קרא את התיאור הרשמי

אתה חושב ללמוד באוסטרליה? University of Southern Queensland (USQ) מתגאה על מתן תמיכה הטובה ביותר האפשרית כדי לעזור לך להגיע ליעדים המחקר הקריירה שלך. סטודנטים של USQ נהנים ממגוון מעמדות קטנים, מרחבי למידה משותפים וחבילת שירותי תמיכה לשיפור חוויית הלימודים. עם תלמידים מיותר מ 80 מדינות ותארים בינלאומיים מוכרים ותוכניות, אתה יכול לבחור ללמוד בקמפוס, חיצוני או באינטרנט.

עלינו

אוניברסיטת דרום קווינסלנד היא אוניברסיטת דינמי המוקדש למתן מעלות ותוכניות איכות בסביבה גמישה ותומכת. ב -50 השנים האחרונות, USQ הפכה למוסד בולט למחקר ולמוסדות, ומספקת חינוך בכל העולם משלושה מיקומים אזוריים: טוומבה, ספרינגפילד ואיפסוויץ '. יש לנו גם רכזת Outtach הממוקם Stanthorpe.
התלמידים שלנו נלמדים על ידי מרצים מובילים בתחומם, אשר, כמו התוכניות שלנו, להישאר מעודכן עם הפנים המשתנים של התעשייה. אנו גאים להיות מס '1 בקווינסלנד עבור בוגרי עבודה במשרה מלאה (Graduate יעדים סקר, 2014-2016). לא משנה אם התלמידים שלנו לומדים באינטרנט או בקמפוס, ההתמקדות שלנו היא לספק להם תמיכה מותאמת אישית.
לכל תלמיד יש גישה לקציני קשרי הסטודנטים של USQ (SRO) אשר יכולים לתמוך בהם במסע הלמידה שלהם.

קורסים

התוכניות המוצעות ב- USQ מיועדות במטרה להכשיר את הבוגרים המוכנים לתעשייה, המוכרים בעולם ומוסמכים. ב USQ, אתה יכול ללמוד ב דיפלומה, סטודנט לתואר ראשון, לתואר שני רמות מחקר. אתה יכול גם לנצל את הפיתוח המקצועי שלנו קורסים בודדים, מסלולי Pathway , וכן קורסים באנגלית כדי לשפר את הקריירה שלך.

כמעט 28000 תלמידים מרחבי אוסטרליה וברחבי העולם בוחרים ללמוד ב- USQ בתחומים הבאים:

 • עסקים ומסחר
 • אמנות יצירתית ומדיה
 • חינוך
 • הנדסה וסביבה בנויה
 • בריאות וקהילה
 • מדעי הרוח והתקשורת
 • טכנולוגית מידע
 • משפט וצדק
 • מדעים
 • מחקר
 • אנגלית ותוכניות Pathway
 • התפתחות מקצועית.

USow Toowoomba

USQ Toowoomba הוא קמפוס האוניברסיטה המקורית והוא מצויד היטב עם מגוון רחב של מתקנים קייטרינג למגוון של הצרכים של התלמיד. הגדול ביותר של USQ של שלושה קמפוסים לגבי גודלו, USQ Toowoomba מציעה את החוויה המלאה בקמפוס עם לינה במכללה מגורים מגוון גדול של פעילויות החיים סטודנט המשלים את התוכנית האקדמית.

USQ Toowoomba ממוקם באחת הערים היבשתיות הגדולות ביותר של אוסטרליה, רק שעה אחת נסיעה ארבעים דקות במערב בריסביין קרוב Toowoomba Wellcamp התעופה.

USQ מציעה גם שירות הסעות בין אוטובוסים ללא תשלום בין USQ Toowoomba, USQ ספרינגפילד ו USQ Ipsswich, נותן לסטודנטים יותר אפשרויות וגמישות להשתתף בשיעורים בהתאם לצרכים שלהם.

USC ספרינגפילד

USQ ספרינגפילד הוא קמפוס טרי, מודרני הממוקם בלב אחד האזורים המהירים של קווינסלנד.

