קרא את התיאור הרשמי

תלמידים יקרים!

ברוכים באוניברסיטת זלצבורג פריז, המחקר אידיאלי! זלצבורג היא אחת בגלל הנוף היפה שלו על האלפים בצפון מערב, אתרים היסטוריים רבים ופסטיבל הערים היפות והמעניינות ביותר בעולם. האוניברסיטה מטביעה בצורה חלקה עם המבנים המעניינים מבחינה הארכיטקטונית שלה באווירה של העיר. זלצבורג היא עיר אוניברסיטאית עם מסורת. הנסיך הארכיבישוף פריז Lodron, שעל שמו קרוי לאוניברסיטה, נוסדה בשנת 1622. כיום הוא מורכב מארבעה פקולטות, עם כ 18,000 סטודנטים 2800 עובדים. זהו מרכז למחקר חדשני משולב לתוך החיים התרבותיים וכלכליים של זלצבורג. עם הרשת הלאומית והבינלאומית שלה, היא רכזת ידע מודרנית בלב אירופה. האוניברסיטה של ​​זלצבורג מציעה לסטודנטים מגוון רחב של קורסים עם יחס מאוזן של מורים לתלמידים. הוא העמיד לעצמו סדרי עדיפויות במחקר ברורים, יצר תכנית פיתוח לעתיד מצוין כיום על ידי פיתוח מתמיד התומך בדרישות החדשות אי פעם.

ריינהרד Heinisch, ראש במדעי המדינה, מטעם הרקטור, פרופ 'היינריך Schmidinger.

ארגון ומבנה

האוניברסיטה היא אחד המעסיקים הגדולים במדינה ותמריץ כלכלי מרכזי עבור מיקום העסק זלצבורג. האם בראשות הרקטור, הרקטור, מועצת האוניברסיטה הסנאט. האוניברסיטה מחולקת פקולטות, מחלקות, בית הספר לחינוך, מתמקד, מוסדות אחרים במחקר ובהוראה ומתקנים מינהליים לפי תוכנית הארגון שלה.

פקולטה לתיאולוגיה

הפקולטה לתיאולוגיה הוא הבכור מבין ארבעת הפקולטות של אוניברסיטת זלצבורג שתחילתה 1622 שנה זה כרגע מורכב מארבע מחלקות. זה המוצע כיום שבעה מחקרים. הפקולטה היא בין היתר נקבע על ידי interdisciplinarity, הדבר הבא לידי הביטוי מחויב להוראה ולמחקר. תוספת חדשה היא הנושא תרבותי תיאולוגיה בחקר דתות, אשר לוקח בחשבון את השינויים הסוציו-פוליטיים.

הפקולטה למשפטים

בפקולטה למשפטים של חמישה מחקרים יכול להיות רשום. מאז 2004, בתחום מחקר למשפט ולעסקים הוצע באותו המוקד, עכשיו מחקר זה כולל כמעט כמו סטודנטים רבים כמו תורת משפט המחקר. חוק רשת הידע, העסקים במקום העבודה הוא הקשר לכלכלה.

תרבות וחברת פקולטה

התרבותית הפקולטה למדעי החברה היא הפקולטה הגדולה ביותר בזלצבורג. זה מורכב של שנים עשר מחלקות מציעה יותר מ 30 מחקרים. יש סטודנטים ומורים עשרה נושאים לבחירה, כולל בשפות רבות או דיסציפלינות הסטוריות. 2012, ההכשרה המורה ומורה לשעבר אוחדה בבית הספר שהוקם חינוך professionalized זה והתרחב. תכונה מיוחדת היא התכנית לתואר שני בינתחומי ללימודי איחוד אירופאי, אשר כוללת גם את המדע המשפטי, פוליטית וכלכלה בנוסף הרוח.

הפקולטה למדעי

במדעי הטבע הוא סגל האוניברסיטה השנייה בגודלה. בשל הנטייה המדעית המרובה שלהם, יש לו את האחוז הגבוה ביותר בחלקו במימון חיצוני באונ'. בפקולטה יש שמונה מחלקות המציעות שבעה תחומי לימוד. זה יכול להיות רשום, כולל שני מחקרים טכניים, חקר הנדסי מוצע כתוכנית תואר כפול עם האוניברסיטה הטכנית של מינכן. חשיבות מיוחדת הוא הכשרת מורים במדעי הטבע.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

University of Salzburg

המאסטר תכנית מדע המדינה מכין את תלמידי קריירה אקדמית לפני, אבל פתח את הבוגרים גם הזדמנויות רבות במגזר שאינו אוניברסיטות לנקוט בפעולה. ... [+]

פיתוח קיבולת

ש מדע התואר שני פוליטי לפני שאכין את תלמידי קריירה אקדמית, אבל פתח את הבוגרים גם הזדמנויות רבות במגזר שאינו אוניברסיטות לנקוט בפעולה. תואר זה כשיר במיוחד לפעילויות אחראיות במנהל ציבורי, בקבוצות עניין, ארגונים בינלאומיים וארגונים לא ממשלתיים (NGOs) בתחום יחסי הציבור בקטגוריה מקצועית החוץ.

תנאי קבלה

התנאו להתקבל למדעי מדינת תכנית מאסטר הוא השלים תואר ראשון מעלות רלוונטיות, תואר ראשון Fachhochschule או אחר תכנית מקבילה במוסד חינוכי מקומי או זר מוכר על-תיכוני.... [-]

אוסטריה Salzburg
בקשת מידע
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית