אביו של מנהל ציבורי

כללי

תיאור התכנית

ריבונו של מנהל ציבורי

מיזורי סטייט של תכנית לתואר שני במנהל ציבורי הוא מוכר על ידי האיגוד הלאומי של בתי ספר לענייני הציבור ומדינה ומנהל באמצעות תהליך הסמכה לאומי קפדני. עמידה בקריטריונים של NASPAA אומרת שאתה תקבל את המשאבים הדרושים כדי להשיג את המטרות שחשובות לך.

סטודנטים לתואר שני בתכנית המינהל הציבורי הם אנשים בעלי רקע אקדמי ומקצועי מגוון, שרבים מהם עובד במשרה מלאה ומתאמנים מנהלי ציבור ואנשי מקצוע ארגון ללא כוונת רווח.

התכנית לתואר השני במנהל הציבורי של מדינת מיזורי היא מוכרת על ידי האיגוד הלאומי של בתי ספר לענייני הציבור ומדינה ומנהל באמצעות תהליך הסמכה לאומי קפדני. עמידה בקריטריונים של NASPAA אומרת שאתה תקבל את המשאבים הדרושים כדי להשיג את המטרות שחשובות לך.

ענייני הציבור ומדינה. מעורבות אזרחית. מדיניות ציבורית.

כבוגר התכנית לתואר השני במנהל הציבורי של מיזורי סטייט, אתה תהיה מסוגל:

  • מדיניות צורה שתועיל לציבור
  • לפתח רעיונות ואסטרטגיות חדשים להתמודדות עם בעיותיה של החברה
  • השתמש בכלים החיוניים להצלחה במגזר הציבורי
  • שפר את הקריירה שלך

התמקדות מעשית

דגש על יישום מעשי, בשילוב עם משימת ענייני הציבור של האוניברסיטה, אומר שהחוויה שלך בתכנית לתואר השני במנהל הציבורי מכינה אותך לתפקיד כאתי, תרבותי מוסמך ועוסקת מנהיג במגזר ציבורי. אתה יכול להמשיך גם תואר שני במנהל הציבורי או תעודה בניהול ציבורי.

סגל מגוון

סגל מגוון עם הישגים בהוראה, מלגה ושירות קהילה מותאם על ידי תכנית שמספקת לך את ההזדמנות להתמחות בתחומים של:

  • ביטחון ציבור
  • ניהול שלטון מקומי
  • מדיניות ציבורית

הצלחה בקריירה

ריבונו של המינהל ציבורי או התעודה בניהול ציבורי יכין אותך לקריירה בשירות ציבורי ויספק לפיתוח מקצועי למי שיוביל גופים ציבוריים וארגונים ללא מטרות רווח. תוכל לפתח תובנה תיאורטית ואנליטי לבעיות של ממשל בחברה דמוקרטית, ליחסי הגומלין בין פוליטיקה ושירות ציבורי, ולתוך מערכות היחסים בין נבחרי ציבור ובירוקרטיה.

שני מואץ

תלמידי מיזורי סטייט שרודפים אחרי תואר ראשון במדעי מדינה עשויים להיות זכאים להיכנס לתכנית MPA המואצת. על ידי הזנת תכנית MPA מוקדם, אתה יכול לספור עד 12 שעות של קורסים שצולמו במהלך השנה האחרונה שלך עבור שניהם לתואר הראשון שלך ומעלות MPA.

למה MPA מואץ מלא בMSU? אתה מוסיף ערך לחוויות האקדמיות ועולם האמיתי שלך תוך מזעור העלויות של לימודי תואר שני. כסטודנט בתכנית המואצת, הסביבה האינטנסיבית מחזקת את היכולת שלך להוביל ארגונים, לתכנן ולבצע מדיניות יעילה, ולענות על צרכי הביטחון של הציבור.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... קרא יותר

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. קרא פחות