Ukrainian-American Concordia University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה והכרה

ConcordiaUA, המכון המשותף הראשון האוקראיני האמריקאי, הוקמה בשנת 1997, הוא מוכר על ידי משרד החינוך והמדע של אוקראינה להציע תואר ראשון ותוכניות הורים.

ConcordiaUA היא האוניברסיטה היחידה באוקראינה לאחר תוכניות מוכר על ידי הסוכנות הבינלאומית Accrediting - FIBAA.

ב -25 בינואר 2018, אוניברסיטת קונקורדיה אוקראינית אמריקאי הפך חבר בארגון בעל שם עולמי עבור אבטחת איכות, שקיפות ושלמות ההשכלה הגבוהה - CHEA איכות הבינלאומי הקבוצה (CIQG).

השותף "הישן" שלנו - אוניברסיטת קונקורדיה-ויסקונסין / אן ארבור (ארה"ב) - הפך למייסד של אוקראינית אמריקאית קונקורדיהאוניברסיטה, והאוניברסיטה שלנו שינתה את שמה, אז עכשיו אוניברסיטת ויסקונסין הבינלאומי אוקראינה (WIUU) נקרא - אוקראינית אמריקאית קונקורדיההגדרות ( קונקורדיאואה).

בשנת 2018 נכנסנו למעלה 10 פרטית גבוהה מוסדות ההשכלה הגבוהה של אוקראינה href = "https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

בשנת 2017 ConcordiaUA הפך העליון 5 בדירוג של מוסדות אוקראינית להשכלה גבוהה (המדינה ופרטיים) על ידי הציון של תעודות ההסמכה החיצונית של המועמדים, שנכנסו לאוניברסיטאות בשנת 2017 על פי החוזים href = "http://osvita.ua / vnz / rating / vstup-osvita / 59045 / .

קונקורדיאואה חברות בחברה גרמנית-אוקראינית לכלכלה ומדע (Bonn, Berlin, Mainz), לשכת המסחר והמסחר של קייב, שיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות ואוניברסיטאות שותפים בחו"ל מאפשרים לסטודנטים קונקורדיאואה לתרגל, ללמוד ולהכשיר לחו"ל (ארה"ב ואירופה) , לפתח מידה משמעותית של מומחיות לגבי תרבות, פוליטיקה, כלכלה ושפות. ConcordiaUA מציעה מגוון רחב של תוכניות קיץ וחורף בפלורידה, טרייר, תולעים, מינכן, לונדון, פלימאות ', מדריד, פריז וסטרסבורג. סטודנטים ConcordiaUA לשלב את הידע של האוניברסיטה לפעילות של חברות ומפעלים בינלאומיים. קורסים והתמחויות שנלקחו באוניברסיטאות השותפות מוכרות על ידי קונקורדיאואה.

ConcordiaUA תואר תוכניות - בקמפוס, באינטרנט או שילוב של שניהם, באנגלית

תוכניות לתואר ראשון בבשלור

ניהול: מלונאות; IT ו- E-Business ניהול

יחסים כלכליים בין-לאומיים: יחסים כלכליים בינלאומיים; עסקים בינלאומיים; כלכלה עולמית

מנהל עסקים

תוכניות תואר שני של מאסטר

ניהול: MBA בינלאומי ניהול עסקים; תואר שני במנהל עסקים (MBA)

ConcordiaUA מציעה מגוון רחב של תוכניות דיפלומה כפולה:

1. תואר ראשון עם אוניברסיטת מינסוטה קרוקסטון (ארה"ב) - עסקים בינלאומיים, יחסים כלכליים בינלאומיים, ניהול וכו '.

תואר שני בעל תואר שני עם אוניברסיטת קונקורדיה - ויסקונסין / אן ארבור (ארה"ב) - MBA, עסקים בינלאומיים, תקשורת

תואר שני בעל תואר שני עם המדינה של אוניברסיטת קובלנץ-לנדאו (גרמניה) - МВА, ניהול בינלאומי, מוסמך למדעי ניהול מידע (סרן ביזמות, טכנולוגיה וניהול חדשנות).

