלהם להשכלה גבוהה.

מידלסקס עובדת גם בשותפות עם כמה מהאוניברסיטאות הבינלאומיות היוקרתיות ביותר וספקי חינוך אחרים. תוכניות מידלסקס מועברות בלמעלה ממאה מוסדות ברחבי העולם.

במהלך העשור הבא, האוניברסיטה מתכוונת לפתוח יותר קמפוסים של מידלקס מחוץ לבריטניה ולהמשיך לפתח ולספק - באמצעות עבודה בשותפות - השכלה גבוהה מצטיינת.

מוניטין והשפעה

Middlesex University Dubai היא הקמפוס הראשון מעבר לים של אוניברסיטת מידלסקס בעלת שם בינלאומי בלונדון.

תעודות האיכות של אוניברסיטת מידלסקס מצטיינות. אוניברסיטת מידלסקס מבוקרת על ידי סוכנות הבטחת איכות בבריטניה (QAA) להשכלה גבוהה וקמפוס דובאי הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הביקורת הזה. קמפוס דובאי שלנו כפוף לאותם נהלי אבטחת איכות קפדניים שזכו באוניברסיטת מידלסקס את האישור הגבוה ביותר האפשרי מטעם ה- QAA.

Middlesex University Dubai מורשית גם על ידי רשות הידע והפיתוח האנושי של ממשלת דובאי (KHDA). יתרה מזאת, המועצה הבינלאומית לאבטחת איכות באוניברסיטת KHDA סוקרת את כל התוכניות המוצעות בדובאי כדי להבטיח כי איכות התוכניות הנלמדות בדובאי שווה לאלה בקמפוס הביתי בלונדון.

לתכניות האקדמיות בדובאי יש מערכת אימות ובקרה זהה לזו של בלונדון, כאשר אותן בחינות נערכות במקביל בשתי הערים. לכן התארים לתואר ראשון ושני שהוענקו לסטודנטים בקמפוס בדובאי זהים לאלה שהושגו על ידי סטודנטים בקמפוסים בלונדון, וסטודנטים יכולים בדרך כלל להעביר בין קמפוסים אם הם מעוניינים בכך.

בין אם בלונדון או בדובאי, סטודנטים מאוניברסיטת מידלסקס מוכנים לתפקיד משמעותי בכלכלה העולמית.128288_pexels-photo-70292.jpeg טים גואו / פקסלס

ביקורת מוסדית מטעם סוכנות הבטחת איכות בבריטניה (QAA) להשכלה גבוהה

אוניברסיטת מידלסקס אישרה את האיכות והסטנדרטים של מתן ההספקה על ידי הסוכנות לאבטחת איכות להשכלה גבוהה בבריטניה. ה- QAA סוקר את האוניברסיטאות בבריטניה כדי לספק מידע פומבי על שמירה על תקנים אקדמיים ותהליכי הביקורת שלה מכובדים ברחבי העולם בגלל החוסן שלהם. ביקורות QAA בנושא השכלה גבוהה מבוצעות על ידי מומחים מאוניברסיטאות ומכללות אחרות. כל צוות ביקורת כולל סוקר סטודנטים מכיוון ש- QAA סבור כי סטודנטים צריכים להיות שותפים להבטחת האיכות של השכלתם. לאחרונה, צוות בודקי QAA ביקר באוניברסיטת מידלסקס באוקטובר 2015 ושפט כי הסטנדרטים האקדמיים שלה, האיכות והשיפור הזדמנויות הלמידה של הסטודנטים ואיכות המידע אודות הזדמנויות הלמידה שלה, כל אלה עומדים בציפיות בבריטניה.

דו"ח הסקירה הקודם של אוניברסיטת מידלסקס שפורסם בשנת 2009 זיהה כ"פרקטיקה טובה "את תשומת הלב המוקפדת שהוקמה להקמה, פיתוח ושילוב של קמפוס דובאי באוניברסיטה. הפאנל שיבח את מידלסקס דובאי על השיטות המוקפדות והתייחסות מפורטת לענייני איכות, ואולי חשוב מכך להבטיח הזדמנויות למידה בדובאי דומות לאלה העומדות לרשות התלמידים בלונדון.

בשנת 2014 ערכה ה- QAA סקירה של חינוך על-לאומי באיחוד האמירויות, שהביאה לדיווח חיובי עבור Middlesex University Dubai . התמיכה הפסטורלית והאקדמית שניתנה לסטודנטים הייתה חוזק מסוים שנצפה בסקירה. בסקירה נמצא כי "לסטודנטים יש מגוון הזדמנויות להתקשר עם מעסיקים במהלך לימודיהם עם יכולת ההעסקה המוטמעת בתוכנית הלימודים ובפעילויות החוץ-לימודיות הניתנות". הדו"ח הציג גם הכרה ב"תרבות מחקר צומחת "בקמפוס. מגוון סטודנטים מרחבי האוניברסיטה השתתפו בסקירה זו ותרומתם סייעה להציע ל- QAA תובנה לגבי נקודות החוזק של הקמפוס שלנו.

