קרא את התיאור הרשמי

מכללת אמירויות לחינוך מתקדם (ECAE) היא ביתם של תכנית הכנת מורה מסורה, ומרכז פיתוח הספר. ECAE הוא מוסד להשכלה גבוהה ממשלת אבו דאבי המזוהה עם אבו דאבי החינוך במועצה (ADEC). המכללה הוקמה כדי להציע ראשון ותארים לתארים מתקדמים תואר תוכניות כמו גם להתפתחות מקצועית לאנשי חינוך ב-שירות עם מחויבות משחקת תפקיד מפתח בתהליך המודרניזציה של מערכת החינוך יהודי באיחוד האמירויות, ומתן פתרונות מחקר חינוכי לאומה. המכללה מציעה כרגע לתואר ראשון והוא מכובד עבור הפרקטיקום נרחב והזדמנויות חונכות לסטודנטים שלה. מדיום הוראה בבית ECAE הוא אנגלית. ECAE מתרחבת התכנית לתואר הראשון שלה, מציגה תוכניות לתואר החדש משלימה את יכולות המחקר שלה.

ECAE ממשיך להכשיר דור חדש של מורים בוגרים ומנהיגי חינוך לעורר, להעצים וללמד.

המשימה, חזון ויעדים

חזון

ECAE יהיה מכללת מבוססי מחקר ברמה עולמית שבוגריו מוכרים כמחנכים מתמיר בבתי הספר של איחוד האמירויות ומעבר.

משימה

המכללה יכין הרף לשפר מורים מצטיינים ומנהיגים חינוכיים להעביר את השאיפות הכלכליות והחברתיות של אבו דאבי איחוד האמירויות דרך לימוד המבוססות על מחקר.

מטרות מוסדיות

מוניטין של מצוינות:

לפתח מוניטין כיעד המועדף על גבוהה להשגת סטודנטים המבקשים להיות מורים באיחוד האמירויות עבור סגל לאומי ובינלאומי מוסמך ומנוסים.

סטודנט פוקוס:

יצירת סביבת תלמיד במרכז מעודד מצוין בהוראה ובלמידה, הנתמכת על ידי תכנית לימודים ברמה עולמית מוכרת וסביבת למידה של תלמידים.

שׁוּתָפוּת:

יצירת הזדמנויות שותפות לאומיות ובינלאומיות אשר משפרות את חווית הלמידה של התלמיד.

מחקר:

צור ולקדם בינלאומי ידועה ומכובדת תרבות של מחקר; מוכיח מחויב מלגה, חדשנות, שיטות עבודה מומלצות עם דגש ספציפי על הוראה ולמידה בתרבות דו לשונית.

מעורבות קהילתית:

צור קשר עם בעלי עניין והקהילה הרחבה להבטיח ECAE היא תורם מוערך, ומשתתפים, חיי UAE.

הערכה:

הקמת המרכז למצוינות עבור הערכה בתוך ECAE אשר קובע סטנדרטים ברורים לסטודנטים פוטנציאל לעמוד ללמוד בתוך המכללה; מודד את ההישג של תלמידים מעבר האמירות; ולאורו של הרישוי של מורים להתבסס על תוכניות פיתוח מקצועיות.

אפקטיבי מוסדי:

צור מחויבות מכללה-רחבה לאפקטיביות מוסדיות בכל הפונקציות האקדמיות ומנהליות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Emirates College for Advanced Education

ריבונו של חינוך תכנית (M.Ed) הוא 36 אשראי מבוסס שתי תואר תכנית בשנה מיושרת עם רמה 9 מסגרת הכשרת UAE - איחוד אמירויות QF. התכנית מתמקדת למעשה חינוכיים, מנהיגים, מנהלים ואנ ... [+]

ריבונו של החינוך (M.Ed)

ריבונו של חינוך תכנית (M.Ed) הוא 36 אשראי מבוסס שתי תואר תכנית בשנה מיושרת עם רמה 9 מסגרת הכשרת UAE - איחוד אמירויות QF. התכנית מתמקדת למעשה חינוכיים, מנהיגים, מנהלים ואנשי מקצוע במגוון רחב של שדה מתאים גם לאנשי מקצוע אחר שעבודתם יש מרכיב חינוכי או כמה אחריות חינוכית. המסלולים מוצעים בתכנית:

חינוך מיוחד לחינוך מתמטי לחינוך מדעי לימודים חברתיים טכנולוגיה חינוכית מנהיגות חינוכית ילדות מוקדמת TESOL ... [-]
איחוד האמירויות הערביות אבו דאבי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית