תואר שני בחדשנות תקשוב (תכנית משותפת - EIT דיגיטלית)

כללי

תיאור התכנית

תכנית המאסטר המשותפת EIT דיגיטלית בטכנולוגיית מידע ותקשורת מציעה שמונה מסלולים המשלבים יכולת טכנית עם דגש חזק על פיתוח מיומנויות בחדשנות ויזמות. התוכנית מאפשרת לך לבנות תכנית לימודים לבחירתך, בהתבסס על העניין שלך בתחומים שונים של תקשוב. זה גם מאפשר לך ללמוד בשתי אוניברסיטאות בשתי מדינות אירופאיות שונות, ולקבל תואר כפול.

חדשנות בתחום ה- ICT ב- KTH

EIT Digital יצרה תכנית מוסמך משותפת בין אוניברסיטאות מובילות באירופה. התוכנית מורכבת משמונה מסלולים לסטודנטים לבחירתם בעת הגשת מועמדות לתכנית, כאשר שישה מהם ניתן ללמוד ב- KTH .

התוכנית מתמקדת מאוד ברכישת מיומנויות הניתנות להעברה, ובמיוחד בחדשנות ויזמות, המסלולים מוקמים על מנת להבטיח מסלולי קריירה מרובים וליצור מודעות לפונקציות והזדמנויות קריירה בענפים רלוונטיים, תחומי מחקר וחינוך. מלבד רכישת ידע בסיסי בכל מסלול, תוכלו גם ללמוד כיצד להביא את החידושים שלכם לשוק. יש לך הזדמנות להכין עבודת תואר שני בשיתוף עם תעשיית התקשוב וזה כולל יצירת תוכנית עסקית לניצול מסחרי של הפרויקט שלך. קורס מעבדות לפיתוח עסקי הוא חלק חיוני בתוכנית זו. היבט חשוב נוסף של התכנית הוא קורסים חובה של קיץ לימודים בקיץ בין שנה לשנתיים. ישנם כרגע תשעה יעדים שונים לבחירתם ברחבי אירופה.

EIT Digital היא תוכנית משותפת בה כל הסטודנטים ילמדו בשתי אוניברסיטאות שונות (שנה בכל אוניברסיטה במהלך שנת הלימודים). סטודנטים שיסיימו את התוכנית יקבלו תואר שני מכל אחת משתי האוניברסיטאות בהן בחרו להשתתף. הם גם מרוויחים תעודת EIT Digital שכותרתה, המתעדת את תוצאות הלמידה הספציפיות של EIT Digital.

סטודנטים המעוניינים ללמוד את שתי שנות הלימודים ב- KTH צריכים במקום זאת להסתכל על תוכנית ה- KTH לחדשנות של תוכנית KTH שאליה מחוברת תוכנית זו. לסטודנטים שהתקבלו לתכנית זו מובטח לינה בתקופתם ב- KTH , בדרך כלל עד 11 חודשים, תלוי בהתחלת החוזה. התוכנית ניתנת בעיקר ב- KTH Kista על ידי בית הספר להנדסת חשמל ומדעי המחשב (ב- KTH ).

קריירה

מגוון רחב של עסקים מהשורה הראשונה שותף עם EIT Digital כדי להכין את התלמידים לקריירה העתידית שלהם. אתה תעבוד בצמוד עם שותפים עסקיים לאורך כל התוכנית. תהיה לך גם ההזדמנות להכין את עבודת המחקר שלך עם שותפינו לפרויקטים בחיים האמיתיים. בנוסף לשיפור מיומנויות התרבות והשפה של התלמידים, חוויה זו תעניק לתלמידים מומחיות בתחום הטכנולוגי הנבחר שלהם וכן תספק להם כישורים מצוינים לתפקידים ניהוליים בשווקים גלובליים.

סטודנטים

גלה מה חושבים סטודנטים מהתכנית על זמנם ב- KTH .

טים ברינקמן, הולנד: " KTH היא אוניברסיטה נהדרת בעיר מדהימה וזה מספק לך המון הזדמנויות. מצא את התשוקה שלך, ולך על זה! במיוחד ב- KTH תקבלו המון הזדמנויות לעבוד על תשוקותיך שלך. . "

"תווית ה- EIT היא חותם איכות שהוענק על ידי המכון האירופי לחדשנות וטכנולוגיה (EIT) לתכנית חינוכית של ה- KIC אשר הוערכה באופן חיובי על ידי ה- EIT על יישום מערכת הבטחת איכות ושיפור למידה (EIT QALE) ו- יישום של קריטריוני איכות ספציפיים תוך התמקדות בתוצאות הלמידה הכוללות של EIT (EO OLOs), חינוך יזמות חזק, שילוב תכניות לימוד 'חדשניות', חדשנות מאוד, ניידות בינלאומית וההגעה. "

עדכון אחרון: אוקטובר 2019

אודות בית הספר

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical univer ... קרא יותר

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical university, KTH is also the country’s oldest and largest. With over 12,000 students and an international reputation for excellence, the university continues to nurture the world’s brightest minds, helping to shape the future. קרא פחות