USQ ספרינגפילד מציעה מגוון רחב של אפשרויות לתואר ראשון ותואר ראשון בסביבה תוססת רק 25 דקות מן CBD Ipswich, 45 דקות מן העיר בריסביין שעה מחוף הזהב.

הרכזת של הייצור הדיגיטלי ואת הביצועים עבור האוניברסיטה, הקמפוס כולל שידור בתעשייה תקן טלוויזיה הרדיו מתקן וחלל חזרות, כמו גם חדרי הוראה שיתופית, מעבדות חדש לגמרי.

USC ספרינגפילד ברמה עולמית של סימולטור הטיסה הוא הראשון מסוגו בקווינסלנד. סימולטור USQ הוא מטוס גוף צר, שבו סטודנטים תעופה יכולים לשכפל טיסה שלמה, הן תרחישים קבועים חריגים תוך השלמת בדיקות ונהלים.

USS Ipsswich

USQ של Ipswich הקמפוס הוא על אתר מורשת באחת הערים העתיקות של אוסטרליה. אנחנו כבר חלק Ipsswich מאז 2006, וככל שהאזור גדל, אנחנו מרחיבים את המחויבות שלנו לאזור.

הקמפוס העולה של USQ איפסוויץ 'כולל נופים נהדרים ברחבי העיר, כמו גם ספרייה מדהימה שמציעה יערות גשם חיים. הקמפוס נמצא במרחק 55 דקות מהעיר בריסביין, שעה ו -15 דקות מחוף הזהב, והוא נגיש באמצעות תחבורה ציבורית. דף הבית של USQ של בית הספר לבריאות ורווחה, USQ Ipsswich כולל מותאם אישית שנבנו מתקני הכשרה פרה-רפואי ומעבדות סיעוד קליני חדש, שדות ספורט, בית קפה וחדר כושר.

באינטרנט

עם מחקר מקוון ב USQ, זה קל יותר מאשר אי פעם עבור מחקר להשתלב עם החיים שלך. אנו מתמקדים בהצלחת התלמיד, ולכן אנו מקלים עליך להתאים את הקריירה שלנו, ממוקד לחלוטין, מעלות לתוך החיים שלך עסוק. למעשה, אנחנו האוניברסיטה מספר אחת בקווינסלנד עבור בוגרי עבודה במשרה מלאה (Graduate יעדים סקר, 2014-2016). אתה יכול ללמוד במשרה חלקית או במשרה מלאה, או לשנות את עומס המחקר שלך כמו שינויים בחיים בשבילך - בכיתה שלך הוא קרוב כמו המחשב.

התלמידים שלנו אשר בוחרים ללמוד באינטרנט הם חלק מאוד בקהילות שלנו בקמפוס והם מאוד בברכה להיות בקמפוס איתנו, כמו גם לנצל את מגוון רחב של מתקני ושירותי תמיכה שיש לנו להציע.

סטודנטים מקוונים יכולים לגשת לכיתה המקוונת הגמישה שלהם, המאפשרת להם לבחור היכן הם לומדים כאשר הם לומדים, ואפילו כיצד הם לומדים. אין פלא שיותר מ -75% מהתלמידים שלנו בוחרים ללמוד באמצעות מצב זה.

תמיכת סטודנטים בינלאומית

 • איסוף חינם של שדה התעופה ולהעביר לינה שלך עבור סטודנטים חדשים
 • מכללות מגורים ואוכלוסיות מחוץ לקמפוס
 • סטודנט בינלאומי קבוצת עבודה על USQ קריירה רכזת
 • רווחת סטודנטים, בריאות, ייעוץ, רווחה
 • תמיכה ותמיכה רב-דתית
 • אירועי סטודנט ופעילויות רגילות
 • משאבי נכות.

למידע נוסף אודות שירותי USQ International.

היכן להישאר?

אם אתם מתכננים ללמוד בקמפוס עם USQ, יש מספר אפשרויות לינה זמין כדי להתאים לכל תקציב - כל זאת בקרבה לכל אחד הקמפוסים של USQ. גלה עוד על לינה עם USQ.

האם אתה מוכן להגיש בקשה ל- USQ?

החלת ללמוד עם USQ קל! למידע נוסף על תהליך הבקשה שלנו, ולהתחיל ביישום שלך. זכור, אין תשלום עבור החלת ב USQ.

מחקר

USQ מחויבת לביצוע מחקר שאינו רק רלוונטי מבחינה אקדמית, אלא היא עוסקת בתעשייה ובעלי העניין שלנו ותורמת לחדשנות המביאה תועלת לקהילות שלנו, לאומה ומעבר לה.

המפתח לתרבות המחקר שלנו הוא עובד עם התעשייה כדי להבין בעיות מול המגזר ופיתוח שיתופי פעולה רעיונות חדשים וטכנולוגיות שיש להם השפעה אמיתית על תועלת מוחשית. יש לנו יכולת מחקר משמעותי ומומחיות בתחומים הבאים;

 • חקלאות ותעשייה חקלאית
 • אסטרופיזיקה
 • מורשת תרבותית וארכיאולוגיה
 • החיים הדיגיטליים
 • מדעי הסביבה
 • בריאות ומדעי ההתנהגות
 • מתמטיקה ומדעים
 • הנדסת חומרים וטכנולוגיה הנדסית
 • קהילה אזורית ופיתוח כלכלי

אנחנו מוכרים בינלאומית עבור העבודה שלנו חומרים עתידיים וחומרים מרוכבים, עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפים בתעשייה הבינלאומית ומוסדות מחקר אחרים, כדי לקבוע פתרונות קיימא ידידותיים לסביבה לכמה מן הסחורות הגדולות בעולם.

USQ מתפתחת במהירות גם כמנהלת מחקר עולמית במערכות חקלאיות ובניהול נופים כפריים בר קיימא, עם מחקרים בתחומי מדעי הסביבה, מדעי המחשב והמדעים המתמטיים, מדעי החקלאות וההנדסה. פרויקטי מחקר בינלאומיים באסיה מסייעים לשיפור ההשקיה, ייצור הירקות ומסחר הקפה, בין היתר.

מאת superfoods הישרדות סרטן האזורי, החוקרים שלנו פועלים כדי לשפר את איכות החיים לכל באמצעות מחקר הבריאות שלנו. הפרויקטים כוללים התייחסות לצרכים הייחודיים של אוכלוסיות אזוריות וכפריות עם מחקר המכסה מערכות בריאות, מדע וטכנולוגיה, גישה וטיפול, תשתיות וחדשנות. חוקרים בארה"ב חוקרים גם את הפוטנציאל של מזונות פונקציונליים כדי להפוך את ההשמנה האנושית ואת מחלות דלקתיות כרוניות, המספקים את הבסיס כדי לספק בסופו של דבר יתרונות בריאותיים אופטימליים כדי להפחית את הסיכונים הכרוכים בהפרעות אורח חיים כרוני.

לסטודנטים לתארים מתקדמים ב- USQ יש גישה למגוון רחב של מתקנים, והם מודרכים על ידי החוקרים והשותפים שלנו, כדי לטפח סביבה דינמית ומתגמלת. USQ של חדשנות גבוהה יותר על ידי מחקר (HDR) תוכניות להרחיב אופקים של התלמידים ולהכין אותם קריירה מאתגר בתחומים הנבחרים שלהם, כדי לשפר את המיומנות שלהם וחדשנות מיומנויות.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

המאסטר של מדע (מחקר) נותן לך את הכישורים והזדמנויות שאתה צריך כדי לקדם את הקריירה שלך בתחום המחקר המדעי שבחר. ... [+]

לשפר את קריירת המחקר המדעית שלך

ה מגיסטר למדעים (מחקר) נותן לך את הכישורים והזדמנויות שאתה צריך כדי לקדם את הקריירה שלך בתחום המחקר המדעי שבחר. בדרגה זו, מוטיבציה גבוהה וסטודנטים מוכשרים מתחייבים השתלמות לייצר מסה מבוססת מחקר אשר תעזור לך לפתח מיומנויות המחקר שלך באזור מקצועי של ידע להמשיך הלאה עם קריירת המחקר המדעי שלך.

בתוך תואר זה יהיה לך את הבחירה של שלוש התמחויות 'להתמקד במחקרים שלך. הם כוללים:... [-]

אוסטרליה Toowoomba Springfield
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

University of Southern Queensland (USQ)

אם יש לך בוגר באזור אחר ורוצים לעבור IT או כבר למדו תואר המחשוב רוצה לשפר את הכישורים המקצועיים שלך, אז זה תואר בשבילך. המאסטר של טכנולוגיית המחשוב נועד להוסיף את הידע הנ ... [+]

שפר את מיומנויות המחשוב שלך

אם יש לך בוגר באזור אחר ורוצים לעבור IT או כבר למדו תואר המחשוב רוצה לשפר את הכישורים המקצועיים שלך, אז זה תואר בשבילך. המאסטר של טכנולוגיית המחשוב נועד להוסיף את הידע הנוכחי שלך ואת הכישורים להתייחס לצרכים של המקצוע שלך או בתעשייה.

התמחויות קורסים

תוכנה והאינטרנט רשת ואבטחת מערכת התמחות לא מזוהה - יש את האפשרות לבחור עשרה קורסים מאושרים מן המאסטר של טכנולוגיית המחשוב כדי לעצב את התואר שלך המטרות שלך ואת השאיפות. ... [-]
אוסטרליה Toowoomba Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

מטרת יחידת מחקר עסקים היא להכשיר אותך מחקר עסקים ברמה גבוהה, עבור כל אחת למטרות ניהול אקדמיות או בכירות. ... [+]

קח את מיומנויות המחקר שלך לרמה חדשה לגמרי

המטרה אדון של מחקר עסק הוא להכשיר אותך מחקר עסקים ברמה גבוהה, למטרות ניהול אקדמיות או בכירות או. אתה תתחייב פיסה משמעותית של מחקר בתחום העניין שלך, באמצעות מומחה הידע שלך וטכניקות מחקר מתקדמות כדי לחקור את הרזולוציה של בעיה ניהולית. צפוי כי המחקר לך לנהל על פני מספר שנים יהוו תרומה חשובה לפיתוח ידע חדש, פיתוח קהילתי ופתרונות עבור התעשייה והממשל.... [-]

אוסטרליה Toowoomba Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 6 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

מחנכים ממלאים תפקיד חיוני בפיתוח היכולת של אזרחים להשתמש בידע כדי ללמוד, להתפתח ולהשתתף עולמנו העכשווי. ... [+]

Commonwealth נתמך מקום

לקדם את קריירת ההוראה שלך

מחנכים ממלאים תפקיד חיוני בפיתוח היכולת של אזרחים להשתמש בידע כדי ללמוד, להתפתח ולהשתתף עולמנו העכשווי. ריבונו של החינוך:

שואף להרחיב את המומחיות שלך, לעזור לך להפוך למנהיג בחינוך מוצע לגמרי מקוון, נותן את הגמישות ללמוד בכל מקום ובכל עת.

מייג'ורס

ילדות מוקדמת הדרכה וייעוץ חינוך מיוחד TESOL

התמחויות נוספות כגון מסלול מחקר מסלול סטודנט בראשות המאפשר לך לבחור שמונה קורסים מתוך הקורסים לתואר שני בחינוך רבים מאפשרת לך להתאים אישית את לימודיך כדי המטרות האישיות והמקצועיות שלך, אשר זמין בתוך Masters of-Fee מלאה החינוך תשלום תָכְנִית.... [-]

אוסטרליה Toowoomba Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 סמסטרים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

מאסטר החינוך (בלשנות יישומית) הוא אידיאלי אם אתה עובד עם דוברי שפה שנייה וקהילותיהם, או בתחומי ריפוי בדיבור והפתולוגיה, בריאות ברית, פסיכולוגיה או הכשרה במגוון הגדרות הדו ... [+]

