קרא את התיאור הרשמי

המכון לחינוך צלב דרומי גאים להציע שני התלמידים שלנו המקומיים מלבורן וסטודנטים בינלאומיים מכל רחבי העולם את ההזדמנויות הטובות ביותר הזמינות בהבטחת שכל לקבל את החוויה האולטימטיבית בהשגת ההסמכה שהם מחפשים.

אם התלמיד לומד בקורס תעודה או קורס מתקדם דיפלומה, המכון שלנו משלב אווירה אינטראקטיבית מהנה בתוספת שיטה אנרגטית של הוראה. כל האימונים משלב אחת על גישת אדם אחד כדי לענות על הצרכים ורמת מיומנות של התלמיד. מגוון הקורסים שלנו הוא מקיף עם קורסים חדשים מתווספים לעתים קרובות. סמינרים קצרים וקורסי תעודה כגון עזרה ראשונה מועברים בתדירות גבוהה לסטודנטים מקומיים, עסקים ובני משפחה המעוניינים להרחיב את הידע שלהם, כאשר הזמן הוא מוגבל.

כל התלמידים לחוות סביבת למידה רגועה בכל הקמפוסים שלנו. המבקרים התלמיד שלנו בחו"ל לא רק לקחת הביתה הסמכה אוסטרלית המוכרת ברחבי העולם, אלא גם לחוות את הגיוון אוסטרליה יש להציע. מהתדהמה של הנוף המרהיב אוסטרליה יש להציע דרך למערך הגדול של הזדמנויות ההשמה תהיה לך פעם אחת ההסמכה שלך היא מלאה, מכון לחינוך צלב דרומי הוא הבחירה הנכונה. אנשים שונים, למידה מגוונת ומשלוח מגוון יבטיחו את ההצלחה שלך.