קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה האמריקאית של שרג 'א הוא מוסד עצמאי, לא-למטרות רווחה, המבוסס במודע על המוסדות להשכלה גבוהה בארה"ב. האוניברסיטה היא אוניברסיטה מובילה ומקיפה בתחום המפרץ, ומשרתת תלמידים מהאזור ומרחבי העולם. AUS שואפת להיות מובילה של האזור בתחום ההשכלה הגבוהה, הידועה למצוינות וחדשנות בהוראה, למידה, מחקר ושירות.האוניברסיטה האמריקאית של שרג'אך ממוקמת 16 ק"מ (10 מייל) ממרכז שרג'ה וכ -25 ק"מ מן האמירות השכנה של דובאי. שרג'אך היא מרכז הסחר העולמי ועיר הלמידה והאמנות, כפי שאושרה על ידי הייעוד שלה ב- 1998 מטעם אונסק"ו כבירת התרבות של העולם הערבי.

סיבות עיקריות ללימוד ב- AUS:

גיוון סטודנטים
החל בסתיו 2016, נרשמו 6,002 תלמידים ב- AUS. אלה כללו 429 בוגר ו -5,402 סטודנטים לתואר ראשון. יחס הסטודנט הוא 50.4 גברים ו -49.6 נשים. AUS יש אחוז גבוה יותר של סטודנטים בינלאומיים מאשר כל מוסד אחר בעולם מדורגת, על פי ניתוח של נתונים ההשכלה גבוהה נתונים. כ -84% מתלמידי האוניברסיטה הם סטודנטים בינלאומיים, המייצגים יותר מ -100 לאומים.

איכות וגיוון של חברי סגל
חברי הסגל שלנו יש שנים של הוראה ומחקר ניסיון ותואר מוסמך של כמה מן האוניברסיטאות היוקרתי ביותר בעולם. אלה כוללים אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת ייל, אוניברסיטת קיימברידג ', אוניברסיטת אוקספורד, אוניברסיטת סטנפורד, אוניברסיטת בראון ואוניברסיטת פרינסטון, על שם כמה. כ -92% מהסטודנטים במשרה מלאה הם בעלי תואר סופני, ואילו 81% מהם בעלי תואר דוקטור.

מענקי מלגות ומלגות, וסיוע אקדמי

מענק כספי AUS

AUS עושה כמיטב יכולתה כדי להבטיח כי אמצעים כספיים אינם הופכים מכשלה לתלמידים מוסמכים כדי לקבל את החינוך הטוב ביותר שמגיע להם. מגוון רחב של מענקים, מלגות והזדמנויות ללימודי עבודה לתלמידים לתואר ראשון וכן לסטודנטים לתארים מתקדמים מוצעים כדי לסייע להם לממן את חינוכם. המלגות המוצעות כוללות:

  • מענק פיננסי (5-50 אחוז הפוגה על שכר לימוד, דמי מעבדה לינה משותפים) עבור סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה עם משאבים כספיים מוכחת מוגבלת.
  • מלגה לסטודנטים (20 אחוז רמיסיה על שכר לימוד ודמי מעבדה) לתלמידים ממדרגה ראשונה אשר השיגו הבחנה על ידי השגת ציון ציוני ממוצע מינימלי מצטבר של 95% או שווה ערך שלה בשנה האחרונה של החינוך המשני שלהם.
  • מלגות לימודים אקדמיות (10% משכר הלימוד ודמי מעבדה / טכנולוגיה) לסטודנטים יוצאי דופן שמפגינים מצוינות אקדמית על ידי השגת ציון ציוני ממוצע מינימלי מצטבר בין 90.00 ל -94.99% או שווה ערך בשנה האחרונה ללימודים תיכוניים.
  • מלגת סטודנטים פעילה (עד 50 אחוז הפוגה על שכר הלימוד ודמי המעבדה) מוענקת לסטודנטים מוכשרים כמחווה לתמיכת האוניברסיטה ולהכרה בהישגי התלמידים בתחום החינוכי.
  • מלגות אתלטי (עד 50 אחוז הפוגה על שכר הלימוד, דמי המעבדה לינה משותפים) הציע ספורטאים מוכשרים המוכיחים מצוינות אתלטי ואיכויות ספורט מצטיינים.
  • מענק שכר לימוד משפחתי (25% רמיסיה על שכר לימוד ודמי מעבדה) למשפחות עם יותר מבן / בת אחת נרשמו בו זמנית ב AUS כמו סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה.
  • מלגות ומענקים נוספים כוללים את פרס המלומדים של קנצלר, מענק סיור לימודי, מלגת ההשלמה האקדמית, מלגת רשימת הצ'נצלר, מלגת רשימת הדיקן ומלגת בית הספר של שרכא.
AUS מידע