שפר מיומנויות ניהול התקשורת שלך ריבונו של החינוך (לבלשנות שימושית) הוא אידיאלי אם אתה עובד עם דוברי שפה השנייה וקהילותיהם, או בתחומי טיפול בהפרעות דיבור, בריאות, פסיכולוגיה או הכשרת ברית במגוון הגדרות הדורש מיומנויות בניהול תקשורת ואינטראקציה-תרבותית. גמישות הלימוד

אם אתה לא בטוח אם אתה רוצה להשלים תואר שני כולו, בקשה להתקבל ללימודי תעודת הבוגר של USQ חינוך, בוגר דיפלומת חינוך (Commonwealth נתמך מקום) או בוגר דיפלומת חינוך (אגרה מלאה תשלום) ולקחת את האשראי שלך מחקרים אל ריבונו של חינוך אם תחליטו להמשיך ללמוד.... [-]

אוסטרליה Toowoomba Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 סמסטרים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

אם אתה רוצה להיות רואה חשבון וכבר יש רווק או 8 יחידות תואר שני שאינה חשבונאות, ריבונו של חשבונאות המקצועית יקבול שם. הדגש הוא על ניסיון מעשי בהכנה לך ביסודיות למקצוע החשב ... [+]

החשבונאות היא קריטית

חשבונאות היא מרכיב קריטי של כל חברה או מוסד. חשבונאות כמקצוע ראתה שינוי משמעותי בעשורים האחרונים, מהתמקדות כספית בלבד של מתן דין וחשבון כלכלי תפקיד מורכב יותר בתוך ארגונים עסקיים וניהול. מקצוע החשבונאות גם הרחיב לכלול בתחומים כגון מערכות מידע, חדלות פירעון וחקירות משפטיות.

שינוי קריירה בחשבונאות

אם אתה רוצה להיות רואה חשבון וכבר יש רווקים או 8-יחידת תואר שני לא חשבונאות, המאסטר של חשבונאות מקצועית תקבלו שם. הדגש הוא על ניסיון מעשי בהכנה לך ביסודיות למקצוע החשבונאות באמצעות תכנית המרה של המאסטר הזה.... [-]

אוסטרליה Toowoomba Springfield Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

אם יש לך תואר ראשון בכל תחום אחר מאשר חינוך ורוצה להיות מורה בבית ספר, מאסטר של USQ של למידה והוראה יקבול שם. כל זה תואר ברמה של אב החדש יהיה לצייד אותך עם הבנה מתקדמת ומ ... [+]

הפוך מורה בבית ספר יסודי או תיכון

אם יש לך תואר ראשון בכל תחום אחר מאשר חינוך ורוצה להיות מורה בבית ספר, מאסטר של USQ של למידה והוראה יקבול שם. כל זה תואר ברמה של אב החדש יהיה לצייד אותך עם הבנה מתקדמת ומקיפת חינוך להכין אותך היטב במשך הקריירה החדשה שלך.

מייג'ורס

יְסוֹדִי מִשׁנִי

ניסיון מקצועי

ישנם 60 ימים של מיקומי ניסיון מקצועיים בפיקוח ו -20 ימים של סטאז השגחה בעומס הוראה 50 אחוזים בבית ספר או בהקשר חינוכי מאושר אחר. כמו כן יש לך את ההזדמנות לבצע כמה הניסיון המקצועי שלך בחו"ל.... [-]

אוסטרליה Toowoomba Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

ריבונו של מערכות מידע של USQ ייתן לך את הכישורים כדי להצליח בעולם מקושר יותר ויותר שבו אתגרים חדשים מוצגים מדי יום. תואר זה ייתן לך את הכישורים והמומחיות הדרושים כדי לממש ... [+]

לפתוח בקריירה דינמית

ריבונו של מערכות מידע של USQ ייתן לך את הכישורים כדי להצליח בעולם מקושר יותר ויותר שבו אתגרים חדשים מוצגים מדי יום. תואר זה ייתן לך את הכישורים והמומחיות הדרושים כדי לממש את הפוטנציאל של טכנולוגיות קיימות, כדי לנצל את ההזדמנויות של טכנולוגיות חדשות ומתפתחות, כדי לסייע לארגונים להשיג ערך עסקי משימוש טכנולוגיה ומערכות מידע.

