אדון של חשבונאות וניהול הפיננסי

כללי

תיאור התכנית

להרחיב הזדמנויות הקריירה שלך עם הורים של השנתיים שלנו של חשבונאות וניהול פיננסי. קורס זה הוא מסלול להכשרה מקצועית חשבונאות אם לא השלים תואר ראשון בחשבונאות וניהול פיננסי. אתה יכול לבנות על הלימודים שלך בהנדסה, רפואה, מדע או האומנות לעבודה בתחומים מרכזיים של ניהול ופיננסים של.

La Trobe היא אחת משלוש האוניברסיטאות העסקיות ומחקר כלכלה המובילות בויקטוריה. אנחנו משתפים פעולה עם רו"ח אוסטרליה, מכון Chartered חשבון אוסטרליה ומנהיגות היוזמה הגלובלי אחראית. אנחנו גם חתומה על העקרונות של האו"ם לחינוך ניהול אחראי. שותפויות אלה להבטיח שאנו מציעים פרספקטיבה להערכה רבה, גלובלית בעסקים ופיננסים.

אנשים בכירים עסק באופן קבוע הרצאות אורח הנוכחיות, נותנים לך הקשר של עולם האמיתי והזדמנויות ברשת עם אנשים בתחום שלך.

הזדמנויות ללמוד בחו"ל כוללות תוכניות חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות השותפים שלנו בלמעלה מ -30 מדינות, בן אוניברסיטת אינסברוק, בית הספר לעסקים של קופנהגן, ברלין בית הספר לכלכלה ובית הספר לניהול BEM של צרפת.

דרישות שפה האנגלית

IELTS (אקדמי): ציון מינימאלי של 6.5 ללא להקה בודדת לקלוע פחות מ 6.0. מבחן המבוסס על נייר TOEFL: ציון מינימום של 575 (ציון מינימום של 5 במבחן אנגלית שבכתב).

מבחן מבוסס אינטרנט TOEFL: ציון מינימום של 80 עם כולל מינימאלי לSLR 18, רוחב 22.

La Trobe מלבורן (ELICOS): השלמת אנגלית להמשך לימודים מתקדם השלב 6B בLa Trobe מלבורן עם אחוזים מינימום 60 כולל ו -60 אחוזים בבחינה סופית. למידע נוסף אנא בקר באתר האינטרנט La Trobe מלבורן.

אנגלית כשפת הוראה בלימודים שיישונים עשויה להתקבל.

שים לב: אנגלית כשפת הוראה במחקר קודם לא תתקבל כבסיס הודאה (אנגלית) לקורסים שבי דרישת הציון במבחן המאושרת היא מעל IELTS 6.5 ללא להקת ציון נמוך מ 6.0. מבחן פירסון של אנגלית (אקדמי) (PTE): ציון מינימאלי של 64 עם שום מיומנות תקשורתית ציון פחות מ 59.

קיימברידג' תעודת אנגלית מתקדמות (CAE): ציון של B או גבוה יותר.

קיימברידג' תעודת בקיאות באנגלית (CPE): כיתה של C או גבוהה יותר.

או אושר מקביל בינלאומי.

דרישות כניסה אקדמיות

דרישת הכניסה המינימלית היא סיום מוצלח של תואר אוסטרלי ראשון (או שווה ערך). למידה לפני שפותחה באמצעות ניסיון רלוונטי עבודה או הסמכה מקצועית, שבו הוא נחשב להיות לפחות שווה ערך לזה שהושג באמצעות תואר ראשון, יכולה להיחשב. בביצוע הצעה למבקש, האוניברסיטה תיתן תמורה למגוון של גורמים כדי לקבוע אם מבקש הוכיח את היכולת לעבוד ברמה של הורים, כולל שיא אקדמי, שליטה באנגלית, ו / או ניסיון תעסוקתי. התואר (אופציונאלי) התואר הראשון (או שווה הערך) חייב ייחשב מקור כדי לקבל כניסה לתואר שני 1.5 שנה, אחרת, המבקש ייחשב לתכנית תואר שני 2 שנה.

מידע נוסף

אם אתה יכול להוכיח ידע קודם בעסק, או בצורה של תואר ראשון בתחום הקשור לעסק או עם לפחות חמש שנות ניסיון עסקי רלוונטי, אתה תהיה זכאי להגיש בקשה למתקדמת עומד לארבעת הנושאים הראשונים סמסטר של הקורס. בעושה לך את ההצעה של מתקדם מתמדת, האוניברסיטה עשויה ראשונה לתת את הדעת למגוון גורמים, כולל השליטה בשפה האנגלית שלך, רקורד אקדמי, ניסיון תעסוקתי, ו / או סיום משביע רצון של בחינת אתגר עבור כל אחד או כל ארבעה, נושאי סמסטר.

הכרה מקצועית

התואר עונה על הדרישות האקדמיות לחברות כלולות של רו"ח אוסטרליה (הגוף המקצועי לרואי חשבון שמתאמן באוסטרליה) וכניסה לתכנית רואי החשבון של Chartered חשבון אוסטרליה וניו זילנד.

הקורס מוכר גם על ידי לשכת רואי החשבון (IPA) ואיגוד רואי חשבון Chartered (ACCA), שבסיסה בלונדון.

עדכון אחרון: דצמ 2015

אודות בית הספר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... קרא יותר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. קרא פחות
מלבורן , בנדיגו , אלברי , מלבורן , מילדורה , שפרטון , סידני + 6 יותר פחות