אדון של עסקים הגלובליים

כללי

תיאור התכנית

ריבונו של Global Business (מג"ב) הוא * 16 חודשים, כמובן במשרה מלאה נועד לספק בוגרי ידע מעמיקים צולבות תפקודיות של עסק והבנה עמוקה של איך עסק פועל בסביבה גלובלית. כמובן עושה שימוש במודל למידה מעורבב, הכולל סימולציות, עבודה קבוצתית, מחקרים במקרה בעולם אמיתי, המאפשרים לתלמידים להיבטים תיאורטיים בנושא של עסקים לאתגרים המעשיים מול מנהלי העסקים הגלובליים של היום.

  • כמובן 16 החודשים כולל 12 חודשים של מחקר אקדמי ואחרי התמחות של 4 חודשי חובה.

מודולים בחירה: לוגיסטיקה, עסקי בנקאות השקעות, שיווק, בינלאומיים

קהלי יעד

תלמידים בקבוצת הגיל של 21- 25, שיש להם פחות מ -3 שנות ניסיון בעבודה. התואר מאוחר יותר ניתן לשדרג ל Global MBA.

דרישות כניסה

התואר ראשון בכל התחום (תכנית לתואר 3 שנות מינימום) - מבחן כושר Jain SP או ציון GMAT של 650 ומעלה, ואחריו ראיון אישי. מועמדים צריכים להיות בקטגוריה של 0-3 שנות ניסיון בעבודה.

בקשתו תידון רק על בסיס מתגלגל, כלומר, יישומים יוערכו וככאשר אלה קיבלו. ככל שתקדים ליישם, טוב יותר את הסיכויים שלך על היותו נבחר.

מועמדים צריכים רק להגיש את הבקשה אחת, אבל יכולים להגיש בקשה לשתי התמחויות עם יישום יחיד.

הודאה מוצעת רק התמחות אחת, והמבקש לא יכול לבצע שינויים בהצעה. הגשת טופס בקשה אחד או יותר רשאית לפסול מועמד לקבלה ללימודים.

1 דצמבר 2014, הוא המועד האחרון להגיש בקשה. כל היישומים חייבים להתקבל לפני מועד זה.

המלצה של תלמידו לשעבר

"מאז שהתחלתי לעבוד, הייתי במקביל לתחום כספים. להיות רואים חשבון נתן לי הבנה טובה יותר של העולם הפיננסי, אבל יותר טוב היה פשוט לא מספיק. כשאני במקרה על התכנית של SP Jain MGB מציעה התמחות בבנקאות השקעות וניהול הון, הבנתי שהכי הטוב לא היה רחוק. לאחר שהשלמתי את החלק האקדמי ורודף ההתמחות שלי עם בנק השקעות במרחב המייעץ חברות, גורם לי גם להבין את דרך הלמידה שלי גרה בבית הספר. זה היה כל כך תושייה מעשי. כל התיאוריות / מודלים / הרעיונות לימדו בכיתה הם שימוש רב בעולם האמיתי של חדרי ישיבות של תאגידים. בנוסף, דרך החשיבה וקבילות תרבותיות עודד לאורך כל התכנית, במיוחד דרך נושאים כמו גלובל הסביבה עסקית / האסטרטגיה סללה דרך מצוינת עבורנו להעריך וצל הדינמיקה של העולם הגלובלי הזה. "

  • Prakarsh ס Jain MGB כיתה של 2013
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Dubai campus sets an atmosphere that motivates a student to learn and explore, and derive benefits from interactions with the multinational student community of the Dubai International Academic Ci ... קרא יותר

The Dubai campus sets an atmosphere that motivates a student to learn and explore, and derive benefits from interactions with the multinational student community of the Dubai International Academic City (DIAC). The DIAC is a purpose-built campus exclusively for colleges and universities. It provides a single location for post secondary education in the Emirate bringing together 30 institutions from 13 different countries, allowing students and faculty coming from different institutions to connect and learn from each other. קרא פחות