קרא את התיאור הרשמי

אדית קוואן האוניברסיטה (ECU) הוא מוסד גדול רב הקמפוס המשרתים קהילות במערב אוסטרליה עוקבה משמעותי של סטודנטים בינלאומיים. מעמד האוניברסיטה זכתה בשנת 1991, ECU שעות כפי מאז קורסים חדשניים שפותחו מעשי במגוון רחב של תחומים, הקימו תרבות תוססת המחקר נמשך מגוון גדל והולך של שותפים איכות המחקר והחוקרים, עובדים רבים בחוד החנית של בתחומם. ECU יש יותר מ -20,000 תלמידים בכל הרמות הן לתואר ראשון, לתואר שני. כ 4000 אלה הם סטודנטים בינלאומיים שמקורם מ -90 מדינות. יותר מ 400 קורסים המוצעים באמצעות ארבע פקולטות: עסקים ומשפט , מחשוב בריאות ומדע חינוך לאמנויות, הכוללת את האקדמיה האוסטרלית המערבי של אומנויות הבמה (WAAPA) מחקרים מקצועיים האזורית ECU עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים במגזר הפרטי והציבורי, המקומי ובחו"ל, בעיצוב תכניות הלימוד שלה. באוניברסיטה יש שני קמפוסים עירוניים בהר Lawley ו Joondalup, וגם משמש במערב אוסטרליה 's באזור דרום מערב של הקמפוס ב Bunbury, 200km הדרומי של פרת'. ECU מחויבת פירוק מחסומים החינוך נחשבת חלוצה בפיתוח של מסלולי כניסה חלופית להשכלה גבוהה, בסיוע המערב האוסטרלים לממש את הפוטנציאל שלהם. ההתקשרות עם הקהילה היא אחת המטרות אוניברסיטת אסטרטגי, הרבה מאמץ משקיעה להבטיח שותפות פורה תועלת הדדית נוצרות עם מגוון רחב של קבוצות. דגש על מחקר עם שותפים עסקיים בתחומים כגון מסחר אלקטרוני, מיקרו אלקטרוניקה הנדסה, מחקרים משטרה, חינוך, ניהול מערכת אקולוגית, טיפול פליאטיבי, צדק חברתי ושירותי אנוש ראה ECU לפתח תרבות תוססת המחקר היישומי. Vario שלה במכון הבריאות, למשל, מפגיש בין 60 מדענים מתחומים שונים כדי ליצור וושינגטון 's תחנת הכוח הגדולה ביותר של מחקר בריאות מונעת.  

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Edith Cowan University

מיועד לסטודנטים לתארים מתקדמים ואנשי מקצוע בתעשייה, אשר מבקשים לפתח מיומנויות בתחום של עיצוב, תוך שימוש במדיה הדיגיטליים כמו גם ייצור וככלי יצירתי.היא תספק ... [+]

ריבונו של דו ממדי ועיצוב הדיגיטלי

מיועד לסטודנטים לתארים מתקדמים ואנשי מקצוע בתעשייה, אשר מבקשים לפתח מיומנויות בתחום של עיצוב, תוך שימוש במדיה הדיגיטליים כמו גם ייצור וככלי יצירתי. זה יספק מיומנויות טכניות ורעיוניות מתקדמות בעיצוב גרפי כדי סיכויי קריירה נוספים. הם הציעו לתלמידי ההזדמנות לממש יישום מתקדם של כישוריהם בייצור של חתיכה גדולה של עבודה מתמשכת. ... [-]

אוסטרליה Perth
ינואר 2020
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Edith Cowan University

מספק בוגרים בדיסציפלינה שונה עם ההזדמנות לרכוש ידע מתקדם והבנה של תחום התמחות של תקשורת ולהפגין ההבנה שלהם ... [+]

ריבונו של התקשורת

מספק בוגרים בדיסציפלינה שונה עם ההזדמנות לרכוש ידע מתקדם והבנה של תחום התמחות של תקשורת ולהפגין את ההבנה שלהם וביכולת מחקרית עם עבודת גמר. תחומי התמחות המוצעים לכוללים:

- פרסום

- שירותים קריאייטיב

- סרטים ווידאו

- מדיה אינטראקטיבית

- עיתונאות ... [-]

אוסטרליה Perth
ינואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Edith Cowan University

קורס מקצועי שנועד לענות על הביקוש לאנשי מקצוע בביטחון ומודיעין בממשלה, רשויות אכיפת חוק, ובתעשייה ... [+]

ריבונו של אבטחת מידע והמודיעין

קורס מקצועי שנועד לענות על הביקוש לאנשי מקצוע בביטחון ומודיעין בממשלה, אכיפת החוק, ובתעשייה.

קריירות קשורות

יועץ אבטחת מחשבים, יועץ אבטחת מידע

מחקרים נוספים

סטודנטים המעוניינים בהתקדמות נוספת בתחום זה יכול לבחור ללמוד את הדוקטור לפילוסופיה.

... [-]
אוסטרליה Perth
ינואר 2020
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Edith Cowan University

מתאים לאנשים שכבר יש תואר בהנדסה שאינה מוכרת ורוצים לשדרג להסמכת הנדסה מקצועית מוכרת, או להסתעף למשמעת נוספת של ... [+]

ריבונו של ההנדסה

מספק בוגרים בעלי תואר בהנדסה מקצועית מוכרת. מתאים לאנשים שכבר יש תואר בהנדסה שאינה מוכרת ורוצים לשדרג להסמכת הנדסה מקצועית מוכרת, או להסתעף למשמעת נוספת של התמחות. סטודנטים יכולים להתמחות באחד מהתחומים הבאים:

- הנדסה כימית

- הנדסה אזרחית

- מערכות מחשב

- חשמל מתח ... [-]

אוסטרליה Perth
ינואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית