אדון ניהול עם התמחות בעסקים (mmgt)

כללי

תיאור התכנית

ריבונו של הניהול הוא תכנית תואר שני קורסים 15 חודשים שמטרתה לספק לך את הכישורים ורשתות המעשיים לתמוך בכניסה המוצלחת שלך לקריירה בכיוון של ניהול עסקים עם חברות קטנות ובינוניות ועד לחברות גדולות יותר.

סיכויי קריירה

שנועד להוסיף ערך לכל תואר ראשון, התואר השני בניהול יכין אותך לקריירה בתחום עסקי כללי. בוגרים יכולים למצוא תעסוקה במגוון רחב של תפקידים בענפי הקמעונאות, הייצור או שירות.

מבנה תואר

ריבונו של הניהול עם התמחות בעסקים הוא 15 חודשים, תכנית 180 נקודות למדה במשך חמישה רבעונים. אתה תלמד קורסי עסקי ליבה לפני שהוא הולך ללימודים בתכנית לימודי ההתמחות העסקית.

כמו כן, תוכל להשלים ארבעה מודולים פיתוח מקצועיים כמרכיב חשוב בתואר שלך. אלה יהיו לצייד עם הכישורים המקצועיים שתצטרכו כדי לשפר את התעסוקה וההצלחה בעולם העסקים שלך.

דרישות אקדמיות

כדי להיכנס אתה צריך סיימת תואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת או ללמוד מוסד עם המקבילה של לפחות ממוצע ניו זילנד ב 'בקורסים המתקדמים ביותר. זה יכול להיות גם תואר ב* עסקים או תואר שאינו עסקי במשמעת רלוונטית, כגון אומנויות, הנדסה, טכנולוגיה, או מדע.

בהערכת הבקשה שלך שניקח בחשבון את הדירוג של המוסד שבו אתה סיים את התואר הראשון שלך, כמו גם את הציונים שהושגו בנושאים הרלוונטיים.

  • מועמדים שסיימו קורס מתקדם (ים) בתואר ראשון, שנחשבים באופן מהותי דומה לקורסים בתכנית זו יידרשו להשלים את קורס תחליף (ים). ייעוץ יינתן לסטודנטים על בסיס מקרה לפי מקרה.

דרישות באנגלית

התוכניות לתואר השני העסקי שלנו לימדו את כולו באנגלית. ולכן אתה חייב להיות מסוגל להבין, לדבר ולכתוב אנגלית באופן שוטף.

כדי להיות זכאי לכניסה, סטודנטים בינלאומיים חייבים להשיג: - האקדמי IELTS 6.5, ללא להקה פחות מ 6.0, או; - TOEFL (מבוסס נייר) 575 (twe 4.5), או; - TOEFL (מבוסס אינטרנט) 90 (נכתב 21), או; - קרן התעודה באנגלית למטרות אקדמיות (FCertEAP) B-.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. קרא פחות