קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לאקדמיה הבינלאומית נגד שחיתות

ה האקדמיה הבינלאומית נגד שחיתות (IACA) הוא ארגון בינלאומי הממוקם בקסנבורג, אוסטריה. זהו המוסד העולמי הראשון מסוגו, המוקדש להתגבר חסרונות נוכחיים ידע ופרקטיקה בתחום בשחיתות ומחפש להעצים אנשי מקצוע לקראת האתגרים של מחר.

האקדמיה מציעה הדרכות סטנדרטיות תפורות, לימודים אקדמיים לתואר, הזדמנויות לדיאלוג ויצירת קשרים, וגם נגד שחיתות חשיבה ופעילות בהשוואות. הוא מספק גישה חדשה, הוליסטית לחינוך נגד שחיתות ומחקר, מספק ומקל אימון נגד שחיתות עבור מתרגלים מכל מגזרי החברה, ומספק תמיכה טכנית וסיוע למגוון רחב של בעלי העניין. שיתוף פעולה בינלאומי, שיתוף ידע וחוויות, ותמיכה הדדית הם היבטים בסיסיים של המנדט של IACA.

הארגון שיזם האינטרפול, משרד האו"ם לסמים ופשע (UNODC), משרד למניעת הונאות האירופי (OLAF), הרפובליקה של אוסטריה, ובעלי עניין אחרים. זה הפך ארגון בינלאומי ב -8 במרץ 2011 כיום יש ציבור של 71 צדדים, כולל שלושה ארגונים בינלאומיים. IACA הוא משקיף אל העצרת הכללית של האו"ם, גרקו, ECOSOC, לבין ארגון ההגירה הבינלאומי (IOM), והתקבלה בברכה במפורש על ידי מערך של ההחלטות הבינלאומיות.

IACA מעירה גיוון גיאוגרפי ותרבותי ומבקשת שותפויות רחבות עם מוסדות מגזר ציבוריים ופרטיים, בינלאומיים וארגונים לא ממשלתיים, וחברה אזרחית. הוא פועל ביחד עם שותפים אלה לשתף ולארגן הדרכות נגד שחיתות, ומשתתף באירועים בינלאומיים אחרים כספקית שותף חסות או מומחיות. בנוסף, הדיקן של IACA, חברי סגל, ונציגים בכירים בקביעות (אורח) הרצאה ולתרום התייעצויות נגד שחיתות בינלאומיות וקבוצות עבודה, לוחות מייעצים, כנסים ומפגשים.

במתן חינוך נגד שחיתות ומחקר, IACA שואבת בכונן הבלתי מתפשר למצוינות, רוח של חדשנות, ומחויבות טיוח עוצמה נגישה לאנשים מכל רחבי הגלובוס.

גישתנו

51cb676acaa7c

החינוך נגד השחיתות המוצעת בעשורים האחרונים כבר אד-הוק, במקרה הטוב, ולעתים קרובות חסר התמחות מסגרת מקיפה. זה סובל פרטיקולריזם חינוכי ובחלק מהמקרים אפילו בדלנות, ובכך לספק תוצאות מוגבלות בטווח הארוך. בתגובה חסרונות אלה, הגישה ההוליסטית של IACA תוכנן.

לגישה שהיא בינלאומית קייטרינג לפינות שונות של הגלובוס ומגוון אזורי התבוננות; הבינתחומי להבטיח כי כל היבט של שחיתות נושאיות, אקדמית ומעשית, נלקח בחשבון; מגזרי יתר מקשרים מתרגל עם חוקרים, המגזר הציבורי עם המגזר הפרטי, אקדמאים עם חברה אזרחית; אינטגרטיבי, במתן ידע מעשי על כלי החלים בחלקים שונים של העולם; קיימא, במתן פתרונות קיימא.

עבור עבודה נגד השחיתות להיות יעילה, מתרגל צריך לצאת תחום ההתמחות שלהם כדי להבין את האופן שזורה באמת בם סכנה זו באה לידי הביטוי, ולצייר על הידע של שדות אחרים, כמו גם לזו של עמיתיהם המגוונים שלהם. עבור אסטרטגיה נגד שחיתות יסודית בכל מערכת, חברה או עסק, היבטים שונים צריכים להילקח בחשבון, מדיניות צולבות סקטוריאליות העריכה ושיטות בינלאומיות ספציפית למדינת בחן.

51cb6740977ad

המשימה שלנו

המשימה העיקרית שלנו היא לספק ולהקל חינוך נגד שחיתות והכשרה לאנשי מקצוע ואנשי מקצוע מכל המגזרים. אנו מספקים מחקר פלטפורמות לדיאלוג ויצירת קשרים, אשר מביא יחד מומחים בתחום לאפשר לפיתוח מקורקע, אסטרטגיות והנחיות קיימא.

תוכניות הלימודים הוליסטית שלנו מטפלים במגוון רחב של תחומים וכן לשרת אזורים שונים בעולם. יתר על כן, אנו לקדם הבנה של החיתוך-הצלב והטבע הרסני של שחיתות ובכך קוראים contextualization רחב. אנו מעודדים את האחריות החברתית של כל המגזרים לשינוי עמדותיו בעניין זה. אנו מחויבים בתוקף שיתוף פעולה בינלאומית, דיאלוג ישיר ושותפויות רחבות כאמצעי חליפי מומחיות סולידריות גדולה יותר במאבק נגד שחיתות.

רשת הבוגרים שלנו מספקת עבור שיתוף מתמשך של חוויות ושיטות עבודה מומלצת, סיוע טכני הדדית ואת הידע העדכני. אנחנו תופסים הבוגרים שלנו כשגרירים וכחלק ברית נגד שחיתות הגלובלית גוברת.

החזון שלנו

אנו להציג מעורערים לא! כדי שחיתות כזכות יסוד לכל החברות שלנו. החזון שלנו הוא, אפוא, כדי לתרום באופן משמעותי במאבק העולמי נגד שחיתות ולהיות המוסד החינוכי המוביל שמחוקק אותו. אנחנו מרכז בינלאומי, חדשני בעל שם עולמי של מצוינות, אשר מסמיך מקצוע. אנו לקדם את המטרות של האמנה נגד שחיתות, לקדם את שלטון החוק, ולספק תמיכה וסיוע טכני עבור מדינות, ארגונים, תאגידים, ובעלי עניין אחר.

כמו שחיתות אינה יודעת גבולות, משפיע על כל המדינות ומגזרים בחברה ולא ניתן לתיקון עם שיטות מסורתיות חינוכיות בלבד, החזון שלנו הוא להתמודד עם התופעה הגלובלית הזו עם גישה חדשה והוליסטית.

גישה זו היא:

  • בינלאומי - התבוננות גיוון אזורי, שירות לכל סוגי קצות תבל, ולצפות את הושטת הרחבה ביותר האפשרית
  • אינטר-תחומי - מתן ידע ומומחיות מתחומים אקדמיים שאינם אקדמיים שונים
  • סקטוריאלית-אינטר - קייטרינג לכל מגזרי החברה
  • אינטגרטיבית - לגשר על הפער בין התאוריה למעשה על ידי מתן ידע תיאורטי ומעשי וכלים
  • קיימא - חתירה פתרונות ושירותים לטווח ארוך ומתמשך

הערכים שלנו

הערכים שלנו לשקף הפרקטיקות שלנו. אנחנו מחזיקים שלמות, אמינות, אחריות, שקיפות, ערכים אתיים, ומערכות המבוססת על הצטיינות בהקשר הגבוה ביותר. והעדר משוא פנים ושמירה על מעמדה משוחדת גם ערכי הליבה שלנו. כל העבודה שלנו תהיה מונעת על ידי מצוינות.

אנו מעריכים את היחסים פתחנו עם התלמידים, צוות ובעלי העניין שלנו. אנו שואפים להבטיח גיוון גיאוגרפי. הערכים שלנו מתאימי מכשירי נגד השחיתות הבינלאומיות הגדולים ואת ההכרזה לכל באי העולם בדבר זכויות אדם. אנחנו נאמנים לערכים אלה, מוסדית ואישית, ו באכפתיות להשתלט על אחריותו של דבקות אותם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


International Anti-Corruption Academy (IACA)

IACA הוא הארגון הבינלאומי הראשון ומוסד חינוכי להציע תוכנית לתואר ראשון, לתואר שני בשחיתות ותאימות: מאסטר לאמנויות בלימודי נגד שחיתות (MACS). ה- MACS מפגיש בין אנשי מקצוע ... [+]

על התוכנית

IACA הוא הארגון הבינלאומי הראשון ומוסד חינוכי להציע תוכנית לתואר ראשון, לתואר שני בשחיתות ותאימות: המאסטר של מחקרים נגד שחיתות (MACS) . ה- MACS מפגיש בין אנשי מקצוע מרחבי העולם עם נסיון עבודה רלוונטי במגזר הציבורי והפרטי, ארגונים בינלאומיים ולא ממשלתיים, תקשורת ואקדמיה.

מבנה ותכנית הלימודים

כל אחד משבעת המודולים של MACS נושא 14 זיכויים של ECTS (זיכוי אשראי אירופי וצבירת מערכת), והתזה הראשית שווה 22 נקודות זכות. לפיכך, תואר MACS מגיע עם סך של 120 נקודות זכות ECTS, מה שמאפשר את ההרשמה לתוכניות דוקטורט.... [-]

אוסטריה Laxenburg
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
International Anti-Corruption Academy (IACA)

המאסטר הבינלאומי בשחיתות נגד שחיתות פעולה קולקטיבית (IMACC) היא תוכנית המאסטר הראשון שתוכנן במיוחד עבור ציות נגד שחיתות ואנשי פעולה פעולה קולקטיבית מעורב עם המגזר העסקי. ... [+]

על התוכנית

המאסטר הבינלאומי בשחיתות נגד ציות פעולה קולקטיבית (IMACC) התוכנית היא תוכנית האב הראשון שתוכנן במיוחד עבור ציות נגד שחיתות ואנשי פעולה קולקטיבית מעורב עם המגזר העסקי. זוהי תשובה מעשית ומקיפה לסביבה הרגולטורית המתפתחת והדרישה הגוברת לכישורים מיוחדים. התוכנית השנתית מאפשרת למשתתפים לשדרג את המומחיות שלהם ולהוסיף ערך לחברות וארגונים שלהם, תוך המשך עבודה, על ידי:

יישום שיטות עבודה מומלצות נגד שחיתות ועמידהזיהוי ומזעור סוגים שונים של סיכוניםייזום וניהול פעולה קולקטיביתניהול חקירות פנימיותעושה עסקים על פי הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר.... [-]
אוסטריה Laxenburg
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

IACA Master in Anti-Corruption Studies