American University of Sharjah

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה האמריקאית של שרג 'א הוא מוסד עצמאי, לא-למטרות רווחה, המבוסס במודע על המוסדות להשכלה גבוהה בארה"ב. האוניברסיטה היא אוניברסיטה מובילה ומקיפה בתחום המפרץ, ומשרתת תלמידים מהאזור ומרחבי העולם. AUS שואפת להיות מובילה של האזור בתחום ההשכלה הגבוהה, הידועה למצוינות וחדשנות בהוראה, למידה, מחקר ושירות.האוניברסיטה האמריקאית של שרג'אך ממוקמת 16 ק"מ (10 מייל) ממרכז שרג'ה וכ -25 ק"מ מן האמירות השכנה של דובאי. שרג'אך היא מרכז הסחר העולמי ועיר הלמידה והאמנות, כפי שאושרה על ידי הייעוד שלה ב- 1998 מטעם אונסק"ו כבירת התרבות של העולם הערבי.

סיבות עיקריות ללימוד ב- AUS:

גיוון סטודנטים
החל בסתיו 2016, נרשמו 6,002 תלמידים ב- AUS. אלה כללו 429 בוגר ו -5,402 סטודנטים לתואר ראשון. יחס הסטודנט הוא 50.4 גברים ו -49.6 נשים. AUS יש אחוז גבוה יותר של סטודנטים בינלאומיים מאשר כל מוסד אחר בעולם מדורגת, על פי ניתוח של נתונים ההשכלה גבוהה נתונים. כ -84% מתלמידי האוניברסיטה הם סטודנטים בינלאומיים, המייצגים יותר מ -100 לאומים.

איכות וגיוון של חברי סגל
חברי הסגל שלנו יש שנים של הוראה ומחקר ניסיון ותואר מוסמך של כמה מן האוניברסיטאות היוקרתי ביותר בעולם. אלה כוללים אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת ייל, אוניברסיטת קיימברידג ', אוניברסיטת אוקספורד, אוניברסיטת סטנפורד, אוניברסיטת בראון ואוניברסיטת פרינסטון, על שם כמה. כ -92% מהסטודנטים במשרה מלאה הם בעלי תואר סופני, ואילו 81% מהם בעלי תואר דוקטור.

מענקי מלגות ומלגות, וסיוע אקדמי

מענק כספי AUS

AUS עושה כמיטב יכולתה כדי להבטיח כי אמצעים כספיים אינם הופכים מכשלה לתלמידים מוסמכים כדי לקבל את החינוך הטוב ביותר שמגיע להם. מגוון רחב של מענקים, מלגות והזדמנויות ללימודי עבודה לתלמידים לתואר ראשון וכן לסטודנטים לתארים מתקדמים מוצעים כדי לסייע להם לממן את חינוכם. המלגות המוצעות כוללות:

  • מענק פיננסי (5-50 אחוז הפוגה על שכר לימוד, דמי מעבדה לינה משותפים) עבור סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה עם משאבים כספיים מוכחת מוגבלת.
  • מלגה לסטודנטים (20 אחוז רמיסיה על שכר לימוד ודמי מעבדה) לתלמידים ממדרגה ראשונה אשר השיגו הבחנה על ידי השגת ציון ציוני ממוצע מינימלי מצטבר של 95% או שווה ערך שלה בשנה האחרונה של החינוך המשני שלהם.
  • מלגות לימודים אקדמיות (10% משכר הלימוד ודמי מעבדה / טכנולוגיה) לסטודנטים יוצאי דופן שמפגינים מצוינות אקדמית על ידי השגת ציון ציוני ממוצע מינימלי מצטבר בין 90.00 ל -94.99% או שווה ערך בשנה האחרונה ללימודים תיכוניים.
  • מלגת סטודנטים פעילה (עד 50 אחוז הפוגה על שכר הלימוד ודמי המעבדה) מוענקת לסטודנטים מוכשרים כמחווה לתמיכת האוניברסיטה ולהכרה בהישגי התלמידים בתחום החינוכי.
  • מלגות אתלטי (עד 50 אחוז הפוגה על שכר הלימוד, דמי המעבדה לינה משותפים) הציע ספורטאים מוכשרים המוכיחים מצוינות אתלטי ואיכויות ספורט מצטיינים.
  • מענק שכר לימוד משפחתי (25% רמיסיה על שכר לימוד ודמי מעבדה) למשפחות עם יותר מבן / בת אחת נרשמו בו זמנית ב AUS כמו סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה.
  • מלגות ומענקים נוספים כוללים את פרס המלומדים של קנצלר, מענק סיור לימודי, מלגת ההשלמה האקדמית, מלגת רשימת הצ'נצלר, מלגת רשימת הדיקן ומלגת בית הספר של שרכא.
AUS מידע