4.Dual תואר שני עם האוניברסיטה של ​​ניהול בטיחות תעסוקתית (פולין) - МВА, ניהול בינלאומי, ניהול פרויקטים ופסיכולוגיה בעסקים בינלאומיים.

תוכניות תנועה אקדמיות

בנוסף לתכניות לתואר כפול, אנו מציעים תוכניות חילופי אקדמיות עם אוניברסיטת ויסקונסין / אן ארבור (ארה"ב), אוניברסיטת טרייר (גרמניה), אוניברסיטת תולעים למדעים יישומיים (גרמניה), אוניברסיטת ריצ'מונד אינטרנשיונל אמריקן (לונדון, בריטניה) אוניברסיטת ורנה (Management) ואחרים.

החיים בקונקורדיה

הפקולטה שלנו הם אנשי מקצוע מוכשרים בתחומים שונים של עסקים וניהול. בכל שנה ConcordiaUA מזמין פרופסורים בולטים מהאוניברסיטאות השותפות, תכנית פולברייט Scholar ומדריכים מחיל השלום וחברות עסקיות בינלאומיות.

ConcordiaUA הוא אחד הראשונים כי יש הציג למידה מרחוק על שורת תוכניות כבר שדרוג שיטות חדשניות וטכניקות של תהליך חינוכי.

חינוך בקונקורדיה הוא ניסיון למידה וניסיון המאפשר לצעירים לחקור את הפוטנציאל שלהם ומכין אותם לאתגרי העולם המודרני.

חיי הסטודנטים בבית ConcordiaUA מעניין ושונה. לא רק כיתות אלא גם פעילויות מחקר, השתתפות מדי שנה באירועי ספורט ואירועים תרבותיים ופסטיבלים המאורגנים על ידי האוניברסיטה שלנו. הסטודנטים שלנו וחברי סגל מתכוננים לחגוג יחד חגים אוקראינית ובינלאומית. הסטודנטים מארגנים תוכניות בידור מגוונות באנגלית - קונצרטים, משחקים, תחרויות ודיסקוטקים. בנוסף, סטודנטים ConcordiaUA מוזמנים גם לקחת חלק טיולים וטיולים שונים באוקראינה ובמדינות אחרות.

מדינות המיוצגות בקונקורדיה

סטודנטים מיותר מארבעים מדינות השתתפו קונקורדיאווה, בלגיה, מצרים, פינלנד, גאורגיה, גאנה, הודו, איראן, קזחסטן, לטביה, לוב, ניגריה, פקיסטן, הרפובליקה העממית של סין, הרפובליקה של קמרון, הרפובליקה של גמביה, הרפובליקה של סרביה, רוסיה, ערב הסעודית, דרום אפריקה, טורקיה, טורקמניסטן, אוקראינה, ארה"ב וכו '

תוכניות ללא כוונת רווח

האוניברסיטה מפתחת בהצלחה את תוכנית הלימודים האמריקאית.

ConcordiaUA הפך HMC פרויקטים רכז המדינה בהצלחה מספק קמפיין הבחירה לתוכנית המלגה עבור תלמידים מחוננים אוקראינית תיכון, המציע להם הזדמנות ללמוד עבור טופס מלא שנתיים טופס השישי פנימיות של בריטניה ולקחת הכשרה מוכרת בינלאומית .

ConcordiaUA בהצלחה מחזיקה תחרות עסקית שנתית אנגלית ומלגות winnersget שלה ללמוד בבית ConcordiaUA.

בית הספר לשפות, קורסים והכנת מבחן באנגלית, גרמנית וספרדית

  • קורסים סדירים (ספטמבר-דצמבר, פברואר-מאי)
  • קורסי קיץ אינטנסיביים (יולי ואוגוסט)
  • הדרכות עם דוברות.

ConcordiaUA מציעה הכנה לבחינה כולל TOEFL, GMAT ו JELTS וכן תוכניות עבור מנהלים עסקיים מקומיים.

קונקורדיאואה מארגנת תוכניות מיני-MBA, הדרכות וסמינרים למנהלים עסקיים מקומיים הזקוקים להכשרה בתחומים ספציפיים של הון אנושי, כלכלה, תקנים בינלאומיים של חשבונאות, טכנולוגיות מכירה, שיווק, ניהול מלונות, גרמנית, אנגלית וכו '. המטרה היא לספק ידע ומיומנויות על פי הציפיות והתוצאות הרצויות של החניכים. ניתוח צרכים זהיר מתבצע לפני תחילת התוכנית. התכנית מעוצבת תוך התחשבות בצרכים וברקע של החניכים.

  • סדנאות קונקורדיה

סדנאות על בעיות של פיתוח בר קיימא, עסקים ומנהיגות ניתנים עבור קונקורדיאואה ותלמידי בית הספר. מומחים לארגונים בינלאומיים, אנשי סגל, חברים במשימות דיפלומטיות, חברי פרלמנט, ארגונים לא ממשלתיים וחוגי עסקים מוזמנים לעבוד עם התלמידים במתכונת סדנא.

קריירה ייעוץ ושירות התמחות

התמחות עסקית נוצר ב ConcordiaUA כצעד לקראת להגיע ליעדים של הפיכת הממסד החינוכי המובילה לגבי יכולת העבודה. המטרה העיקרית של התמחות היא לספק לתלמידים ניסיון מעשי בעסקים על פי סטנדרטים בינלאומיים ואוקראינים.

ספריה ואינטרנט מרכז

ל- ConcordiaUA יש ספריה איכותית, המשמשת כאחד הכלים המרכזיים ללימודי סטודנטים. הספרייה מחזיקה ספרי לימוד, ספרים, כתבי עת מדעיים וספרות אקדמית אחרת בשפות אוקראינית, אנגלית, גרמנית ושפות אחרות. שרת ConcordiaUA מחזיקה קטלוג ומילונים אשר ניתן לגשת בקלות. התלמידים יכולים להשתמש בחדר קריאה לנוחיותם. צוות הספרייה של ConcordiaUA תמיד מוכן לסייע לך בחיפוש מידע.

מרכז האינטרנט של קונקורדיאווה פותח גישה לבסיסי נתונים וירטואליים באינטרנט: ספריות, מרכזי מידע, בתי הוצאה לאור, ארכיונים ומגזינים מדעיים. האינטרנט מספק טכנולוגיות למידה מרחוק ומחבר ConcordiaUA לעמיתים ושותפים ברחבי העולם.

מלגות ופרסים

המלגה מוענק לזוכים תחרות קונקורדיאווה אנגלית עסקית שנבחרה על ידי מועצת המנהלים.

התלמידים הטובים ביותר מוצעים מלגה ללימודים ב ConcordiaUA, אוניברסיטת ריצ 'מונד ואוניברסיטאות שותפים אחרים בעקבות המלצה של מועצת ConcordiaUA.

פעילויות מחקר

קונקורדיאואה סגל וסטודנטים לקחת חלק בפעילויות המחקר של האוניברסיטה. הפקולטה האוקראינית והבינלאומית מסייעת לתלמידים לבנות את מיומנויות המחקר שלהם ולהציע ייעוץ אקדמי בתחומים שונים.

ConcordiaUA מארגן ולוקח חלק פעיל בכנסים בינלאומיים סמינרים באוקראינה ובחו"ל.

קונקורדיאואה מפרסמת כתבות מחקר "חינוך, ניהול ועסקים: ממד בינלאומי".

מיקומים

קייב

כתובת
8-14 Turhenevs’ka Street, room 1-4
01601 קייב, עיר קייב, אוקראינה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך