WU - Vienna University of Economics and Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות WU

WU היא אוניברסיטה ציבורית ידועה לעסקים וכלכלה בוינה, אוסטריה. ל- WU השקפה בינלאומית והיא פועלת באופן פעיל לעמוד באחריותה החברתית כמוסד חינוכי למנהיגי המחר.

מה מייחד את WU חוץ

אם תחליט ללמוד באוניברסיטת אוניברסיטת ת"א, תקבל לא רק השכלה מעוגלת אקדמית, אלא גם את הכישורים וההכנה הנחוצים לך על מנת לקחת על עצמך אחריות בעסקים ובחברה. תלמידי ה- WU רוכשים את המיומנות המגוונת הנחוצה להם כדי לעזור להתמודד עם האתגרים הכלכליים, החברתיים, החוקיים והאקולוגיים של זמננו.

3 הסמכות: EQUIS, AACSB ו- AMBA

פחות מ -1% מהאוניברסיטאות ברחבי העולם יכולות לדרוש הסמכה משולשת על ידי EQUIS, AACSB ו- AMBA, שלוש סוכנויות ההסמכה המכובדות ביותר. WU היא אחת משש האוניברסיטאות היחידות בעולם דובר הגרמנית השייכת לקבוצת בתי ספר בלעדית זו.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© ריימו רודי רומפלר

הוראה מצוינת במחקר ובניהול

WU הוא ביתם של חוקרים המדורגים בין הטובים בתחומי המחקר שלהם. התלמידים שלנו נהנים גם מפעילות המחקר של ה- WU מכיוון שהקורסים הנלמדים ב- WU שואבים את ממצאי המחקר האחרונים כדי להבטיח שהידע והמיומנויות ש- WU מלמד את תלמידיו הם חדישים ומעודכנים.

WU חובקת חדשנות

לחדשנות יש מסורת ארוכה ב- WU. WU היא אוניברסיטה שלא רק מכירה במגמות עכשוויות, אלא מחבקת אותן כבר בשלב מוקדם. החידושים האחרונים ב- WU כוללים את הקמת מכון המחקר לקריפטו-כלכלה. תחום מחקר חדש זה מתמקד בטכנולוגיות blockchain, דיגיטליזציה ובעתיד האינטרנט.

100 מדינות: סביבה בינלאומית

וינה מושכת אליה גוף סטודנטים בינלאומי ביותר, וב- WU נמצאים 23,000 סטודנטים ממעל 100 מדינות. WU מתהדרת גם בפקולטה בינלאומית ביותר. כסטודנט אתה נהנה מהניסיון המקיף שצברו מורינו באוניברסיטאות יוקרתיות בכל רחבי העולם. כל זה תורם לסביבה הבינלאומית ביותר שיש ל- WU להציע.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© ריימו רודי רומפלר

250 אוניברסיטאות שותפים: רשת גלובלית

האם אתה מעוניין לבלות סמסטר בחו"ל בלומר או בלונדון? רשת WU המונה כ -240 אוניברסיטאות שותפות ברחבי העולם מציעה לסטודנטים לתואר ראשון חילופי הזדמנויות באוניברסיטאות הנחשבות ביותר באירופה, כמו בית הספר לעסקים בקופנהגן או אוניברסיטת בוקוני, כמו גם בתי ספר בעלי פרופיל גבוה באסיה, אוסטרליה וצפון ודרום אמריקה.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© ריימו רודי רומפלר

תמיכה בקריירה

מרכז הקריירה ZBP של WU מספק שירותי ייעוץ ותמיכה לסטודנטים כדי לעזור להם למצוא עבודה אטרקטיבית ולתמוך בפיתוח הקריירה שלהם עוד לפני סיום הלימודים. בכל שנה מרכז הקריירה מפרסם למעלה מ -2,000 מודעות דרושים. זה משמש נקודת קשר אמינה שתסייע לכם בצעד הראשון לקראת קריירת החלומות שלכם. עם הקמת מרכז WU ליזמות, WU שמה לאחרונה דגש מיוחד על חברות סטארט-אפ ועל הזדמנויות הקריירה האטרקטיביות העומדות לרשות היזמים. הקמת המרכז מדגימה בבירור כי ה- WU מכיר בחדשנות ובחשיבה יזמית כמיומנויות מפתח לעתיד. מרכז היזמות WU הוא מרכז האוניברסיטה עבור כל הסטודנטים המעוניינים לפתוח עסק משלהם.

חיבור לטווח ארוך

בוגרים הם חלק חשוב מקהילת WU. דרך רשת בינלאומית עם רכזות ברחבי העולם, אירועי רשת, דיוני פאנלים וקו ישיר לחברת האלמה מאטר שלך - בוגרים נשארים בקשר עם ה- WU כל החיים.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© ריימו רודי רומפלר

מקום

וינה נמצאת במשך שנים רבות במקום הראשון בדירוג "איכות החיים" שהונפקה על ידי חברת הייעוץ הבינלאומית מרסר. בשנה שעברה, וינה הייתה גם במקום הראשון בדירוג "הערים הטובות ביותר לסטארט-אפים", והשנה עמדה בדירוג "10 הערים הירוקות בעולם". קמפוס WU ממוקם בלב וינה, ממש בסמוך לפארק Prater, נווה מדבר ירוק באורך 6 ק"מ² באמצע העיר. קמפוס WU מתהדר בארכיטקטורה מודרנית, באזורים תקשורתיים רבים להחלפת רעיונות, ובמגוון מקומות לאכול בהם. שטחי הקמפוס הייחודיים והצבעוניים הם כמעט עיר קטנה בפני עצמה. עם היתרונות הללו, WU מושכת תשומת לב רבה בינלאומית.

Panoramic view of the Campus WU

מיקומים

וינה

WU (Vienna University of Economics and Business)

כתובת
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 וינה, וינה, אוסטריה
אתר אינטרנט
טלפון
+43 1 313360

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות