קרא את התיאור הרשמי

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

פרופיל האוניברסיטה

מדורג 51 האוניברסיטות * המובילות בעולם, אוניברסיטת קווינסלנד (UQ) הוא אחד המוסדות להשכלה גבוהה המשובחים של אוסטרליה עם:

פרסים נוספים עבור הצטיינות בהוראה יותר מכל אונ' אוסטרלית אחרת בחירת תכנית יוצאת דופן על פני מגוון רחב של תחומי לימוד לתואר ראשון, לתואר שני ורמות דרגה גבוהה יותר מחקר הזדמנויות לתלמידים לצבור ניסיון מעשי ליצור קשרים בעלי ערך עם מעסיקים פוטנציאליים באמצעות התמחויות ומיקומי עבודה ההזדמנות ללמוד חלק התואר שלהם בחו"ל באחד מוסדות השותפים המדורגים ביותר הרבים של האוניברסיטה.

עם קמפוסים מבוססים בתוך ומסביב לעיר בריסביין, שתיהנה קהילה מגוונת של למעלה מ- 50,000 סטודנטים, וכוללים למעלה מ- 12,600 סטודנטים בינלאומיים מ -140 מדינות שונות ברחבי העולם.

UQ נמנית על החברות המייסדות של קבוצת לאומי של שמונה, קבוצה מובילה של האוניברסיטאות האוסטרליות שמוליך חלק ניכר מכלל המחקר באוניברסיטה באוסטרליה, כמו גם אחד משלושת רק האוניברסיטאות האוסטרליות להיות חבר של Universitas העולמי בת 21, ברית המאפשר UQ להציע לתלמידים הזדמנויות ייחודיות להשתתף חילופי סטודנטים ואירועים ברחבי העולם. באמצעות שיתוף פעולה זה, תלמידי UQ השתתפו באירועים כגון תכנית לימודי הקיץ במקסיקו, אולם מחקר לתואר ביפן תכנית ליזמות החברתית בגואטמלה.

בדירוג העולמי

על פי דירוג נושא אוניברסיטת העולם QS 2016, UQ מדורגת מספר אחת באוסטרליה משאבים מינרליים והנדסה כרייה (10 בעולם) ומדעי הסביבה (12 בעולם). האוניברסיטה גם מדרג ה -17 בעולם בחקלאות וייעור וה -18 בחינוך. נושאים עליונים 30 העולמיים QS האחר של UQ הם: פסיכולוגיה (21), מחקרים ופיתוח (23), הנדסה כימית (25), תקשורת ולימודים מדיה (25), בחשבונאות ומימון (26), מדע וטרינרית (29) ו סיעוד ( 30).

ניסיון סטודנטים

בנוסף גמישות בבחירת התוכנית, התלמידים UQ גם ליהנות מן ההזדמנות ליהנות ממגוון רחב של חוגים במהלך לימודיהם. ישנן הזדמנויות חליפין ליותר מ 185 מוסדות שותף ב -40 מדינות וגישה ליותר מ -200 מועדונים ואגודות, כמו גם מתקני ספורט תרבות.

תוכנית פרס Advantage UQ מציע לסטודנטים UQ את ההזדמנות לממש את שאיפותיהם לשפר את המחקר, מנהיגות ומיומנויות תקשורת התרבותית שלהם כדי לוודא שהם תחרותי בשוק התעסוקה. הוא משלב השתתפות במגוון פעילויות שיתוף לימודים לפי שלוש קטגוריות ליבה - גלובל ותרבותי אירוסין, מחקר ויזמות ואחריות חברתית ומנהיגות - ייתן לך לגשת לסדרת סימפוזיון ייחודית.

בוגרים בולטים

בוגרי 225,000 פלוס המצטיין של האוניברסיטה כוללים חתן פרס נובל, מנכ"ל חברת Fortune 500, זוכה פרס האוסקר, ומנהיגי ממשלה, משפט, מדע, בשירות ציבורי והאמנויות.

מוקד מחקר

יש האוניברסיטה תשעה מכוני מחקר ברמה עולמית, וחוקרים אשר החידושים שיש השפעה עולמית, כולל יצירת חיסון לסרטן צוואר הרחם, הגנה על אספקת המזון בעולם, ואת ההתקנה של פאנל סולארי פוטו הגדול ביותר בחצי הכדור הדרומי. כסטודנט UQ יש לך את ההזדמנות כדי ללמד על ידי ולעבוד לצד חוקרים אלה.

איפה UQ?

יש UQ שלושה קמפוסים בתוך ומסביב בריסביין, עיר הבירה של מדינת קווינסלנד. בריסביין היא העיר השלישית בגודלה באוסטרליה, אחרי סידני ומלבורן, וזה יש אוכלוסייה רב תרבותית של כשני מיליון.

יש לו את כל היתרונות של עיר מודרנית גדולה, ובכל זאת שומרת על ידידותיות וקסם של עיירה אזורית קטנה. במהדורה 2013 של מדריך הנסיעות לונלי פלאנט אוסטרליה, בריסביין נקראה "העיר המגניבה של אוסטרליה".

במרחק שעה נסיעה מדרום לעיר, תוכלו למצוא את חופי הזהב ופארקי השעשועים של חוף הזהב. צפון של בריסביין תמצאו החופים קואסט, גנים לאומיים, יערות גשם ואטרקציות כמו אוסטרליה Zoo. ממש ליד החוף תמצא את איי Stradbroke ו Moreton והטהורים, הוא טיול-היום ליעדי נופש פופולרי עבור המקומיים ומבקרים כאחד. בריסביין אירח אירועי ספורט תרבותיים רבים בקנה מידה גדול, כולל משחקי חבר העמים הבריטי, גביע העולם ברוגבי ואת פסגת מנהיגי ה- G20 2014.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת https://future-students.uq.edu.au * UQ מדרג את 51 העליון, כפי שהיא נמדדת על ידי דירוג QS של אוניברסיטאות בעולם ואת דירוג ביצועים של מאמרים מדעיים עבור אוניברסיטאות העולם. האוניברסיטה גם מדרג 52 בדירוג האוניברסיטאות העולמי Best חדשות בארה"ב, 55 בדירוג האקדמי של העולם באוניברסיטאות ובמוסדות 60 בדירוג האוניברסיטאות בעולם החינוך Times Higher.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

The University of Queensland

התכנית מוצעת בתגובת ביקוש תכנית לתואר שנייה 2 שנים מסטודנטים שסיימו את לימודי התואר שני ברמה ורוצים תופס מסה לפני הקידום במידה גבוה ומחקר. ... [+]

למה ללמוד את ריבונו של בלשנות יישומית

התכנית מוצעת בתגובת ביקוש תכנית לתואר שנייה 2 שנים מסטודנטים שסיימו את לימודי התואר שני ברמה ורוצים תופס מסה לפני הקידום במידה גבוה ומחקר. תוכנית הקורסים לתואר זה מציע לימודים בתחום של בלשנות TESOL יישומית. התכנית כוללת שתי משימות. הראשונה היא לספק תוכנית פיתוח מקצועי באיכות למורים לאנגלית ולשפות השני אחרים, ואנשי מקצוע השפה בתרגום, לפרש ואזורים שפה שנייה אחרים. המשימה השנייה היא להקנות לתלמידי קורסי ההזדמנות לחקור אפשרויות לחקור ולפתח התמחויות למחקר נוסף.... [-]

אוסטרליה Saint Lucia Brisbane Gatton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Queensland

התוכנית למדע נתונים באוניברסיטת קווינסלנד יהיה הראשון באוסטרליה להציע ברמה בינונית של מחשוב, סטטיסטיקה, מתמטיקה הידע העסקי מיושם בתעשייה, הממשלה, בהקשרים חברתיים ומדעיים ... [+]

למה ללמוד את מגיסטר למדעים נתונים

ישנו גידול משמעותי ומתמשך בביקוש מדעני נתונים גלובלי. מדע נתונים הוא אזור חדש ומלהיב של מחקר כי הוא ישים במספר רב של מגזרי תעשייה כגון בריאות, אנרגיה, פיננסים, ייצור, כמו גם בשלטון. ההדיםתוכנית מדע אתא באוניברסיטת קווינסלנד יהיה הראשון באוסטרליה להציע ברמה בינונית של מחשוב, סטטיסטיקה, מתמטיקה הידע העסקי מיושם בתעשייה, הממשלה, בהקשרים חברתיים ומדעיים ומאוזנת עם תכונות חיוניות רלוונטי למדע נתונים כולל השימוש האתי של נתונים , שיקולים משפטיים למדע נתונים, תקשורת עסקית, התנסות עם כלים וטכנולוגיות נתונים גדולים רלוונטיים, וחשיבה יצירתית ומפריעה להחיל לבעיות מורכבות. בוגרי תכנית זו יהיו מצוידים היטב כדי להתמודד עם אתגרי מדע נתונים מורכבים לשחק תפקיד מוביל בפיתוח העתידי של פתרונות מדע נתונים גלובליים. ... [-]

אוסטרליה Saint Lucia Brisbane Gatton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Queensland

תוכנית זו מיועדת הן עורכי דין-עורכי דין שאינם המעוניינים להתמקד בלימודיהם על החוק הבינלאומי. בעולם בינלאומי ויותר, משפט הבינלאומי מעצב כמעט כל צורה של אינטראקציה בינלאומי ... [+]

למה ללמוד את ריבונו של משפט בינלאומי

תוכנית זו מיועדת הן עורכי דין-עורכי דין שאינם המעוניינים להתמקד בלימודיהם על החוק הבינלאומי. בעולם בינלאומי ויותר, משפט הבינלאומי מעצב כמעט כל צורה של אינטראקציה בינלאומית, מעסקי, סחר, דיפלומטיה, ובמלחמה.

אנשים כבר עובדים או בתקווה לעבוד במגוון תחומים ממוקדים בינלאומי, כגון עסקים, מדיניות, ממשלה, ומגזר NGO ירוויח הבנה ברורה של המבנה של החוקים הבינלאומיים המעצבים את המערכת הבינלאומית, וכיצד לעבוד במסגרת החוקים האלה.... [-]

אוסטרליה Saint Lucia Brisbane Gatton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Exploring the UQ Advantage

A look at the UQ St Lucia campus