העיתון "טיימס ההשכלה הגבוהה" ציטט כי על פי סקירת החינוך הבין-לאומי בבריטניה באיחוד האמירויות, שפורסם ב- 4 ביוני, "רק שתי ספקיות, [כולל] ... מידלסקס, ניתנות לזיהוי כקמפוסים של סניפים [המציעים] את מגוון המתקנים התלמיד היה מצפה לקמפוס בבריטניה ". (Times Higher Education, 12 ביוני 2014)

ה- QAA הוא גוף עצמאי המספק שירות אבטחת איכות משולב למוסדות להשכלה גבוהה בבריטניה. הסוכנות מקדמת את אמון הציבור כי האיכות של מתן וסטנדרטים של פרסים להשכלה גבוהה נשמרת ומשופרת. ביקורות הסוכנות מכסות השכלה גבוהה ופרטית באוניברסיטאות ובמכללות, כולל הסדרים לשיתוף פעולה עם שותפים בחו"ל; ועל ידי הערכת איכות ותקני ההוראה והלמידה ברמת הנושא. פעילויות אלה גורמות לדוחות העומדים לרשות הציבור, כפרסומים מודפסים ובאתר שלהם.

128479_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

רשות הידע והפיתוח האנושי של ממשלת דובאי

Middlesex University Dubai מורשית על ידי ממשלת רשות הידע והפיתוח האנושי של דובאי (KHDA). ה- KHDA, שהוקם בשנת 2006 על פי צו מלכותי, אחראי על רשיונות ואבטחת איכות בכל רצף החינוך וההתפתחות האנושית המכסה בתי ספר ומוסדות להשכלה גבוהה באמירות דובאי.

בנוסף לרישיון שנתי, כל התוכניות באוניברסיטת Middlesex University Dubai נבדקות על ידי המועצה הבינלאומית לאבטחת איכות באוניברסיטת KHDA או UQAIB, שהיא מועצה של אנשי אקדמיה בעלי השפעה ואבטחת איכות מכל רחבי העולם שהוטל עליה האחריות לקביעת סטנדרטים. בכל ההשכלה הגבוהה הבינלאומית המוצעת באמירות. ביקורות שנערכו על ידי UQAIB מחייבות למעשה שהאוניברסיטה תמחיש כי איכות התוכניות הנלמדות בדובאי שווה לאלה בקמפוס הבית בלונדון.

מידלסקס MBA מציין את דירוג התוכנית MBA במזרח התיכון במזרח התיכון בדובאי

מגזין פורבס המזרח התיכון בגיליון מרץ 2012 דירג את ה- MB של מידלסקס כמנהל MBA מספר אחת בדובאי. הדירוג הגבוה הוא אישור לתכונות הייחודיות של ה- MBA של מידלסקס שהם:

 • תואר בריטניה עם סילבוס מקיף לניהול עסקי.
 • קבוצה רב-תרבותית העובדת במגוון תעשיות ועסקים
 • סגל מצטיין במשרה מלאה עם ניסיון בתעשייה מבוסס בדובאי
 • מגוון התמחויות: מצוינות עסקית, פיננסים, עסקים בינלאומיים, שיווק ותפעול
 • סגל מוזמן מהעסקים הבינלאומיים המובילים
 • ארבע חוויות למידה יישומיות וארבע פעילויות לפיתוח מיומנויות מנהלים - הרחק מהכיתה.
 • ניסיון בינלאומי עם טיול שטח בינלאומי מבוסס לפריז או למילאנו או לשנגחאי.
 • מגוון הערכות מעשיות לכל מודול הפרוס לאורך הטווח
 • תואר שני במנהל עסקים מבוסס-פרויקט שניתן להמשיך הלאה בהקמת עסק או שיש לו יישומי ייעוץ.

QAA בודק כיצד האוניברסיטאות והמכללות בבריטניה שומרות על הסטנדרט של מתן השכלה גבוהה. לוגו היהלומים של ה- QAA ו- 'QAA' הם סימנים מסחריים רשומים של סוכנות הבטחת איכות להשכלה גבוהה.

126794_pexels-photo-3184291.jpegדביקים / פיקסלים

מיקומים

דובאי

כתובת
Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19,
P.O. Box 500697

דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך