Impact English College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות השפעה

השפעת אנגלית מכללת המועמדים ב5 מכללות הסופיות בפרסי STM הכוכבים 2012 - חצי הכדור דרומי. רק 4 מכללות באוסטרליה עשו את הרשימה הזאת, ורק אחד בקולג' במלבורן הפך את המועמדות-ההשפעה!

אנו גאים מאוד שshortlisting זה מכיר את האיכות ואת המחויבות של צוות והמורים שלנו, והכונן של ההשפעה לעשות את הטוב ביותר שהוא יכול. זוהי אחת מנקודות הבדל שתוכל לחוות בהשפעת אנגלית במכללה. צוות המורים שלנו ואפשר לסמוך תמיד לעשות מאוד הטוב ביותר עבורך.

השפעת אנגלית מכללה מספקת מגוון רחב של קורסים בשפה אנגלית אינטנסיביים ומעשיים מועברים על ידי מורים מוסמכים ומקצועיים באופן מלא. אנחנו יכולים לעזור לך להשיג את זה ציון IELTS, ללמוד אנגלית לתפקיד שיש לך או היה רוצים לקבל, או פשוט לעזור לך לעקוף את העיר הנפלאה הזו וארץ. השפעת אנגלית המכללה היא חדשנית. קורסים ותוכניות כדי למלא את הצרכים של תלמידינו חדשים הוכנסו על בסיס קבוע, ולאחרונה שראינו את ההקדמה של תכנית ניסיון ריסטה להתניע עבודה ופתיחתו של מרכז בחינת ההשפעה קיימברידג'. ויש עדיין יותר לבוא!

השפעה מספקת לסטודנטים שלה עם מתקנים מודרניים, נקיים ונוחים ואווירה לימודית תוססת ברורה ברחבי המכללה. אנחנו ממוקמים בנוחות בלב הליבה של העיר, מוקף בחנויות, מסעדות וחיי לילה. בלוק אחד מהצלב הדרומי התחנה של מלבורן ועם החשמליות של מלבורן עוברות ממש ליד הדלת, אומר שאנחנו קלים למצוא וקלים להגיע מכל מקום במלבורן.

מלבורן כבר הצביעה העיר שנעה לחיות בי ביותר בעולם בהזדמנויות רבות, ולאחרונה בחודש אוגוסט 2012, וכמלבורן היא מרכז התרבות ולמידה הבלתי רשמי של אוסטרליה, זה רק הגיוני לבחור העיר שלנו ללמוד אנגלית, או כל דבר אחר לצורך העניין .

למה השפעה? נקודות של הבדל:

בית ספר הזוכה בפרס

מגוון רחב של קורסים

הכללי אנגלית | אנגלית עסקית | IELTS / EAP | קיימברידג' FCE וCAE הכנה | אנגלית ריסטה / קפה | מיומנויות לTESOL / TKT

כיתות קטנות יותר - 13 תלמידים ממוצע לכיתה

כיתה בהשפעתם במעקב צמודה במונחים של גודל על מנת למקסם את כמות תשומת הלב אישית לכל תלמיד יכול לקבל ואת האפקטיביות של התוכניות למידה האינטראקטיבית שלנו.

אנגלית הקפדנית רק מדיניות

הדרך הטובה ביותר לשפר את האנגלית שלך היא להשתמש בו כל הזמן. סטודנטים בהשפעה נדרשים להתחייב ל'רק אנגלית "המדיניות שלנו.

התוצאות מדברות בעד עצמן! תלמידי השפעה הם בטוחים יותר לגבי השימוש באנגלית כל יום בכל מצב.

קורסים מוכרים ארצי (NEAS, ASQA / TESQA)

כל הקורסים בהשפעה מוכרים על ידי הגוף הלאומי - NEAS) ונרשמו דרך סוכנויות הממשלה אוסטרליה - ASQA / TESQA. משמעות הדבר היא כי איכותה של המכללה והקורסים מובטחת.

תוכניות ללימוד אנגלי מעשיים בחיים אמיתיים /

שיעורים בהשפעת אנגלית המכללה הם התמקדו בכישורים מסוימים ומצבים שיהיו הערך ביותר לתלמידים בהשגת המטרות שלהם.

הערכה רציפה

המורים שלנו לפקח ולדווח על התקדמות התלמידים באופן שוטף, באמצעות התבוננות בעבודה בכיתה, שיעורי בית ומטלות ובדיקה רשמית יותר. המערכת גמישה שלנו מאפשרת לסטודנטים להתקדם לשלב הבא בקצב שלהם.

מורים מוסמכים שאינם נלהבים ומחויבים

כל מורי ההשפעה הם כשירים באופן מלא וניסיון בהוראה אנגלית כשפה שנייה. סגל הוראת השפעה כולל מורים שIELTS ובוחני ESOL קיימברידג'. כמו כן אנו מספקים תכנית לפיתוח מקצועי של מורים ואנשי צוות שוטפים.

אנשים שמבינים

כל צוות והמורים בהשפעת אנגלית המכללה היו החוויה של חיים, לומד או עובדים במדינה זרה, כך שהם מבינים ממקור ראשון בדיוק מה התלמידים שלנו חווים. צוות ההשפעה לדבר מגוון רחב של שפות, ויש תלמידים זקוקים לסיוע בשפה הראשונה שלהם, זה בדרך כלל אפשרי.

מיקומים

מלבורן

כתובת
Level 5, 620 Bourke Street
VIC 3000 מלבורן, ויקטוריה, אוסטרליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: