קרא את התיאור הרשמי

הוקמה בשנת 1897 על ידי כנסיית מקדמי היום השביעי, Avondale גדלה והפכה ספקית והשכלה גבוהה מובילה, המשלב אלמנטים של האמונה הנוצרית עם הישג ברמה גבוהה של אקדמי ברציפות בסביבה מברך אנשים מכל תחומי החיים.

מכללת Avondale מציעה מגוון רחב של סטודנט לתואר מוסמך, לאחר סיום לימודים וקורסים מקצועיים על קמפוסי אגם Macquarie וסידני. המטרה היא לצייד את התלמידים עם הכישורים הדרושים וניסיון להצטיין עתידם המקצועי. זו מושגת על ידי שילוב של תאוריה בחיים האמיתיים מצבים ידי מתן תלמידים עם כמה הזדמנויות מעשיות לאורך הקורסים שלהם. אחד היתרונות מציבים Avondale חוץ הוא תלמידים בכיתות קטנות יותר. מרצים יכולים להתוודע בקלות עם כל תלמיד ולאפשר להם להתאים כל שיעור בצורה הטובה ביותר הטבות הכיתה כולה.

בוגרי Avondale להיות מועסקים באופן עקבי מעל לממוצע הארצי והם להערכה רבה כדי להיות מוכן במקום העבודה, מעיד על החווה למידה השונה.

כמו כן המטרה של Avondale לפתח את כל האדם-נפשי, פיזי, חברתיים ורוחני. צוותים של אנשי סגל וסטודנטים לארגן כמה על אירועים בקמפוס המאפשרים עמיתים חבריהם להישאר פעילים ומעורבים. יש משהו לכל אחד; Avondale מעודד כל סטודנט להיות מעורב בספורט, פעילויות חברתיות וחיים רוחניים.

יהיה לך את האפשרות להתגורר במעונות ממוקם במיקום נוח משני הקמפוסים. חיים בקמפוס מספקים סביבה תומכת שבה המסע האקדמי והחברתי שלך משותף עם חברים מכל חלקי העולם. הסגל והסטודנטים של Avondale יחד יוצרים קהילה חזקה, אשר רק לעתים רחוקות קיים באוניברסיטות גדולות. זה גם אומר שאתה יכול ליהנות מהנוחות של להיות רק כמה דקות הליכה מן החדר שלכם לשיעורים, קפיטריה, חדר כושר, מתקני ספורט או פעילויות מאורגנות.

Avondale משתפר באופן רציף באמצעות טכניקות הוראה חדשניות ומוביל קצה מחקר, תוך להישאר מחויב לערכי היסוד שלה. אקסלנס, רוחניות, לטפח, שירות ואיזון הם אבני היסוד של פיתוח של Avondale. באם תבחר Avondale, הוא ערובה לכך יהיה השתתפות מוסד חינוך שליישונים מוביל בתוך קהילה המאשרת אמוני הזדמנויות גדולות לצמיחה רוחנית, פיזית & נפשי, שירות, ואת סיכויי תעסוקה מעולים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Avondale College of Higher Education

המאסטר כמובן חינוך (MED) מיועד למורים ומנהיגי ספר מעוניינים להמשיך במחקר לתואר שני בחינוך. ... [+]

המאסטר כמובן חינוך (MED) מיועד למורים ומנהיגי ספר מעוניינים להמשיך במחקר לתואר שני בחינוך. דגש מיוחד מושם על תפקידו של המורה / מנהל נוצרי שיפור התפתחות מוסרית ואמונה בהקשר של חינוך נוצרי. ריבונו של החינוך מוצע גם תואר אקדמי או שילוב של קורסים ופרויקט או תזת קטין. מחקרים זמינים בחמישה תחומים:

מנהל חינוך חינוך דתי תוכנית הלימודים ללימודי הוראה TESOL (הוראת אנגלית כמו שנייה או שפה אחרת) חינוך מיוחד משך ... [-]
אוסטרליה קוראנבונג ווהרונגה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Avondale College of Higher Education

האתגר של מנהיגות וניהול בסוגים שונים של ארגונים הפך תובעני יותר מורכב. הסתגלות לשינויים סביבתי עסק במהירות קורא ערכה מתוחכמת יותר של יכולות ומיומנויות למן מנהיגים ומנהלים ... [+]

האתגר של מנהיגות וניהול בסוגים שונים של ארגונים הפך תובעני יותר מורכב. הסתגלות לשינויים סביבתי עסק במהירות קורא ערכה מתוחכמת יותר של יכולות ומיומנויות למן מנהיגים ומנהלים. הכנסייה הקשורה, שלא למטרות רווחות, ארגונים וגופים אחרים דורשים מנהיגות אפקטיבית הודיעה על ידי מדעי החברה וגוף פיתוח של ידע בנושא ניהול, מנהיגות וארגונים.

מאסטר של מנהיגות וניהול מתמקד במתן הכשרה מתקדמת בתורת ניהול בפועל, תוך שימת דגש על הממדים אתיים, מוסריים ורוחניים של מנהיגות וניהול. ... [-]

אוסטרליה קוראנבונג ווהרונגה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Every Day Will Count at Avondale

Experience It - Avondale - Designed For Life