קרא את התיאור הרשמי

Deakin אוניברסיטת היא אוניברסיטה העליונה ביותר עם בוגרי ברמה עולמית. דיקין מדורג אוניברסיטות 3% העליונים ברחבי העולם ויש לו מוניטין חזק סיפוק סטודנט.

תעשייה הממוקדת לתואר השקפה בינלאומית חזקה אומרים כי בוגרי דיקין מוכנים העבודה הגלובלית.

הגישה ללמידה שלנו שמה דגש על ניסיון בעולם האמיתי ותרגול מקצועי, אבל מבלי להקריב את מחויבותנו מחקר באיכות גבוהה. דיקין היא אוניברסיטה דינאמית צעירה המציעה תלמידי מחקר הזדמנות לחדש ולשגשג.

מכון חומרי Frontier

שהוכר כאחד ארגוני מחקר חומרים הגדולים באוסטרליה, מכון חומרי Frontier (IFM) ומטפח חדשנות ומצוינת במדע חומרי מחקר הנדסי.

IFM הוקמה כדי לטפל בכמה האתגרים המרכזיים העומדים בפני החברה באמצעות חידושים בעיצוב חומרים וביצועים. המטרה שלנו היא לפתח טכנולוגיות ייצור חדשניות; יעילות אנרגיה, משאבים וקיימות תשתיות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Deakin University - Institute for Frontier Materials

המאסטר של פילוסופיה (Electromaterials) מספק הכשרה מחקר ייחודי כדי לצייד אותך למגוון של קריירות העתיד מרגש. הוא מספק גם מסלול ללימודי דוקטורט עתידיים וגם הכשרה למשרות עתיד ... [+]

המאסטר של פילוסופיה (Electromaterials) מספק הכשרה מחקר ייחודי כדי לצייד אותך למגוון של קריירות העתיד מרגש. הוא מספק גם מסלול ללימודי דוקטורט עתידיים וגם הכשרה למשרות עתידיות בתחומי האנרגיה, הייצור והבריאות.

זוהי ההזדמנות שלך לגלות חומרים חדשים ולפתח מכשירים חכמים כדי לעזור לפתור חלק מהבעיות הגלובאליות המאתגרות ביותר כיום.

כסטודנט במכללה לפילוסופיה של העולם הראשון (Electromaterials) , המחקר שלך יעבוד על חומרים חדשים, תוך שימוש בטכניקות אפיון חדשניות והרכבת חומרים חדשים למכשירים אלקטרוכימיים ליישומים באנרגיה נקייה, בריאות או מתקדמים ייצור. תעבוד עם מובילים, חוקרים בעלי שם עולמי electromaterials באמצעות מרכז ARC הצטיינות Electromaterials המדע.... [-]

אוסטרליה וולונגונג בורווד
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials