קרא את התיאור הרשמי

השער לקריירה המוצלחת שלך!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt נוסדה לראשונה בשנת 1994 ונחשבה בין המוסדות החינוכיים המובילים באוסטריה. כיום, יותר מ 3600 סטודנטים נרשמים לתואר ראשון או מאסטר באחד הקמפוסים שלנו: וינר נוישטט, ויזלברג, טולן ווינה. יותר מ 10000 של הבוגרים שלנו הם כעת רודף קריירה מוצלחת הן באוסטריה והן בחו"ל.

רשת FHWN , FHWN ברמה הבינלאומית, מעוגנת היטב ברמה האזורית, מספקת FHWN נרחבות FHWN לעתיד. כיום, אנו מציעים 34 תוכניות לתואר ראשון ותואר שני * בחמש פקולטות: עסקים, הנדסה, מדעי הבריאות, ביטחון וספורט. יותר מ 300 עובדים ו 1300 מרצים לספק מודרני ויעיל בפועל מוכווני החינוך.

אנו פועלים לפי האני מאמין שלנו: פרספקטיבות באמצעות למידה יישומית . באמצעות תפיסתנו החינוכית, אנו מציעים מגוון רחב של פרספקטיבות לקריירה מקצועית מוצלחת. במחקר של Universal University Talent Research, פרספקטיבות העבודה המצוינות אושרו על ידי התלמידים שלנו שהצביעו על ה FHWN תחילה כאוניברסיטה עם " היכולת FHWN " הגדולה ביותר - היכולת ליישם את המיומנויות הנרכשות ישירות בעבודה.

בנוסף רלוונטיות מעשית גבוהה, ההתמקדות שלנו היא על מחקר יישומי . מעבדות המחקר שלנו, החללים הפונקציונליים וחדרי הסמינר מצויידים בטכנולוגיה עדכנית המבטיחה חינוך מדרגה ראשונה. יתר על כן, הנדסה שלנו מדעי תוכניות תואר במחקרים שלהם ופיתוח פרויקטים נתמכים על ידי FOTEC, חברת FHWN של FHWN עצמו.

מוקד עיקרי נוסף ב- FHWN הוא FHWN שלנו. עם 95 אוניברסיטאות שותפים בכל רחבי העולם , לתלמידים שלנו יש הזדמנויות רבות לבלות סמסטר בחו"ל כדי להמשיך את לימודיהם או להתחייב התמחות שלהם. ב FHWN , אינטראקציה ורשתות עם שותפים בינלאומיים בעסקים, בתעשייה ובמחקר לספק קשרים יקרי ערך בעת השקת קריירה מקצועית.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

ייעוץ עסקי בינלאומי (BCi) הוא באיכות גבוהה ומאתגר תוכנית עסקית תואר ברמה של המורה לימד לחלוטין באנגלית. ... [+]

השער שלך למנהיגות בעסקים בינלאומיים

תוכנית הייעוץ העסקי הבינלאומי לתואר שני (MBCi) היא תוכנית ממוקדת בעולם, במלואה באנגלית. הוא מספק סביבה מעוררת במיוחד שבה אתם וחבריכם ממדינות שונות ומרקע תרבותי עובדים יחד עם סגל בינלאומי.

על בסיס תואר ראשון בעסקים, את התוכנית בת שנתיים מכין אותך לתפקידי מנהיגות עתידיים עם חברות גלובליות. בתוכנית MBCi ניתן לבחור להתמחות באחת משתי ההתמחויות:

ניתוח שיווקמִשׂרַד הַאוֹצָר... [-]
אוסטריה Wiener Neustadt
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Fachhochschule Wiener Neustadt
Johannes Gutenberg-Straße 3

Wiener Neustadt, Lower Austria, 2700 AT
מדיה חברתית