האוניברסיטה גם מעניקה מספר מועמדים לתואר שני לתואר שני מוסמך. מסיימי הבוגרים מכסים שכר לימוד (מ-33-100 אחוזי ויתור שכר לימוד) ומלגה חודשית בסמסטרים רגילים. בוגר עוזרי יכול להיות בצורה של עוזרת מחקר בוגר או עוזר הוראה בוגר. מסיימי מחקר מסייעים לסטודנטים לפתח הזדמנויות מחקריות על ידי עבודה עם חבר סגל על ​​פעילויות הקשורות במחקר. באמצעות מסיימי הוראה לתואר שני, התלמידים מקבלים ניסיון הקשור בהוראה באמצעות עבודה חלקית במשרות כגון עוזרי מעבדה. שניהם מוענקים על בסיס תחרותי, סמסטר אחר סמסטר.

במתחם הקמפוס

אחד המאפיינים החשובים והידועים ביותר של AUS הוא חיי הקמפוס התוססים ודינמיים. האוניברסיטה מציעה לסטודנטים חדרי מעונות מלאים, קומפלקס ספורט וחדר כושר. שירותים נוספים כוללים מרכז בריאות, בית מרקחת, בנק, סניף דואר, מספרה, סלון יופי לנשים, חנות ספרים, חנויות אוכל ושתי חנויות נוחות.

אולמות המגורים מעניקים לתלמידים מקום מגורים, להירגע, להתעמל וללמוד בנוחות. מרכז הבריאות של האוניברסיטה מספק מגוון רחב של שירותים, כולל טיפול חוץ, חינוך לבריאות, ייעוץ פסיכולוגי ואמבולנס / שירותי חירום. מתקני ספורט AUS מארח מגוון רחב של פעילויות אתלטי ופנאי תחרותי. מתחם הספורט כולל כדורסל מקורה, כדורעף, כדוריד, בדמינטון, מגרשי טניס מקורה בנוסף לבריכה מקורה באולימפיאדה באורך 50 מטר, מגרשי סקווש, מרכזי כושר ואולם כושר.

המתקנים החיצוניים כוללים מגרשי כדורסל, מגרשי טניס, מגרש כדורגל, מגרש קריקט, שדה בייסבול ומסלול ריצה של 400 מטר.

פעילויות חוץ-אקדמיות, מועדוני סטודנטים וארגונים

AUS מקדיש דגש רב על פעילויות מחוץ לבית, בהתחשב בהם להיות חיוני לפיתוח של כל תלמיד מסביב. הסטודנטים מעודדים את עצמם להשתתף בפעילות הספורט, להצטרף למועדונים תרבותיים ומעניינים, ולהתנדב במסעות שירות קהילתיים. האוניברסיטה מציעה 81 מועדוני סטודנטים תרבותיים ומועמדים, 25 קבוצות ספורט והתנדבות לשירות קהילתי. התלמידים יכולים גם להשתתף בהופעות תיאטרליות ומוסיקליות באמצעות תכנית הלימודים באמנויות הבמה. במהלך השנה מתקיימים בקמפוס מספר מופעי תרבות.

מחקר מדעי ברמה עולמית ופרסומים

AUS מחויבת להפוך את האוניברסיטה המחקר העליון באזור, הידועה למצוינות שלה וחדשנות. האוניברסיטה מעודדת ותומכת בפעילות המחקרית, המדעית והיצירתית של סגל ההוראה ותלמידיה. בנוסף, תוכניות מתבצע עבור האוניברסיטה לבנות מחקר וטכנולוגיה פארק.

המימון למחקר ב- AUS כולל 2.5 מיליון אירו בשנה, כמו מענקי מחקר פנימיים; 2.2 מיליון שקל הוקצו לשנה לעלי שבתון. 10 מיליון אירו (שכר לימוד ומלגות לתואר שני במחקרי הוראה ועוזרי הוראה) שהוקצו לתמיכת סטודנטים לתואר שני; ו -2.1 מיליון שקל בשנה מובטחות במענקי מחקר חיצוניים.

AUS סגל וסטודנט לייצר ולפרסם עבודה באיכות גבוהה כי באופן קבוע זוכה להכרה הן אזורית והן בינלאומית. AUS חברי סגל יש 67 פטנטים, פטנט רבים הן מקומי והן ברמה הבינלאומית. חברי סגל AUS יש תיעוד חזק של פרסומים מדעיים בכתבי עת יוקרתיים ובכנסים בינלאומיים, כי בדרך כלל כרוך סטודנטים לתואר שני כמחברים.

  • מספר פרסומי כתב העת בין השנים 2014-2016: 1014
  • מספר המצגות וההליכים בין השנים 2014-2016: 131

קריירה והזדמנויות לפיתוח מקצועי

AUS גם מציב דגש רב על הקמת קישורים תועלת הדדית עם הקהילה. כל המכללות ובתי הספר ב AUS שואפים לספק את הצרכים של הקהילה הארגונית וליצור קשרים להוכיח להיות תועלת הן AUS, כמו גם השותפים שלה. קשרים אלה גם מסייעים לאוניברסיטה לנהל מחקר, כמו גם לקדם תרבות של מחקר זה הופך מהר אחד המאפיינים הנערצים ביותר של האוניברסיטה.

בוגרי AUS עובדים במספר חברות רב לאומיות, ארגונים לא ממשלתיים ומוסדות ממשלתיים. בעוד AUS, סטודנטים יש הזדמנות מתמחה בחברות מובילות ובינלאומיות. האוניברסיטה גם מארחת פורום קריירה שנתי ומספקת AUS קשישים ובוגרים הזדמנות לפגוש נציגי המגזר הפרטי והציבורי מעוניין בגיוס סטודנטים AUS ובוגרי כמו גם עובדים במשרה מלאה או מתמחים.

AUS מציעה 26 מגמות ו 45 קטינים ב סטודנט לתואר ראשון, ו 14 תואר שני דרך המכללה לארכיטקטורה, אמנות ועיצוב; המכללה לאמנויות ומדעים; המכללה האקדמית להנדסה; ובית הספר למינהל עסקים.

כותרת-events_1_

דיור בקמפוס ומתקנים

דיור על הקמפוס הוא המקום הנוח ביותר עבור התלמידים לחיות תוך כדי ללמוד באוניברסיטה. למעלה מ -2,000 סטודנטים מתגוררים באולמות המגורים בקמפוס. הם נהנים להיות קרובים בניינים אקדמיים, ספריה, בית המשפט מזון קומפלקס ספורט. אולמות המגורים של AUS מורכבים משמונה בנייני מעונות וחמישה נשים, בפיקוח צוות העובדים על בסיס 24 שעות ביממה. לסטודנטים יש אפשרות של חדרים פרטיים, פרטיים, משותפים, יחידים או זוגיים. סביבת המגורים עשירה באווירה הרב-תרבותית שלה ויש לה שילוב מאוזן של פעילויות חברתיות ואקדמיות. אולמות המגורים מעניקים לתלמידים מקום מגורים, להירגע, להתעמל וללמוד בנוחות.

ספרייה

ידועה כאחת הספריות המובילות באזור, הספרייה AUS מספק אוספים, שירותים ותוכניות לתמוך בצורכי הלימודים ואת הצרכים של הקהילה באוניברסיטה. הספרייה AUS מציעה 140 עמדות מחשב; הדרכה באוריינות מידע ומיומנויות מחקר; 141,000 ספרים / מדיה פריטים גישה 220,000 ספרים אלקטרוניים; ו 50 + מסדי נתונים עם גישה ל 26,000 + כתבי עת אלקטרוניים. בנוסף, כל הספרנים ומנהלי הספריות ב- AUS מחזיקים תארים מוסמכים בספריה ובמדעי מידע ממוסדות מוכרים או מוכרים על ידי אגודת הספריות האמריקאית.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

American University of Sharjah

מאסטר לאמנויות שלנו באנגלית / ערבית / אנגלית לתרגום וחקר התרגום (מט"י) תואר ידועה בכל האזור על המוניטין שלה מעולה. ... [+]

שלנו מאסטר לאמנויות באנגלית / ערבית / אנגלית לתרגום וחקר התרגום (מט"י) תואר ידוע בכל האזור על המוניטין שלה מעולה.

בתגובת התקשורת בין-התרבותית התפקיד החשובה משחקת במפגשים בינלאומיים בימים אלה וכן את ההשפעה ההולכת וגדלה של האזור הערבי על ענייני עולם, התכנית שלנו מציידת בוגרים בתרגום מאוד מיוחד ומיומנויות לפרש באנגלית ובערבית. אנחנו שמים את המגוון הרחב של מיומנויות הנדרשות לתרגום וחקר התרגום בתוך מסגרת תיאורטית כללית, אשר מספק לתלמידים שלנו את הכלים לזהות, לנתח ולפתור בעיות ולפתח גישה רפלקטיבית לתרגום וחקר התרגום.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מאסטר לאמנויות שלנו בתוכנית TESOL היא ההכנה המוביל קריירה בתחום הוראת האנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL). ... [+]

מאסטר לאמנויות שלנו בתכנית TESOL הוא ההכנה מוביל לקריירה הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL).

עם המשאבים ואנשי סגל המכריע של המחלקה לאנגלית, אנו מספקים תוכנית שנועדה במיוחד כדי לענות על הצרכים של מורים לאנגלית כשפה שנייה בסביבה מגוונת ורב-תרבותית. ההנפקות כמובן שלנו מספקות הכשרה מקצועית יסודות מוצקים ברכישת שפה שנייה, המתודולוגיה הוראה, בדיקות שפה ושימוש בטכנולוגיה בכיתות לימוד שפה. תכנית הלימודים מצטיינת שלנו נלמדת על ידי סגל מאוד מוכשר עם ניסיון בהוראה בינלאומי בתחומי TESOL, בלשנות תיאורטית ויישומית, ותקשורת בין-תרבותית.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

American University of Sharjah

מגיסטר למדעים שלנו בהנדסה אזרחית (MSCE) הוא פופולרי עם אנשי מקצוע המעוניינים לשלב תרגול הנדסה האזרחית מתקדם עם מחקר טכני, כך שהם יכולים לשחק תפקיד פיקודי בענף הוא באיחוד ... [+]

שלנו מגיסטר למדעים בהנדסה אזרחית (MSCE) הוא פופולרי עם אנשי מקצוע המעוניינים לשלב תרגול הנדסה האזרחית מתקדם עם מחקר טכני, כך שהם יכולים לשחק תפקיד פיקודי בענף הוא באיחוד האמירויות ובחו"ל.

הצהרת כוונות

המשימה של מגיסטר למדעים בהנדסה אזרחית (MSCE) תכנית ב AUS היא להכין מקצוע לקריירות מתקדמות ו / או לימודי דוקטורט הקשורות בהנדסה אזרחית. התוכנית שואפת ליצור סביבה אקדמית תורמת המקדמת מצוינות בהוראה ובמחקר שנועדו לסייע לתלמידים להפוך מקצוע מוכשר, חדשני ואחראי עם מיומנויות תקשורת אפקטיבית.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מגיסטר למדעים שלנו בהנדסה כימית (MSChE) יכין לך סביבת למידה המשלבת תרגול הנדסה כימית עם מחקר טכני, כך שאתה יכול לשחק חלק פעיל בתרומה גוף הולך וגדל של ידע, מחקר ופיתוח, הן ... [+]

שלנו מגיסטר למדעים בהנדסה כימית (MSChE) יכין לך סביבת למידה המשלבת תרגול הנדסה כימית עם מחקר טכני, כך שאתה יכול לשחק חלק פעיל בתרומה בגוף הידע, המחקר והפיתוח, הן ברמה האזורית והן ברמה הבינלאומית הגוברת.

בתוכנית זו, תרוויח מעולה כל-סביב טכנית, אנליטיים ומיומנויות מעשיות להתמודד עם משימות מרכזיות בתחום ההנדסה הכימית.

התואר השני בהנדסה כימית שלנו מבוסס על סטנדרטים גבוהים, בדומה לאלה אשר יושמו בארצות הברית.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

תוכנית מבוקשת מאוד מגיסטר למדעים שלנו בהנדסת חשמל (ושני בהנדסת אלקטרוניקה) ידועה אימונים קפדני שלה והגישה הדינמית. ... [+]

שלנו מבוקשת מאוד מגיסטר למדעים בהנדסת חשמל (ושני בהנדסת אלקטרוניקה) תוכנית ידוע בגישה ההכשרה והדינמית הקפדניים שלה.

פופולרי בקרב אנשי מקצוע ברחבי האזור, התכנית שלנו מכינה תלמידים בסביבה המשלבת תרגול הנדסת חשמל עם מחקר טכני חדשני המאפשר לתלמידים שלנו לשחק תפקיד מוביל תורם לגוף הגדל וההולך של ידע בהנדסת חשמל, מחקר ופיתוח, היא אזורי ובינלאומי.

