קרא את התיאור הרשמי

Khazar University

Khazar University היא מוסד חינוכי פרטי לתואר ראשון, לימודי מוסמכים ומקצועיים לקידום מחקר ומחקר מתקדמים, מדיניות חינוכית ופיתוח ברפובליקה האזרבייג'נית.

Khazar University היא Khazar University הראשונה באזרביג'אן המורכבת ממספר רב של בתי ספר עצמאיים המאוגדים על ידי אותה מדיניות אקדמית, ומציעים מגוון רחב של מגמות מגוונות באמנויות, מדעי הרוח והחברה, אדריכלות, הנדסה ומדעים יישומיים, כלכלה, מינהל עסקים, חינוך .

Khazar כן, אחת האוניברסיטאות המובילות באזרביג'אן מבחינת קשריה עם התעשייה.

כיום הקימה האוניברסיטה קשרים אפקטיביים עם החברות המובילות בארץ ובעולם.

הפרופסורים של Khazar זכו להכרה ומנהיגות בתחומים המקצועיים שלהם, או שהם מנהיגים עסקיים, אמנים ועורכי דין בעלי מוניטין לאומי ובינלאומי.

לימודים לתואר שני כולל תכניות מקצועיות, דוקטורט ותואר שני, ותוכנית הלימודים המקיפה ביותר באזרביג'אן יש מקום חשוב בפרופיל החינוך של האוניברסיטה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Khazar University

שני שנות מאסטר באמנויות ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה מספק לסטודנטים השכלה אקדמית ומעשית ביחסים בינלאומיים ובדיפלומטיה. התוכנית מאתגרת את התלמידים לפתח את הבנתם המעמיקה בע ... [+]

שני שנות מאסטר באמנויות ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה מספק לסטודנטים השכלה אקדמית ומעשית ביחסים בינלאומיים ובדיפלומטיה. התוכנית מאתגרת את התלמידים לפתח את הבנתם המעמיקה בעניינים בינלאומיים ובדיפלומטיה הבינלאומית.

תכנית הלימודים כוללת תחומים כגון:

היסטוריה של יחסים בינלאומייםאבטחה גלובליתניתוח מדיניות החוץכלכלה עולמיתשיטות מחקרטרור בטרור ועוד.

הסטודנטים לומדים את הקורסים עם מרצים משכילים באוניברסיטאות מובילות בעולם וכן מרצים בכירים מנוסים. הם מקבלים הזדמנות להשתתף בסמינרים אינטראקטיביים, לפתח את האנליטי שלהם, מיומנויות מחקר. עם סיום הלימודים, הסטודנטים מוכנים לעבור לקריירה בארגונים בינלאומיים, גופים ממשלתיים, מרכזי מחקר, שגרירויות ועוד.... [-]

אזרבייג'ן באקו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Khazar University (Neftcilar Campus)
11 Mehseti Str.

Baku, באקו, AZ1096 AZ