האוניברסיטה גם מעניקה מספר מועמדים לתואר שני לתואר שני מוסמך. מסיימי הבוגרים מכסים שכר לימוד (מ-33-100 אחוזי ויתור שכר לימוד) ומלגה חודשית בסמסטרים רגילים. בוגר עוזרי יכול להיות בצורה של עוזרת מחקר בוגר או עוזר הוראה בוגר. מסיימי מחקר מסייעים לסטודנטים לפתח הזדמנויות מחקריות על ידי עבודה עם חבר סגל על ​​פעילויות הקשורות במחקר. באמצעות מסיימי הוראה לתואר שני, התלמידים מקבלים ניסיון הקשור בהוראה באמצעות עבודה חלקית במשרות כגון עוזרי מעבדה. שניהם מוענקים על בסיס תחרותי, סמסטר אחר סמסטר.

במתחם הקמפוס

אחד המאפיינים החשובים והידועים ביותר של AUS הוא חיי הקמפוס התוססים ודינמיים. האוניברסיטה מציעה לסטודנטים חדרי מעונות מלאים, קומפלקס ספורט וחדר כושר. שירותים נוספים כוללים מרכז בריאות, בית מרקחת, בנק, סניף דואר, מספרה, סלון יופי לנשים, חנות ספרים, חנויות אוכל ושתי חנויות נוחות.

אולמות המגורים מעניקים לתלמידים מקום מגורים, להירגע, להתעמל וללמוד בנוחות. מרכז הבריאות של האוניברסיטה מספק מגוון רחב של שירותים, כולל טיפול חוץ, חינוך לבריאות, ייעוץ פסיכולוגי ואמבולנס / שירותי חירום. מתקני ספורט AUS מארח מגוון רחב של פעילויות אתלטי ופנאי תחרותי. מתחם הספורט כולל כדורסל מקורה, כדורעף, כדוריד, בדמינטון, מגרשי טניס מקורה בנוסף לבריכה מקורה באולימפיאדה באורך 50 מטר, מגרשי סקווש, מרכזי כושר ואולם כושר.

המתקנים החיצוניים כוללים מגרשי כדורסל, מגרשי טניס, מגרש כדורגל, מגרש קריקט, שדה בייסבול ומסלול ריצה של 400 מטר.

פעילויות חוץ-אקדמיות, מועדוני סטודנטים וארגונים

AUS מקדיש דגש רב על פעילויות מחוץ לבית, בהתחשב בהם להיות חיוני לפיתוח של כל תלמיד מסביב. הסטודנטים מעודדים את עצמם להשתתף בפעילות הספורט, להצטרף למועדונים תרבותיים ומעניינים, ולהתנדב במסעות שירות קהילתיים. האוניברסיטה מציעה 81 מועדוני סטודנטים תרבותיים ומועמדים, 25 קבוצות ספורט והתנדבות לשירות קהילתי. התלמידים יכולים גם להשתתף בהופעות תיאטרליות ומוסיקליות באמצעות תכנית הלימודים באמנויות הבמה. במהלך השנה מתקיימים בקמפוס מספר מופעי תרבות.

מחקר מדעי ברמה עולמית ופרסומים

AUS מחויבת להפוך את האוניברסיטה המחקר העליון באזור, הידועה למצוינות שלה וחדשנות. האוניברסיטה מעודדת ותומכת בפעילות המחקרית, המדעית והיצירתית של סגל ההוראה ותלמידיה. בנוסף, תוכניות מתבצע עבור האוניברסיטה לבנות מחקר וטכנולוגיה פארק.

המימון למחקר ב- AUS כולל 2.5 מיליון אירו בשנה, כמו מענקי מחקר פנימיים; 2.2 מיליון שקל הוקצו לשנה לעלי שבתון. 10 מיליון אירו (שכר לימוד ומלגות לתואר שני במחקרי הוראה ועוזרי הוראה) שהוקצו לתמיכת סטודנטים לתואר שני; ו -2.1 מיליון שקל בשנה מובטחות במענקי מחקר חיצוניים.

AUS סגל וסטודנט לייצר ולפרסם עבודה באיכות גבוהה כי באופן קבוע זוכה להכרה הן אזורית והן בינלאומית. AUS חברי סגל יש 67 פטנטים, פטנט רבים הן מקומי והן ברמה הבינלאומית. חברי סגל AUS יש תיעוד חזק של פרסומים מדעיים בכתבי עת יוקרתיים ובכנסים בינלאומיים, כי בדרך כלל כרוך סטודנטים לתואר שני כמחברים.

  • מספר פרסומי כתב העת בין השנים 2014-2016: 1014
  • מספר המצגות וההליכים בין השנים 2014-2016: 131

קריירה והזדמנויות לפיתוח מקצועי

AUS גם מציב דגש רב על הקמת קישורים תועלת הדדית עם הקהילה. כל המכללות ובתי הספר ב AUS שואפים לספק את הצרכים של הקהילה הארגונית וליצור קשרים להוכיח להיות תועלת הן AUS, כמו גם השותפים שלה. קשרים אלה גם מסייעים לאוניברסיטה לנהל מחקר, כמו גם לקדם תרבות של מחקר זה הופך מהר אחד המאפיינים הנערצים ביותר של האוניברסיטה.

בוגרי AUS עובדים במספר חברות רב לאומיות, ארגונים לא ממשלתיים ומוסדות ממשלתיים. בעוד AUS, סטודנטים יש הזדמנות מתמחה בחברות מובילות ובינלאומיות. האוניברסיטה גם מארחת פורום קריירה שנתי ומספקת AUS קשישים ובוגרים הזדמנות לפגוש נציגי המגזר הפרטי והציבורי מעוניין בגיוס סטודנטים AUS ובוגרי כמו גם עובדים במשרה מלאה או מתמחים.

AUS מציעה 26 מגמות ו 45 קטינים ב סטודנט לתואר ראשון, ו 14 תואר שני דרך המכללה לארכיטקטורה, אמנות ועיצוב; המכללה לאמנויות ומדעים; המכללה האקדמית להנדסה; ובית הספר למינהל עסקים.

כותרת-events_1_

דיור בקמפוס ומתקנים

דיור על הקמפוס הוא המקום הנוח ביותר עבור התלמידים לחיות תוך כדי ללמוד באוניברסיטה. למעלה מ -2,000 סטודנטים מתגוררים באולמות המגורים בקמפוס. הם נהנים להיות קרובים בניינים אקדמיים, ספריה, בית המשפט מזון קומפלקס ספורט. אולמות המגורים של AUS מורכבים משמונה בנייני מעונות וחמישה נשים, בפיקוח צוות העובדים על בסיס 24 שעות ביממה. לסטודנטים יש אפשרות של חדרים פרטיים, פרטיים, משותפים, יחידים או זוגיים. סביבת המגורים עשירה באווירה הרב-תרבותית שלה ויש לה שילוב מאוזן של פעילויות חברתיות ואקדמיות. אולמות המגורים מעניקים לתלמידים מקום מגורים, להירגע, להתעמל וללמוד בנוחות.

ספרייה

ידועה כאחת הספריות המובילות באזור, הספרייה AUS מספק אוספים, שירותים ותוכניות לתמוך בצורכי הלימודים ואת הצרכים של הקהילה באוניברסיטה. הספרייה AUS מציעה 140 עמדות מחשב; הדרכה באוריינות מידע ומיומנויות מחקר; 141,000 ספרים / מדיה פריטים גישה 220,000 ספרים אלקטרוניים; ו 50 + מסדי נתונים עם גישה ל 26,000 + כתבי עת אלקטרוניים. בנוסף, כל הספרנים ומנהלי הספריות ב- AUS מחזיקים תארים מוסמכים בספריה ובמדעי מידע ממוסדות מוכרים או מוכרים על ידי אגודת הספריות האמריקאית.

מיקומים

שארג'ה

American University of Sharjah

כתובת
American University of Sharjah
University City
PO Box 26666

שארג'ה, שארג'ה, איחוד האמירויות הערביות
אתר אינטרנט
טלפון
+971 6 515 5555

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך