Hamdan Bin Mohammed Smart University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

תחת הנהגתו של הוד מעלתו שייח חמדאן בן מוחמד בן רשיד אל מכתום, נסיך הכתר של דובאי לבין נשיא האוניברסיטה, אוניברסיטת התחייבה פרסום איכות ומצוינות והמחקר המדעי באמצעות e-learning ברחבי והתרבות של האזור הערבי. יצא כך באו לידי ביטוי בתחומים של נקודות זכות אקדמיות עבור ניהול עסקי, איכות, חינוך, בריאות ואיכות הסביבה. לאורך כל התהליך, האוניברסיטה זכה לאמינות והכרה של היטב הגיע בינלאומיים, במיוחד לאור ההתקדמות של תוכניות אקדמיות ומקצועיות מובחנת לא לענות על הצרכים הנוכחיים של שוק העבודה, אלא נועדו כפי תצא בעתיד על הצרכים של הקהילה עסק משגשג האמירויות הערביות ואת שאר העולם ערבי.

פרויקט חדשני זה הוקם בהשכלה גבוהה 2002, הודות לרעיונות מאמצים של ד"ר מנסור אל Awar, נשיא האוניברסיטה, שהשתתף העבודה על ההכנה וביצוע לפגוש תקוות ושאיפות של דור חדש של נוער הערבי הפך צורך ללמד עכשווי ומודרני, מן ההרשעה כי e-learning היא חינוך של העתיד וכי יש לו תפקיד משמעותי המאפשר לצעירים האלה. כמו הפרויקט הזה תרם את החזון של חלוץ לסלול את הדרך למשרד החינוך הגבוה ולמחקר מדעי באיחוד האמירויות הערביות לקבוע קריטריונים ברורים אימוץ מוסדות e-learning.

מאז הקמתה, האוניברסיטה פעלה לפתח כלכלה מבוססת-ידעה על ידי השקת יוזמות טייס במחקר המדעי שמטרתה להחיות את רוח המחקר המדעי ברחבי האזור הערבי, ואת הבולטים של יוזמות אלה, הארגון של הכנס המדעי השנתי, הכולל תחת המטרייה שלה שלושה כנסים הם ועידת האיכות ואת המצוינות e-Learning כנס שנתי על e-בריאות ואיכות הסביבה. יתר על כן, האוניברסיטה פרסמה שמונה עת מדעית המבוססת על בעריכת אקדמיה בולטת מרחבי העולם. בנוסף, היו יוזמים נפרד כלל את מרכז המזרח התיכון עבור מעמד מחקר ופיתוח, והשקת הפרסים של מחקר מדעים ופרסים אחרים אחרים ברמת האזור, זה תרם לתמיכה במחקר המדעית מצטיינת ותמיכה אקדמית, מדעיות ומנהיגות בחינוך מגמות ונושאים קרובות.

בהתבסס על תכנית עבודה משולבת שמטרתה למלא תפקיד בעל השפעה ברמה הקהילתית, זה השתתף בפרויקטי טייס הובילו להקמת תכנית המזרח התיכון כדי להבטיח את איכות e-learning, ואת איגוד מדעי חברת איכות המזרח התיכון E-Learning אגודת מזרח התיכון עבור בריאות דואר. יוזמות אלו הגיעו לשיאם בפרויקט "יוזם e-learning הקהילה "אשר הושק על ידי האוניברסיטה בשנת 2013.

האוניברסיטה הוכרה על ידי איש אקדמית תקדים בבית הודות ברמה הבינלאומית כדי קשריה ההדוקים של המוסדות וגופים החינוכיים העולמיים הבולטים המעורבים בחינוך, כפי שהיה המוסד החינוכי הראשון באזור לארח הוועידה הקבועה של המועצה הבינלאומית למידה מרחוק (היקף 2012). האוניברסיטה גם הצליח הסיכום בריתות ושותפויות בינלאומיות עם אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי, אוניברסיטת ברדפורד, אוניברסיטת סנט גאלן, U-21 העולמי, אוניברסיטת דרום אפריקה, המכון האוסטרלי של משאבי אנוש, הפדרציה החולים הבינלאומי, המכללה אוניברסיטת אוניברסיטת מרילנד, אוניברסיטת-e אסיה, והרשימה עוד ארוכה .

בנוסף לאמור לעיל, האוניברסיטה הצטרפה חבר פעיל במוסדות בינלאומיים רבים וגופים כגון המועצה הבינלאומית מרחק החינוך, הקבוצה האירופית לחינוך בתעשייה, קרן איכות הבריטי, הקרן האירופית לניהול איכות, הפדרציה הבינלאומית לעיבוד מידע, יחד עם רבים אחרים.

לסיכום, האוניברסיטה הביאה לשינוי איכותי בהשכלה הגבוהה באמצעות הכנת בסיסו להתמקד בתלמידים בפתרונות האסטרטגיה שלה, מה שאומר יכולתה לספק מומחיות חדשנית יותר תכליתי מאשר כל ניסיון מתקבל על ידי חוקרים בכל הקמפוס, בזכות סביבת למידה ייחודית הכוללת את סביבת הלמידה דואר קמפוס וירטואלי. כמו סביבות החינוכיות אלה להעסיק את הטכנולוגיות חדשניות האחרונות, כגון למידה טלפון ניידת וקודי דיון וכיתות אלקטרוניות וטכניקות של משחקים חינוכיים ורשתות חברתיות בתוך החלל חינוכי משולב שנועד להשיג את הצרכים של לומדים ובוגרים ומקצוענים כאחד. הראיה הטובה ביותר של מחויבותה של האוניברסיטה להתמקד בתלמידים מן הרצון המתמיד לספק תמיכה מלאה מהם נהלי הקבלה האקדמיים באמצעות קהילות וירטואליות ומועדונים, סטודנטים, כמו גם משאבים למידה נוספים כגון דואר ספרייה ושירותים אלקטרוניים עבור הדרכה מקצועית, באמצעות הפיתוחים האחרונים בטכנולוגיית מידע ושירות תקשורת לסטודנטים יחד העולם.

מיקומים

דובאי

Hamdan Bin Mohammed Smart University

כתובת
Dubai Academic City
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות
אתר אינטרנט
טלפון
+971 4 424 1111

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך