קרא את התיאור הרשמי

לימודי אמנות במדעים יישומיים: תלמידינו מעצבים את העתיד.

IMC Fachhochschule Krems נחשבת לאחת האוניברסיטאות המודרניות והמודרניות ביותר בעולם של מדעי יישום באוסטריה. כיום, הן במשרה מלאה והן במשרה חלקית, 28 תוכניות תואר חדשניות בכלכלה ודיגיטליזציה מתבצעים

העברת ידע ממקור ראשון

ההכשרה ב- IMC FH Krems היא מעשית במיוחד ומאופיינת בהוראת מנהיגות וכישורים רכים, מגוון רחב של שפות זרות ועבודה הקשורה לפרויקטים בקבוצות ניהולות ובמגע ישיר עם המורים. ה- IMC FH Krems מעוניין במיוחד בהעברת ידע ממקור ראשון וברכישת ידע בר-קיימא לסטודנטים. צוות ייעודי של פרופסורים בינלאומיים בעלי שאיפות איכותיות וחינוכיות מניע את התלמידים לטוב ומכינה אותם לקריירה בינלאומית. באמצעות למידה אינטראקטיבית, חילופי ידע אישיים וחדשיים בין סטודנטים ומורים, תוכניות שותפים בינלאומיות עם אוניברסיטאות, מוסדות מחקר וחברות, וכן הצעת נופש מקיפה באחד האזורים האידיליים ביותר באוסטריה, הלומדים ב- IMC FH Krems הופך לחוויה ולבית זמני.

חיות בינלאומית

ב IMC FH Krems, הבינלאומי בולט על בסיס יומי: קשר שוטף עם יותר מ 140 שותפים באוניברסיטאות, תוכניות רבות שותף פעיל, כמו גם את התלמידים עצמם, שמגיעים מ 50 מדינות שונות. חילופי ידע בין-תרבותיים, התמחויות בחו"ל, השתתפות בפרויקטים מחקריים בינלאומיים והרצאות של עורכים בינלאומיים ופרופסורים מבקרים הם פשוט חלק ממנה. בנוסף, שפת ההרצאות היא אנגלית בכמחצית מכל תכניות הלימוד, שהיא אטרקטיבית מאוד לסטודנטים אוסטרים ובינלאומיים כאחד.

מסלול הקריירה מתחיל בקרמס

בקשרים הדוקים של הוראה, מחקר ועסקים הוא אחד החששות העיקריים של IMC FH Krems. IMC FH Krems רואה את עצמו לא רק כמרכז הכשרה אקדמית, אבל הוא כל הזמן מחפש שיתוף פעולה עם מחקר ועסקים. לפיכך, האוניברסיטה למדעים יישומיים תורמת באופן משמעותי לכך שהתלמידים מתאימים לשוק העבודה: 90% מכלל התלמידים כבר יש עבודה קבועה בתוך שלושה חודשים מסיום הלימודים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

IMC University of Applied Sciences Krems

הרפואה והתרופות ביוטכנולוגיה תואר שני התוכנית מספקת פתרון לפתרון בעיות לפיתוח טיפולים חדשניים. ... [+]

מיומנויות מתודולוגיות ובעיות לפתרון בעיות

פיתוח מומחיות ברמה גבוהה בזיהוי, אפיון ובייצור של תרופות ביו-פרמצבטיות הוא היבט חיוני בתכנית אב זו. ביו-פרמצבטיקה תעשייתית דורשת גם ידע נרחב על המסגרת המשפטית הרלוונטית ועל נהלי אבטחת האיכות אשר ממלאים תפקיד חיוני במסגרת בין-תחומית. על מנת להכין את התלמידים שלנו למגמות הקרובות, אנו מציעים גם הכשרה משלימה בפיתוח, יישום ושיטות ייצור עבור רקמות מובטחת איכות תחליפים איברים.... [-]

אוסטריה קרמס אן דר דונאו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IMC University of Applied Sciences Krems

עסקים בינלאומיים ניהול וייצוא תוכנית אב מציידת לך עם מבט בינלאומי המומחיות הבינלאומית intercultural. ... [+]

מתמחים בין-לאומיים ובין-תרבותיים

התלמידים שלנו מפתחים את המיומנויות הדרושות להם לניהול בין-לאומי וחוצה-תרבותי. הדגש הוא על מרכיבים מעשיים מקיפים, שיפור מיומנויות חברתיות ומחקריות מבחינת גמישות, אימוץ גישות פרואקטיביות ופיתוח הבנה של תרבויות אחרות וצורות חדשות של עסקים ושיתוף פעולה. לבוגרים שלנו יש את יכולות הניהול הנדרשות כדי להחזיק את עצמם בסביבה תחרותית ומשתנה בהתמדה.

קבוצת היעד... [-]
אוסטריה קרמס אן דר דונאו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IMC University of Applied Sciences Krems

עם דיגיטלי חדשנות עסקית ו שינוי תואר שני, אתה תהיה מוסמך לנהל טרנספורמציה דיגיטלית על פני תעשיות מרובות. ... [+]

לתאם ולנהל טרנספורמציה דיגיטלית

בתור סוכני שינוי, הבוגרים שלנו ינחו חברות אל העתיד. יש להם את הכישורים הדרושים כדי לתאם ולנהל טרנספורמציה דיגיטלית בכל ענף. יתר על כן, יהיה להם מה שנדרש כדי לפתח מודלים עסקיים דיגיטליים חדשים. תוכנית זו לתואר שני מתמקדת במיומנויות הנדרשות של מינהל עסקים, בשילוב עם יכולות הליבה כגון תקשורת, שיתוף פעולה, כריית נתונים וחשיבה עיצובית.

קבוצת היעד

אתה סטודנט שרוצה לפתח יכולות טרנספורמטיביות ספציפיות המאפשרות לך לנהל ולתמוך בתהליכים דיגיטליים בסביבות ארגוניות שונות. כסוכן שינוי בתאגידים דיגיטליים ארגוניים, תוכלו לבנות את המודלים העסקיים הדיגיטליים של העתיד.... [-]

אוסטריה קרמס אן דר דונאו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IMC University of Applied Sciences Krems

תוכנית האב ניהול איכות הסביבה וקיימות מכין אותך ליישום אסטרטגיות אקולוגיות וחברתיות בחברות. ... [+]

עסק בר קיימא

עסקים בר קיימא הוא על השפתיים של כולם. ניתן ללמוד את זה ב- IMC FH Krems: תכנית מאסטר-תעסוקתי נוספת ניהול סביבתי וקיימות מסמיך אותך לקחת על עצמך פעילויות אחראיות ורלוונטיות בתחום התעסוקתי הלאומי והבינלאומי.

קהל היעד

אתה רוצה להשתלט על בכירים ותפקידים סגל בכיר בחברות לאומיות ובינלאומיות, עמותות או ארגונים לא ממשלתיים ומוסדות מחקר. הם מתכננים וחושבים באחריות ומעוניינים בתחום איכות הסביבה, קיימות ואנרגיה כמו גם אחריות חברתית תאגידית (CSR).... [-]

אוסטריה קרמס אן דר דונאו
ספטמבר 2020
גֶרמָנִיָת
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IMC University of Applied Sciences Krems

תואר שני תוכנית ניהול מכין אותך לשלב הקריירה הבא בסביבה לאומית או גלובלית החברה. ... [+]

עמדות מנהיגות ארציות ובינלאומיות

התואר השני בניהול תעסוקתית מיועד ליחידים המחפשים תפקידי מנהיגות בחברות לאומיות או עולמיות. אחריות תאגידית היא מרכיב חיוני בהכשרה. לכן מושגים של ניהול בר קיימא, חדשנות וניהול שינוי, כמו גם את הגורמים המשפיעים על דיגיטציה ויישומם משולבים לתוך מושגים הוראה והם קשורים בין תחומית.

קהל היעד

אתה רוצה לפתח או לפתח את כישורי המנהיגות שלך בחברות לאומיות או גלובליות. מגוון ההתמחויות תורם באופן משמעותי לנתיב הקריירה האישי שלך. הזדמנויות לפתוח שליטה, משאבי אנוש, בריאות או ממשל תאגידי.... [-]

אוסטריה קרמס אן דר דונאו
ספטמבר 2020
גֶרמָנִיָת
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IMC University of Applied Sciences Krems

על תוכנית השיווק הורים יכולים להתמחות בתיירות שיווק שירות, אופנה וסגנון חיים שיווק, קמעונאית שיווק הקונה. ... [+]

הפוך למומחה תקשורת שיווקית

אנו מפתחים מומחי תקשורת שיווקיים, פותחים את הדלת למגוון רחב של תפקידים הן בצד הלקוח והן בצד הספק. סטודנטים יכולים להתמחות תיירות שיווק שירות, אופנה ושיווק סגנון חיים, כמו גם קמעונאית שיווק הקונה.

קבוצת היעד

אתה מעוניין בניהול מאתגר של תקשורת שיווקית. בנוסף, אתה מעוניין במיוחד באחד התעשיות הבאות: תיירות, אופנה וסגנון חיים או קמעונאות.

קריירה

בתור בוגר, אתה תהיה בעמדה להניח מגוון רחב של תפקידים בכירים המבצעת. תחומי האחריות שלך כוללים פיתוח תוכניות שיווק ואסטרטגיות, ניהול שיתוף פעולה עם סוכנויות ומנהלי שיווק, ניהול משא ומתן וסיום חוזים, גיוס והכשרה של צוות המכירות, תכנון אסטרטגיות מכירה ורשתות הפצה, ביצוע מחקר שוק ופעילויות תכנון מכירות, בניית אסטרטגיות תמחור, תקצוב ובקרה.... [-]

אוסטריה קרמס אן דר דונאו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IMC Krems
כתובת
IMC Fachhochschule Krems IMC University of Applied Sciences Krems Piaristengasse 1
A-3500 קרמס אן דר דונאו, אוסטריה תחתית, אוסטריה
Website
טלפון
+43 2732 8020