קרא את התיאור הרשמי

Melbourne Polytechnic כבר מתן הכשרה מקצועית מאז 1912 והיום מציעה מגוון רחב של חדשניים, הידיים על TAFE (VET) ו השכלה גבוהה (תואר) תוכניות כדי לצייד אותך עם ידע ומיומנויות להצטיין בשוק מתפתח ומאתגר.

Melbourne Polytechnic קורסים מתוכננים ופותח עם השתתפות בתעשייה לתת לתלמידים את התוצאות הטובות ביותר בתעסוקה.

Melbourne Polytechnic יש שבעה קמפוסים מטרופולין , פרסטון, קולינגווד, Epping, פיירפילד, Greensborough קמפוס והיידלברג. כל קמפוס מספק חוויית סטודנט אישית ייחודית ומעשירה.

ישנם גם שישה מרכזי אימון , צפון לודג '- גן עדן, צפון לודג' - יאן יאן, ירה גלן מרוצי מרכז, צפון AMEP (מבוגרים מהגר אנגלית תוכנית) מרכז ברודמדו, גבעולי צפרדע כרם Melbourne Polytechnic Kyneton פארק.

עם מעל 26,000 הרשמות מדי שנה, Melbourne Polytechnic הוא מוכר על מנת לספק כ 550 קורסים מוכר ארצית , רבים אשר זמינים או במשרה מלאה או במשרה חלקית בסיס. הוא גם מספק מעל 400 קורסים מוסמכים המכון.

Melbourne Polytechnic מציעה כיום שלוש שנים (וארבע שנים), רווק מומחה ותארים מתקדמים בתוך סביבת הלימוד הייחודית שלנו וחשיפה אופטימלית בתעשייה ב:

 • חשבונאות
 • חַקלָאוּת
 • עֵסֶק
 • תעשיות יצירתי
 • חינוך (שנים מוקדמות)
 • לימודי שנים מוקדמות
 • ניהול אירוח
 • אִיוּר
 • טכנולוגית מידע
 • מוּסִיקָה
 • תעשיית המוזיקה

אנחנו כל הזמן מפתחים Pathways ותארים חדשים לגידול ההזדמנויות לתלמידים שלנו. בשנת 2016 הצגנו את מאסטרים של Professional and Practicing חשבונאות עם הסמכה CPA, המוכיח מאוד פופולרי כבר כמו הקורס הראשון שלנו לתואר ראשון הציע. אנו נפרסם פרטים על כל הקורסים החדשים באתר שלנו ברגע שהם סופיים.

Melbourne Polytechnic קורסים תואר מציעים העברת אשראי והכרה של הלמידה הקודמת לסטודנטים אשר כבר השלימו לאומי מוכר דיפלומה, דיפלומה מתקדמת או כישורים אחרים.

כניסה ישירה מעלות חבר (2 שנים) מוטבע בכל Melbourne Polytechnic תוכניות תואר מציעים Pathway גדול (העברת אשראי והכרה של הלמידה הקודמת) הזדמנויות להשכלה נוספת.

Melbourne Polytechnic השיגה הכרה בינלאומית עם יותר מ 6,000 הרשמות offshore מדי שנה ו 24 שותפויות חינוכיות ברחבי אסיה, והוא מוכר על ידי הממשלה הוויקטוריאנית למצוינות בחינוך הבינלאומי, מנצח את הספק הטוב ביותר בקטגוריה של זה בשנת 2014 ו Runner עד 2015.

קשרים קרובים של Melbourne Polytechnic עם התעשייה להבטיח לתלמידים יש את ההזדמנות כדי לקבל מענקי מחקר שנתרמו על ידי נותני החסות בתעשייה, גם הרחבת הרשתות שלהם להצלחה בעתיד.

בדומה לבחירת הקורס, כל נסיבות התלמיד שונות כאשר מדובר בזמן שכר הלימוד ואנחנו יכולים להדריך אותך דרך מבנה האגרה. כל דף קורס יתאר עמלות ספציפיות, או בקר בדף עמלות הסטודנטים הבינלאומי לקבלת מידע נוסף.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Melbourne Polytechnic

מטרת ה- MCI היא לבנות על הרשתות היצירתיות שלך, לחזק את הידע שלך על מחקר יצירתי יישומי, חשיבה ביקורתית ולהרחיב את הפרקטיקה שלך בהדרכה פיקוחית של מומחים בתחום שלך. ... [+]

מטרת ה- MCI היא לבנות על הרשתות היצירתיות שלך, לחזק את הידע שלך על מחקר יצירתי יישומי, חשיבה ביקורתית ולהרחיב את הפרקטיקה שלך בהדרכה פיקוחית של מומחים בתחום שלך. מיומנויות אלה הן חיוניות כדי להצליח בתוך תעשיות יצירתי תחרותי - להירשם איתנו כדי להתקדם, ולהישאר קדימה.

מבנה הקורס

מודל תכנית הלימודים של מאסטר תעשיות יצירתיים מבוסס על שלושה זרמים נושאיים. אלה הם: (1) יזמות ומסחור (2), מחקר יישומי (3) תרגול יצירתית... [-]

אוסטרליה Melbourne
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Melbourne Polytechnic

לקדם את כישורי החשבונאות שלך ואת החוש העסקי לתוך מחקר, למידה נוספת או בפועל מקצועי, עם Melbourne Polytechnic של הורים של חשבונאות מקצועית ותרגול (MPPA). ... [+]

לקדם את כישורי החשבונאות שלך ואת החוש העסקי לתוך מחקר, למידה נוספת או בפועל מקצועי, עם Melbourne Polytechnic של הורים של חשבונאות מקצועית ותרגול (MPPA).

מיועד עבור בוגרי פרוגרסיבי, חרוץ, עסקים אופקים עבור אלה המבקשים להצטיין בתחום החשבונאות המקצועית, MPPA מציעה שפע של הזדמנויות תעסוקה, החל עובד אקדמי סמנכ"ל כספים, בכל פינה של כדור הארץ!

לשמור על קשר, להמשיך הלאה ולהתקדם

העולם העסקי העולמי מתפתח בקצב הולך וגדל. חברות המעוניינות באנשי מקצוע המסוגלים לזהות מגמות ולהציע התאמות ארגוניות המבטיחות יכולת כלכלית ותפעולית.... [-]

אוסטרליה Melbourne
יולי 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Melbourne Polytechnic
כתובת
Melbourne, Victoria, אוסטרליה
Website
טלפון
+61 3 9269 1200