ריבונו של Global Business (מג"ב) הוא * 16 חודשים, כמובן במשרה מלאה נועד לספק בוגרי ידע מעמיקים צולבות תפקודיות של עסק והבנה עמוקה של איך עסק פועל בסביבה גלובלית. כמובן עושה שימוש במודל למידה מעורבב, הכולל סימולציות, עבודה קבוצתית, מחקרים במקרה בעולם אמיתי, המאפשרים לתלמידים להיבטים תיאורטיים בנושא של עסקים לאתגרים המעשיים מול מנהלי העסקים הגלובליים של היום.

  • כמובן 16 החודשים כולל 12 חודשים של מחקר אקדמי ואחרי התמחות של 4 חודשי חובה.

מודולים בחירה: לוגיסטיקה, עסקי בנקאות השקעות, שיווק, בינלאומיים

קהלי יעד

תלמידים בקבוצת הגיל של 21- 25, שיש להם פחות מ -3 שנות ניסיון בעבודה. התואר מאוחר יותר ניתן לשדרג ל Global MBA.

דרישות כניסה

התואר ראשון בכל התחום (תכנית לתואר 3 שנות מינימום) - מבחן כושר Jain SP או ציון GMAT של 650 ומעלה, ואחריו ראיון אישי. מועמדים צריכים להיות בקטגוריה של 0-3 שנות ניסיון בעבודה.

בקשתו תידון רק על בסיס מתגלגל, כלומר, יישומים יוערכו וככאשר אלה קיבלו. ככל שתקדים ליישם, טוב יותר את הסיכויים שלך על היותו נבחר.

מועמדים צריכים רק להגיש את הבקשה אחת, אבל יכולים להגיש בקשה לשתי התמחויות עם יישום יחיד.

הודאה מוצעת רק התמחות אחת, והמבקש לא יכול לבצע שינויים בהצעה. הגשת טופס בקשה אחד או יותר רשאית לפסול מועמד לקבלה ללימודים.

1 דצמבר 2014, הוא המועד האחרון להגיש בקשה. כל היישומים חייבים להתקבל לפני מועד זה.

המלצה של תלמידו לשעבר

"מאז שהתחלתי לעבוד, הייתי במקביל לתחום כספים. להיות רואים חשבון נתן לי הבנה טובה יותר של העולם הפיננסי, אבל יותר טוב היה פשוט לא מספיק. כשאני במקרה על התכנית של SP Jain MGB מציעה התמחות בבנקאות השקעות וניהול הון, הבנתי שהכי הטוב לא היה רחוק. לאחר שהשלמתי את החלק האקדמי ורודף ההתמחות שלי עם בנק השקעות במרחב המייעץ חברות, גורם לי גם להבין את דרך הלמידה שלי גרה בבית הספר. זה היה כל כך תושייה מעשי. כל התיאוריות / מודלים / הרעיונות לימדו בכיתה הם שימוש רב בעולם האמיתי של חדרי ישיבות של תאגידים. בנוסף, דרך החשיבה וקבילות תרבותיות עודד לאורך כל התכנית, במיוחד דרך נושאים כמו גלובל הסביבה עסקית / האסטרטגיה סללה דרך מצוינת עבורנו להעריך וצל הדינמיקה של העולם הגלובלי הזה. "

  • Prakarsh ס Jain MGB כיתה של 2013
שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
16 חודשים
תכנית מלאה
Price
42,415 USD
מלגות זמינות
לפי מיקום
לפי תאריך