מגזר ה- IT זוהה כבעל מחסור משמעותי של אנשי מקצוע מיומנים. עכשיו היא הזדמנות נפלאה לפתוח בקריירה כי תהיה דינמי, גלובליים בביקוש. לימוד ריבונו של מערכות מידע הוא אידיאלי עבור אנשי מקצוע בעלי כישורים בתחומים אחרים מאשר טכנולוגיית מידע.... [-]

אוסטרליה Toowoomba Springfield Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

האם אתה רוצה לספק פתרונות חדשניים באמצעות מיומנויות מתקדמות בניהול פרויקטים? שפותחה בשיתוף עם התעשייה, המכון האוסטרלי ניהול פרויקטים מכון ניהול פרויקטים, מאסטר של USQ של ... [+]

אמן אמנות ניהול פרויקטים

האם אתה רוצה לספק פתרונות חדשניים באמצעות מיומנויות מתקדמות בניהול פרויקטים? שפותחה בשיתוף עם התעשייה, המכון האוסטרלי ניהול פרויקטים מכון ניהול פרויקטים, מאסטר של USQ של ניהול פרויקטים יספק לך את הכישורים ואת הידע להיות מובילה בתחום של ניהול פרויקטים.

בנוסף לנושאים כגון מנהיגות צוות, משלוח פרויקטים, ניהול וניהול סיכונים מבוססי פרויקטים, תוכל להתאים אישית את תואר על ידי בחירת קורסי בחירה מן MBA שלנו או מאסטר של עסקים ותואר חדשנות כדי להתאים את הקריירה שלך.... [-]

אוסטרליה Springfield Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 - 72 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

לעשות את הצעד הגדול הבא בקריירה שלך עם מאסטר של USQ של עסקים וחדשנות. תוכל לבחור שתי התמחויות כי תרחיב את הידע שלך, לשפר את המומחיות שלך ומשלימות שאיפות הקריירה שלך. ... [+]

האם אתה מוכן עבור הקריירה העתידית שלך?

לעשות את הצעד הגדול הבא בקריירה שלך עם מאסטר של USQ של עסקים וחדשנות.

תוכל לבחור שתי התמחויות כי תרחיב את הידע שלך, לשפר את המומחיות שלך ומשלימות שאיפות הקריירה שלך.

מייג'ורס

Agribusiness (לא זמין ב 2017) נתונים ביג ו הוויזואליזציה ניהול משברים טרנספורמציה דיגיטלי מנהיגות ארגונית כספים כללי עסקים בינלאומיים תקשורת מקצועית עסקים ברי קיימא ... [-]
אוסטרליה Toowoomba Springfield Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 - 72 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

אם אתה רוצה להיות מהנדס מקצועי, ויש לי תואר בהנדסה שלוש שנים אך ללא ניסיון עבודה, ריבונו של הנדסה תקבלו שם. ... [+]

השג ניסיון בתעשייה

אם אתה רוצה להיות מהנדס מקצועי, ויש לי תואר הנדסה שלוש שנים אבל לא ניסיון בעבודה, יחידת ההנדסה תקבלו שם. במובן זה, אתה:

לצבור ניסיון מעשי במעבדה ובתעשייה מעשיות כדי להכין אותך לעבודה במקצוע ההנדסה ליישם את הידע המחקר שלך לבעיה של העולם האמיתי פרויקט המחקר שלך - אבן-דריכה מצוינת מעלות מחקר נוסף, כולל עבודת הדוקטורט שלך.

מייג'ורס

הנדסה חקלאית תקשורת יישומית הנדסה אזרחית הנדסת חשמל ואלקטרוניקה הנדסה סביבתית מערכות מידע גיאוגרפיות הנדסת מכונות הנדסת חשמל הנדסת מבנים גיאודזיה. ... [-]
אוסטרליה Toowoomba Australia Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)