אוניברסיטאות ב

מידע מפורט על מקומות לימוד שונים

לחץ על הקישורים למטה כדי לקרוא על הלימודים במדינות שונות. אנו ll " לספק עובדות כלליות על מדינותיכם, ולספר לכם על המערכות המקומיות להשכלה גבוהה, שכר לימוד, ההצטברות של שנת לימודים, אפשרויות לימוד לסטודנטים בינלאומיים ועוד הרבה יותר. תוכל למצוא גם כמה עצות שימושיות ומידע מעשי על ביטוח בריאות, ויזות סטודנט ויוקר המחיה.

אפשרויות להשכלה גבוהות ברחבי העולם

לימודים לתארים מתקדמים, בין אם התואר שני, MBAs או קורסים קצרים, הופכים להיות נפוצים יותר ויותר בכלכלה המודרנית שלנו מאופיינת בהתמחות וגלובליזציה. למעשה, הצמיחה של תארים מתקדמים תארים, דיפלומות ותעודות בחלק מהמדינות היא כיום גבוהה יותר מהצמיחה בתואר ראשון. התואר שני, דוקטורט וקורסים זמינים כמעט בכל דיסציפלינה אקדמית להעלות על הדעת ועם אלפי האוניברסיטאות ברחבי העולם לבחירה, כולם רודפים את הלימודים לתואר שני ניתן למצוא בית ספר ותכנית שהוא מושלם בשביל הצרכים שלהם.

ישנם סוגים רבים ושונים של האוניברסיטאות ומוסדות אחרים להשכלה גבוהה ברחבי העולם. למרות הפרטים שונים בכל מדינה, רוב משתייך לאחת ממספר קטגוריות, כגון:

 • האוניברסיטאות כלליות המתמקדות במחקר והן בקורסים ולהציע מגוון רחב של תחומים אקדמיים;
 • בתי ספר עסקיים המתמקד בMBAs ותארים מתקדמים הקשורות לעסקים אחרים;
 • מוסדות טכניים המתמקדים בתחומים אקדמיים הקשורים במדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה;
 • מוסדות אמנות שמתמקדים בתחומים הקשורים לאמנות כגון פיסול, ציור, תיאטרון ומחול;
 • מוסדות חינוך המתמקדים במעלות לאנשי מקצוע שמלמדים ברמת החינוך היסודי ותיכוני. < / P>

תלמידים שלהירשם לתכנית התואר שני מאוניברסיטה מחקרית בדרך כלל יכולים לצפות לנהל פרויקט מחקר או לכתוב תזה בנוסף לקורסים. לימודי תואר שני המועברים על ידי מוסדות אחרים עשויים גם דורשים איזשהו פרויקט, אבל בדרך כלל נוטים להתמקד יותר בקורסים או ניסיון מעשי. כמעט כל התוכניות לתואר השלישי מחייבות מחקר מקורי ועבודת דוקטורט.

תלמידים פוטנציאליים עשויים גם לשקול לימודים בחו"ל, במיוחד אם הם מעוניינים בתחומים מאוד מיוחדים אקדמיים כגון עסקים בינלאומיים של לימודי מזרח התיכון. תלמידים לומדים יותר ויותר מעבר לגבולות לכל רמות השכלה גבוהה (לימודים באוניברסיטה או במכללה ברמה). פיaspx "> האו"ם לחינוך, מדע והתרבות (אונסק"ו) מכון לסטטיסטיקה (ממשקי משתמש), מספר התלמידים הלומדים בחו"ל מתקרב 4 מ'לשנה, כמעט כפול 2 מיליון לומדים בחו"ל בשנת 2000. הסטודנטים ממזרח אסיה ו פסיפיק לפצות 28 אחוזים מכלל זה, ואילו סטודנטים מצפון אמריקה ובאירופה לחשבון של כ -15 אחוזים. המדינות ששולחות את רוב הסטודנטים בחו"ל הן סין, הודו והרפובליקה של קוריאה. כ -6 אחוזים מסטודנטים ממרכז אסיה ו כ -5 אחוזים מתלמידים מלימודי אפריקה שמדרום לסהרה בחו"ל, מה שהופך את תלמידים מאזורים אלה הניידים ביותר בעולם. היעדים העליונים הנוכחיים עבור סטודנטים בינלאומיים הם ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, צרפת, גרמניה ויפן.

תלמידים רבים גם לומדים בתוכניות לתואר שני ברמה מקוונת או למידה מרחוק הנלמדות במדינות אחרות מלבד מדינת התושבות שלהם.תלמידים אלה אינם כלולים במספרי ממשקי המשתמש, ולכן המספר הכולל של סטודנטים בינלאומיים הוא קצת יותר גבוה, סביר להניח שיותר מ -4 מיליון שקל.

תלמידים אולי כדאי לשקול לימודים בחו"ל עבור מגוון רחב של סיבות, ביניהן:

 • היכולת לבחור מהתוכניות המובילות בעולם לדיסציפלינה אקדמית נתון. בנוסף, כמה תחומים אקדמיים זמינים רק בקומץ של מדינות, או את התוכניות הטובות ביותר זמינות באזורים מסוימים בלבד. לדוגמה, מישהו מתעניין בלימודים בודהיסטים יהיה למצוא את התוכניות הטובות ביותר בתאילנד.
 • לומד בתרבות אחרת. סטודנטים לרכוש תואר שני, בעלי תואר דוקטור או קורסים בלימודים אזוריים צריכים לשקול תכנית לימד באותו אזור כדי להשיג טבילה תרבותית מלאה. בנוסף, תלמידים מתכננים קריירה בעסקים בינלאומיים יהיו לצבור ניסיון יקר ערך מהחיים בתרבות אחרת.
 • הגדיל את כישורי שפה אם התכנית נלמדת בשפה שונה מזו השפה האם של התלמיד. בנוסף לכך, אם כי רבים אמן בינלאומי תוכניות לתואר שלישי של החברה ומלמדות באנגלית אפילו במדינות שאינן דוברות אנגליות, ייתכן שיש לתלמידים את ההזדמנות כדי להגדיל את כישורי השפה שלהם באמצעות מחקרים נוספים או התבוללות עם האוכלוסייה המקומית.

סטודנטים שוקלים רודף תואר שני ייתכן שירצו לשקול את הגורמים הבאים בעת החלטה אם ללמוד באוניברסיטה בארץ מוצאם או בחו"ל:

 • העלות של התכנית, כולל הוצאות מחיה. מדינות מסוימות מציעות שכר לימוד זול או אפילו בחינם, אבל הוצאות מחיה גבוהות עלולות לקזז את החיסכון. עם זאת, מדינות רבות ובאוניברסיטאות בודדות מציעות מלגות וסוגים אחרים של סיוע כספי, וכמה מאלה ממוקדים בסטודנטים בינלאומיים. מדינות גם להשתנות במידה רבה בנוגע לכמה סטודנטים בינלאומיים מותר לעבודה, וחלק מהמדינות אינן מאפשרות לסטודנטים בינלאומיים עובדים בכלל. עלויות ביטוח בריאות גם להשתנות במידה רבה ממדינה אחת לאחרת.
 • איכות החינוך צברה, יחסית להוצאות וגורמים בלתי מוחשיים של לימודים בחו"ל, כגון כישורי שפת טבילה ותרבותית. למרות תוכניותיו של כל האמן המוכר לעמוד על רמה גבוהה של סטנדרטים, שיטות הוראה להשתנות במידה רבה בין בתי ספר, תוכניות ותרבויות שונים. בנוסף, חלק מהתלמידים עשויים לגלות כי הם לומדים פחות כאשר לומדים בשפה שאינה שפה אם.
 • כישורי שפה נדרשים. תלמידים אינם בקיאים בשפת ההוראה למהלך מסוים של מחקר עשויים צריכים להשקיע שנה נוספת או כך צובר מיומנות ש. לפעמים התלמידים יכולים להשיג מיומנות זו באמצעות מחקרים במדינה האם שלהם, אך במקרים אחרים הם אולי יצטרכו להשקיע זמן נוסף בחו"ל.
 • סוג של לימודים מוצעים, כגון חלק בזמן לעומת למידה במשרה מלאה, באינטרנט ובמרחק. רוב המדינות דורשות סטודנטים בינלאומיים השוהים בארץ באשרת סטודנט ללמוד על בסיס במשרה מלאה. עם זאת, תלמידים שכבר חיים במדינה אחרת באישור עבודה ייתכן שיוכלו להמשיך בלימודים על בסיס משרה חלקי. בנוסף, תוכניות לימוד מקוונות, ומציעות גמישות רבה מרחק.
 • השפעה על בני משפחה, לתלמידים עם משפחות. בני משפחה עשויים להזדקק לכישורי שפה, כמו גם, וחלק מהמדינות אינן מאפשרים בני זוג לעבודה, גם אם הסטודנט יכול לעבוד.

קח את הזמן עכשיו לבדוק את האוניברסיטאות מכל רחבי העולם. אם אתה כבר יודע מה אתה מחפש, אתה יכול ללחוץ ישירות לאותה מדינה או לתוכניות ספציפיות. או לקחת קצת זמן כדי לדפדף ולקרוא על התוכניות המרגשות זמין ברחבי העולם.

קרא יותר קרא פחות