מטרתנו

אנו מאמינים כי בוגר בהנדסת אלקטרוניקה מוסמך כדי להשיג את המטרות הבאות:... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

הנדסת מחשבים ממלאת תפקיד מכריע איך בעתיד מוגדר: בחירת מאסטר שלנו למדע בהנדסת מחשבים (MSCoE) תכנית פירושה בחירת האפשרות להיות בחוד החנית של חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם ... [+]

הנדסת מחשבים ממלאת תפקיד מכריע איך בעתיד מוגדר: בחירה שלנו מגיסטר למדעים בהנדסת מחשבים (MSCoE) תוכנית משמעות הדבר היא בחירת האפשרות להיות בחוד החנית של חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם למשך שארית הקריירה שלך.

חלק חיוני יותר ויותר מחיי היומיום, הנדסת מחשבים נוגע לאופן שבו שחלק מהמכשירים החדשניים ביותר של היום נוצרים.

משמעות נתיב אקדמי נבדל תואר בוגר במדעי מחשב, המהווה את המחקר השיטתי של שיטות אלגוריתמיות לייצוג והפיכת מידע, הנדסת מחשבים מתייחסת עיצוב prototyping של התקני מחשוב ומערכות.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מגיסטר למדעים שלנו ב הנדסה (MSME) תכנית מיועד למי ששם לו למטרה לעבוד subdisciplines השונה של הנדסה מכאנית, כוללים מערכות אנרגיה תרמיות וירוקות, מערכות נוזלים, מכניקת מוצק ... [+]

הכלכלה הגלובלית ועל השינויים מהירים בטכנולוגיה דורשים מספר הולך וגדל של מהנדסים עם מומחיות טכנית מעבר לרמת התואר הראשון. שֶׁלָנוּ מגיסטר למדעים בהנדסת מכונות (MSME) תוכנית מיועד לאלה שמטרתם לעבוד subdisciplines השונה של הנדסה מכאנית, כוללים מערכות אנרגיה תרמיות וירוקות, מערכות נוזלים, מכניקת מוצקים, עיצוב וייצור, ודינמיקה ובקרה. התכנית שלנו משפרת את הכישורים הטכניים של כל המהנדסים מכונה כדי לעמוד בדרישות של היום כמו גם אלה של העתיד. בהתבסס על סטנדרטים גבוהים בדומה לאלה אשר יושמו בארצות הברית, תכנית זו מחנך מהנדס מכונה בפתרון בעיות בהנדסת מכונות מאתגר הרבה מעבר למה שהם נתקלים בתואר הראשון.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מוכר על ידי משרד החינוך של עליונה UAE ומחקר מדעי, מאסטר שלנו למדע מכטרוניקה הנדסה היא תוכנית בינתחומית המשלבת את המושגים מדע והנדסה הדרושים כדי להתמודד עם האתגרים גרנד בע ... [+]

מהנדסים רבים תחומיים נדרשים עכשיו יותר מתמיד.

מוכר על ידי משרד החינוך של עליונה UAE ומחקר מדעי, מאסטר שלנו למדע מכטרוניקה הנדסה היא תוכנית בינתחומית המשלבת את המושגים מדע והנדסה הדרושים כדי להתמודד עם האתגרים גרנד בענפי התעשייה המשתנה.

מכטרוניקה התפתח כתחום הנדסה מובחן לאורך השנים האחרונות. זוהי תערובת של מכניקה, אלקטרוניקה, טכנולוגיות מידע ומחשבים. זה הגיע מתכוון שימוש סינרגיסטי הנדסה דיוק, תורת הבקרה, מדעי המחשב, ואת חיישן והטכנולוגיה מפעיל לעצב מוצרים ותהליכים משופרים. זהו היישום של הטכניקות האחרונות בהנדסת מכונות דיוק, תורת בקרה, מדעי מחשב ואלקטרוניקה לתהליך העיצוב ליצור יותר מוצרים פונקציונליים וישימים. משום שכל הסטודנטים מכטרוניקה ללמוד מגוון רחב של דיסציפלינות, והם מצוידים היטב כדי להיכנס מגוון רחב של עבודות בהנדסת חשמל או מכני, כמו גם תפקידי פיתוח וניהול תוכנה. המיומנויות בשילוב של בוגר מכטרוניקה נעשות יותר ויותר יקרות למעסיק, במיוחד בתחומים כגון:... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מגיסטר למדעים שלנו בחשבונאות (MSA) תכנית מספק לתלמידי ידע וטכניקות מתקדמים כדי להמשיך בקריירה מקצועית בתחום חשבונאות ציבורית ופרטית. סטודנטים MSA לפתח מיומנויות הדרושות כ ... [+]

תכנית MSA שלנו פותחת הזדמנות חדשה ומלהיבה בחשבונאות מספקת מסלול מהיר כדי להתכונן כמה אישורים היוקרתיים ביותר במקצוע. שֶׁלָנוּ מגיסטר למדעים חשבונאות (MSA) תוכנית מספק לתלמידי ידע וטכניקות מתקדמים כדי להמשיך בקריירה מקצועית בתחום חשבונאות ציבורית ופרטית. סטודנטים MSA לפתח מיומנויות הדרושות כדי לפתור בעיות חשבונאיות שאינן רלוונטיות עכשווית לתחומי חשבונאות, פיננסים בתחומים עסקיים אחרים. ... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מגיסטר למדעים שלנו במתמטיקה (MSMTH) תכנית מספק לתלמידי ידע קפדני ויסודי של מגוון רחב של תחומים עיוניים והשימושיים של מתמטיקה. ... [+]

שלנו מגיסטר למדעים במתמטיקה (MSMTH) תוכנית מספק לתלמידי ידע קפדני ויסודי של מגוון רחב של תחומים עיוניים והשימושיים של מתמטיקה.

התכנית שלנו נועדה להכשיר סטודנטים עם מטרות מקצועיות שונות, החל תעסוקה או קידום קריירה בתחום עסקי, תעשייה או ממשלה, לטירונות ב יסודות הדרושים כדי להשיג קריירת מחקר או להמשיך דוקטורט במתמטיקה או תחומים הקשורים למתמטיקה.

מטרותינו

אנו מאמינים כי בוגר MSMTH כשיר:... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Sharjah

מאז השקתו בשנת 2002 כתכנית הראשונה מסוגו באזור כולו, ניהול מערכות הנדסה שלנו (ESM) תואר השני הפך לאחד התארים הבוגרים הפופולריים ביותר בבית AUS. הביקוש לתכנית שלנו נשאר גב ... [+]

המהנדסים של היום מתמודדים באופן שיגרתי עם אחריות עבודה רחבה יותר שדורשת מהם לשלב היבטים ניהוליים עם היבטים טכניים.

מאז השקתו בשנת 2002 כתכנית הראשונה מסוגו באזור כולו, שלנו ניהול מערכות הנדסה (ESM) תואר שני הפכת לאחד התארים הבוגרים הפופולריים ביותר בבית AUS. הביקוש לתכנית שלנו נשאר גבוה עם ממוצע של 25 תלמידים להירשם בה מדי שנה.

התכנית שלנו הפכה את הבחירה המתקדמת למהנדסים שמטרתו היא לעבוד באזורים המשלבים כישורי הנדסה טכניים עם מיומנויות ניהוליות וכלכלה. תכנית הלימודים שלנו נועדו לשפר את הניהול וכישורים טכניים של כל המהנדסים, ללא קשר המשמעת שלהם, כדי לענות על הצרכים של השוק באיחוד האמירויות ומדינות מפרץ אחרים.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

American University of Sharjah

אדוננו בתכנון עירוני (MUP) הוא מוכר במלואו על ידי הנציבות עבור הסמכה אקדמית של משרד האגף לענייני השכלה הגבוה של החינוך נלמד במסגרת פקולטה רבה לאומית ומכובדת. עם סך של 11 ... [+]

ככל שהתכנית מקצועי ראשון מסוגו באיחוד האמירויות, שלנו שני תואר תכנון עירוני מכין מקצוע ומנהיגים מיומנים בתכנון וניהול פיתוח עירוני.

התכנית הייחודית שלנו מחויבת ליצירה, הפצה ויישום של ידע רב-תחומים בתחום תכנון עירוני. התכנית שלנו מספקת גברים ונשים מקצועיים עם חינוך מצטיין לתארים מתקדמים, מתמחה המאפשר להם לבצע תפקידי מנהיגות בניהול צמיחה עירונית, הקובעת מדיניות עיור וקידום התפתחות חברתית. אנו מבקשים להעצים תלמידים עם הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר תואמים לערכים של גדרות תרבותיות מקומיות, עקרונות של צדק חברתי, וחששות עבור לשמירה על איכות סביבה.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית