קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת וינה לכלכלה WU Executive Academy - WU Executive Academy של אוניברסיטת וושינגטון

אוניברסיטת וינה לכלכלה ועסקים (WU) היא אחת האוניברסיטאות המובילות בעולם ומארזת את תיק התוכניות שלה בתחום החינוך WU Executive Academy . אלה כוללים תואר שני במנהל עסקים ותואר שני במשפטים, תואר האוניברסיטה במנהל עסקים, תוכניות האוניברסיטה, תוכניות מותאמות אישית ותוכניות הפתוחות. WU Executive Academy היא כיום אחד מספקי ההשכלה המובילים במרכז ומזרח אירופה.

איכות מעולה

במסגרת WU, WU Executive Academy מוסמכת ל- AACSB (האגודה לקידום בתי הספר לעסקים של קולגייט) ו- EQUIS (מערכת שיפור האיכות האירופית). בנוסף, האיכות של תוכניות MBA הוענק את אמבה (איגוד MBAs) חותם של אישור. בנוסף ל- WU, פחות מ -75 בתי ספר עסקיים ברחבי העולם, ורק שניים בעולם הדובר גרמנית, עומדים בדרישות האיכותיות של כל שלושת גופי ההסמכה.

מרצים מצטיינים

תוכניות החינוך המבצעי של WU Executive Academy של WU Executive Academy בלעדיות מלמדות פרופסורים מוכרים ומנהלים בכירים מהשטח. אלה מעבירים את הממצאים המדעיים האחרונים וכלי ניהול נרחבים רלוונטיים. עבור התוכניות שלנו, הצלחנו למשוך מומחים מכל רחבי העולם כדוברים.

מנהלים ופוטנציאלים גבוהים מ -85 מדינות

יותר מ -2,200 מנהלים, אנשי מקצוע ופוטנציאל גבוה מ -85 מדינות מאומנים ומשכילים מדי שנה בתוכניות. טיולי הלימוד והקורסים מתקיימים כיום בלמעלה מ -15 מדינות וב -3 יבשות.

מועדון מנהלים - מועדון בוגרים

הבוגרים שלנו חיים את העיקרון של "למידה לכל החיים" ויודעים כמה חשוב תמיד להיות מעודכן. יש להם גם ידע טכני נרחב ומיומנויות מנהיגות מעולה.

תשתיות אופטימליות

קמפוס WU מציע 23,000 תלמידים ו -1,500 עובדים לעבוד, לחקור, ללמוד וללמד, וכן תנאי מסגרת אופטימליים להוראה ולמחקר. הוא מתגאה במיקום מרכזי עם קישורי תחבורה מצויינים וגובל באחד מאזורי הנופש הגדולים ביותר בווינה.

כמשתתף בתוכניות החינוך המתמשך שלנו, אתה מרוויח משימוש בשיטות ההוראה והטכנולוגיות העדכניות ביותר, שתוכננו במיוחד עבור החינוך המבצעי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

WU Executive Academy

MBA Alumni Voices

Professional MBA

Professional MBA Project Management

Professional MBA Finance

Master of Legal Studies in European Business Law

Executive MBA Bucharest - Student Insight Catalin Putineanu

Professional MBA Marketing & Sales

Professional MBA Entrepreneurship & Innovation

כתובת מיקום
Vienna University of Economics and Business
WU Executive Academy
Welthandelsplatz 1, Building EA

Launceston, Tasmania, 1020 AT
מדיה חברתית