קרא את התיאור הרשמי

ב UTS , אנחנו חושבים אחרת: אנחנו לוקחים גישה עולמית לחינוך שיש לו חדשנות בליבה. זאת ועוד, אנחנו אוניברסיטה בעולם האמיתי. כל הקורסים שלנו מתואמים היטב עם הצורך בתעשייה, אז מה שאתה לומד יהיה להכין אותך לקריירה העתידית שלך.

ההבדל UTS

  • אנחנו מספר 1 באוסטרליה הצעירה ומדורגת במקום ה -9 בעולם (QS Top 50 תחת 50 2019 ו -16 בחינוך הגבוה של אוניברסיטת ניו יורק) 2018 (. אנחנו מדורגים גם ב 200 האוניברסיטאות המובילות בעולם על פי QS (2019).
  • יצרנו קמפוס ברמה עולמית של חללי סטודנטים תוססים ומחוברים. תנצלו את הבניינים עטורי הפרסים שלנו, מתקנים מתקדמים ומתקדמים.
  • אנחנו האוניברסיטה העירונית של סידני - אנחנו חיים בלב אחת הערים הגדולות בעולם, מוקפות באזורי התעשייה היצירתיים והדיגיטליים של סידני.
  • יש לנו קשרים שחושבים. יותר מ -150 שותפים בתעשייה מעצבים את תוכן הקורסים שלנו ומספקים התמחויות, מלגות ומשאבים.
  • התלמידים שלנו מגיעים ראשון - כשתלמד איתנו, נתמוך בך לאורך הדרך. שירותי הסטודנט כוללים שירותי בריאות וייעוץ, סיוע אקדמי ואנגלי, תמיכה בקורסים ובשיטות עבודה, וכן מגוון מועדונים וחברות.

מחקר זה נחשב
ב- UTS , המחקר שלנו מגיב לשאלות הגדולות. יש לנו מוניטין הולך וגדל למחקר עתידי בתחום הדיסציפלינות המתעוררות, תוך התמקדות בחמישה תחומים מרכזיים: בריאות, מדע נתונים, קיימות, עבודה עתידית ותעשייה וחוזים חברתיים. משאלות של הפרעה טכנולוגית לעתיד הבריאות , נתונים גדולים ודרכי עבודה חדשות, אנו מספקים פתרונות אמיתיים לאתגרי היום - ומחר. גם אנחנו משתפים פעולה - אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי התעשייה והשותפים האקדמיים ברחבי העולם כדי להביא לשינוי משמעותי בעולם הסובב אותנו.

הצלחה במלגות

הקדשנו 30 מיליון דולר למתן מענקים ומלגות לסטודנטים בינלאומיים בעלי הישגים גבוהים עד לשנת 2020 - כולל מימון ספציפי לאוניברסיטאות או לסטודנטים בינלאומיים כמוך.

www.int- מלגות. UTS .eeu.au

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree:

Discover UTS

Welcome to our new UTS campus

UTS in the Rugby Australia Building at Moore Park

UTS International Student: Nicoline Falcon – Day in the life

UTS International Student: Mellisa Soesanto - Day in the life

University of Technology, Sydney
כתובת
15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, New South Wales, אוסטרליה
Website
טלפון
+61 3 9627 4816