קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת פריס לודרון של זלצבורג

נוצר על ידי הנסיך הארכיבישוף פריז לודרון בשנת 1622, אוניברסיטת זלצבורג (PLUS) מורכב כעת מארבעה פקולטות (תיאולוגיה, משפטים, תרבות ומדעי החברה, מדעי הטבע) עם כ 18,000 תלמידים ו -2,800 עובדים.

אוניברסיטת זלצבורג מציעה לסטודנטים מגוון רחב של תוכניות תואר ראשון, מאסטר ודוקטורט עם יחס מאוזן של מורים לתלמידים. מגוון של פעילויות חוץ-אקדמיות זמינות גם לסטודנטים PLUS ב Sportcenter או עם מועדוני סטודנטים שונים.

ברוכים הבאים לפריס לודרון אוניברסיטת זלצבורג!

גבירותיי ורבותיי היקרים,
תלמידים יקרים!
כרקטור מאוניברסיטת לודרון של זלצבורג, אני מציע לך קבלת פנים חמה. זלצבורג, בשל הנוף היפה שלה, אתרים היסטוריים רבים הפסטיבל, היא אחת הערים היפות ומעניינות ביותר בעולם. וזלצבורג היא עיר אוניברסיטה בעלת מסורת ארוכה. אוניברסיטת זלצבורג נוסדה על ידי הנסיך הארכיבישוף פריז לודרון, השם של האוניברסיטה, בשנת 1622. כיום הוא מורכב מארבעה פקולטות, עם כ -18,000 תלמידים ו -2,800 עובדים. זהו מרכז מחקר חדשני, והוא משולב היטב בחיי התרבות והכלכלה של זלצבורג. עם הרשתות הלאומיות והבינלאומיות שלה, זהו מרכז ידע מודרני בלב אירופה. אנחנו יכולים להיות גאים באוניברסיטה זו, אשר ללא רבב embeds עצמו עם מבנים מעניינים מבחינה ארכיטקטונית באווירה היפה של העיר הזאת. אוניברסיטת זלצבורג מציעה לתלמידים מגוון רחב של קורסים עם יחס מאוזן של מורים לתלמידים. מיקומה של אוניברסיטת זלצבורג לעתיד בטוח קרוב במיוחד ללבי. היא הציבה לעצמה סדרי עדיפויות מחקריים ברורים, יצרה תוכנית פיתוח לעתיד והיום מאופיינת בהתפתחות מתמדת ועמידה באתגרים חדשים.
בכנות,
היינריך שמיידינגר, הרקטור מאוניברסיטת זלצבורג

ברוכים הבאים לכימיה ולפיסיקה של חומרים באוניברסיטת פריס-לודרון אוניברסיטת זלצבורג

טכנולוגיות המתייחסות לאתגרים הגלובליים הנוכחיים מסתמכות במידה רבה על פיתוח חומרים. שיפור החומרים של היום כמו גם עיצוב הדור הבא של חומרים דורש ידע ומיומנויות מעמיקה במדעי הטבע. המחלקה לכימיה ופיסיקה של חומרים מבוססת על הגישה הבין-תחומית שלה, הכוללת את הדיסציפלינות הכימיה, הפיסיקה, מדעי החומרים והמינרלוגיה ואשר עוסקת בתכנון ופיתוח של חומרים אנאורגניים, ננו-חומרים וכלאיים וכן ממשקים פונקציונליים שמקורם בהם.
אנו שואפים סביבת מחקר מושלמת לבצע חומרים כימיה ופיזיקה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית כדי ליצור אווירה תחרותית אטרקטיבית ובינלאומית לחוקרים בכל שלבי הקריירה שלהם, MSC ודוקטורנטים לסטודנטים פוסט-דוקטורט וקבוצות זוטרים.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

החברה שלנו עומדת בפני אתגרים מרכזיים בתחומי האנרגיה, הרפואה, האקולוגיה, הבניה והתחבורה. לקבלת התקדמות נוספת בתחומים אלה מפתח, זה הפך להיות חיוני כדי לגלות ולפתח חומרים פו ... [+]

מגיסטר למדעים בינלאומיים כימיה ופיסיקה של חומריםכימיה ופיסיקה של חומרים (CPM) תוכנית מסטרהחברה שלנו עומדת בפני אתגרים מרכזיים בתחומי האנרגיה, הרפואה, האקולוגיה, הבניה והתחבורה. לקבלת התקדמות נוספת בתחומים אלה מפתח, זה הפך להיות חיוני כדי לגלות ולפתח חומרים פונקציונליים חדשניים.תוֹכֶןתוכנית האב לכימיה ופיסיקה של חומרים (CPM) המוצעים במחלקה של חומרים מדע ופיסיקה, מכין תלמידים בנושאים חשובים אלה. הוא נפתח לתלמידים מכל הארצות ורקעים מדעיים שונים.היא מתמקדת בסינתזה, אפיון ועיבוד של חומרים פונקציונליים סינתטיים ומתרחשים באופן טבעי. באמצעות הקורסים המדעיים הבסיסיים והיישומיים, תוכנית זו מספקת לתלמידים הבנה מלאה של ההשפעה כי התכונות הפיסיקליות, הכימיות והביולוגיות של חומרים יכול להיות על שילובם בתוך התקנים פונקציונליים ויישומים בחיים האמיתיים. סטודנטים הלומדים בתכנית זו יקבלו השכלה מעוגלת במדע החומרים וההנדסה, אשר תענה על צרכי התעשייה והאקדמיה.דרישות כניסהB.Sc. תואר או תואר מקביל במוסד חינוכי מוסמך על-תיכון באוסטריה או בארץ זרה (פיסיקה, כימיה, הנדסה, מדע החומרים וכד ').
ארגון ומסלול לימודתואר אקדמי: M.Sc.משך התוכנית: 3 סמסטריםיחידות ECTS: 90תאריך התחלה: חורף (אוקטובר) או סמסטר קיץ (מרץ)מִבְנֶהתוכנית ה- CPM Master of Science היא תוכנית לימודים אנגלית. זה מחקר ממוקד הוא שלושה סמסטרים באורך. שילוב מאוזן של קורסי ליבה נדרשים ומודולים אלקטיביים מספק תוכנית גמישה וייחודית. הראשון שני סמסטרים להציג מספר שיטות מודרניות של סינתזה, עיבוד, אפיון של חומרים פונקציונליים. הסמסטר השלישי מוקדש עבודת המחקר של תזה מאסטר.מחקרבמהלך לימודי התואר השני. , התלמידים יכירו את האמצעים של מחקר מדעי ניסויי עצמאי, באמצעות אינטראקציה מתמדת עם חברי הסגל שלנו. זה יספק לתלמידים את היכולת למצוא פתרונות חדשניים לבעיות בחומרים, עיבוד, וקיימות.ארגון ומסלול לימודכל סמסטר מתאים ל -30 יחידות ECTS.קורסי ליבהכימיה... [-]
אוסטריה Salzburg
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Universität Salzburg Fachbereich Materialforschung & Physik Jakob Haringer Strasse 2A
5020 Salzburg, Salzburg, אוסטריה