Academy of Information Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בחירת ספק החינוך הנכון היא אולי ההחלטה החשובה ביותר שאי פעם לעשות. על הידיים של AIT גישה מעשית תיתן לך ניסיון ומגוון רחב של כלים מעמיקים כדי להבטיח את ההצלחה שלך בענפים יצירתיים ודיגיטליים.

AIT מציע תואר ראשון וקורסים תעודה שבו אתה יכול להתמחות בעשיית הסרט, משחקי עיצוב, אנימציה, עיצוב דיגיטלי, יישומים ופיתוח תוכנה ועסקים. הקורסים שלנו מתמקדים במידה רבה בהבטחה אתה "עבודה מוכנה" על ידי נותן לך על ידיים ומידה מותאמת אישית, הזדמנויות התמחות, פיתוח תיק וקשרים בתעשייה.

הגישה ההוליסטית שלנו לחינוך שלך אומרת שאנחנו לא פשוט לייצר מעצבים או אנימטורים במיומנות אחת, אנו עוזרים לך להפוך לאנשי מקצוע עם מגוון רחב של כשרונות שיכולים להתאים ולגדול לדרישות תעשייה המשתנים. הנה למה AIT הוא הבחירה הטובה ביותר עבור אנשים יצירתיים.

אנו מבינים את התעשייה אנחנו מהירים כדי ללכוד ולהסתגל לפעם המתפתח מגמות על מנת להבטיח כי התלמידים שלנו יתרון תחרותי עם הידע והמיומנויות מעשיים האחרונות כי הם רצויים בענף.

חוויה אישית הקמפוס שלנו הוא אינטימי, ולכן אנחנו יודעים שאתה בשם ויכולים להציע תמיכה מותאמת אישית גדולה. התלמידים בכיתות קטנות שלנו אומרת שאתה תלמד באווירה רגועה ומלוכדת שבו תשומת לב אישית יותר ניתן לחוויה החינוכית שלך. AIT הוא מקום מצוין לקבל הדרכה על מסלול הקריירה שלך כמו שיש לנו מורי ההצלחה שלך כעדיפות מספר אחת שלהם.

קורסי איכות יש AIT מוניטין יוצא מן הכלל עבור מציע קורסים איכותיים. AIT מוכר על ידי האגודה האוסטרלית והמחשב הוא הספק שלישוני הראשון באוסטרליה להציע ראשון של ה-IT (פיתוח יישומים ניידים). הקורסים של AIT יאפשר לך להמשיך את לימודיך לקורסים לתואר שני או לתארים מתקדמים באוניברסיטאות המובילות של אוסטרליה.

קמפוס מדינה-of-the-art יש לנו סביבת למידה תוססת הן בתוך והן מחוץ לקמפוס שממוקד ביצירתיות ובמרחב פתוח. יש לנו ידידותית לסביבה ורבה תרבותית שגורמת לתלמידים שלנו להרגיש בבית בקמפוס ונותן להם את החופש לפתח את הכישורים היצירתיים שלהם.

ציוד ותוכנה אחרון אתה יכול לשלוט באומנות של מדיה דיגיטלית אינטראקטיבית עם מגוון הרחב של ציוד מולטימדיה מקצועי ותוכנה כגון מערכת הראשונה של אוסטרליה Markerless Motion Capture, ערכת Unreal פיתוח (UDK), Autodesk Motion Builder החזק, Autodesk Mudbox וAdobe Creative Cloud Suite.

לצבור ניסיון עסקי מעשי אתה תלמד שיטות חיוניות לניהול פרויקט, כישורי שיווק ומסגרות עסקיות כדי להבטיח שאתה יודע איך להכין ולהציג את תיק העבודות שלך לשוק. AIT נועד לכל התלמידים להיות עבודה מוכנה "באמצעות סדנאות לפיתוח מקצועיות והזדמנויות ברשת בתעשייה.

מגוון רחב של מיומנויות תלמידיו של AIT ללמוד מגוון רחב של נושאים ושיטות במרחב המדיה הדיגיטלי. זה אומר שאתה יהיה לפתח את הכישורים דיגיטליים משמעותיים שיכול להיות מועברים על פני שדות מרובים בתעשיות היצירתיות. AIT הוא אחד הארגונים היחידים באוסטרליה כדי ללמד את עם מערכת לכידת תנועת markerless כלומר גם תוכל להתקדם עם ניסיון רלוונטי ייחודי ותעשייה.

מסלול מהיר החינוך שלך המבנה שלנו גמיש כמובן, תאריכי התחלה רגילים וכיתות ימות השנה אומר מהר אתה יכול לעקוב אחר החינוך שלך ולהשלים את התואר ראשון רק 2 שנים.

בתשלום עזרה ווטרינר בתשלום עזרה מאושר יש סטודנטים מקומיים גישה בתשלום עזרה ווטרינר בתשלום עזרה אושרה קורסים, כך שאתה לא צריך לשאת בתשלום שכר לימוד מראש ויכול ללמוד עם שלום כספי של מוח.

מסלולים לאוניברסיטה הקורסים של AIT מספקים מסלולים לאוניברסיטת סידני, אוניברסיטת Wollongong, אוניברסיטת Macquarie, אוניברסיטת המרכז קווינסלנד וסידני האוניברסיטה הטכנולוגי.

מיקומים

סידני

AIT Academy of Information Technology

כתובת
Level 2, 7 Kelly Street
2007 סידני, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה
אתר אינטרנט
טלפון
+61 2 9211 8399

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: